Невловимий Джо• 28 апреля в 15:41
Тема про авто
Яке у вас авто і якого року? Часто ламається? Газ, бензин, електро? Що по розходах?
Невловимий Джо
• 29 апреля в 11:43
Ответ дляПез Году Неделя
на 92-му бензині :)
А скільки в місяць приблизно витрачаєте на бензин?
Пез Году Неделя• 29 апреля в 11:45
Ответ дляНевловимий Джо
Я ще більший ніщеброд, бо ніякої немає і при тому повний 0 в цій темі
це справа наживна.
можна і бу в нормальному стані знайти за нормальну ціну.
мені зараз складно уявити життя без авто
Пез Году Неделя• 29 апреля в 11:48
Ответ дляНевловимий Джо
тисячі 3 грн, але зараз мало і їжджу. вранці малу в школу завожу, зрідка до батьків (раз в квартал десь) за 200 км. тому і витрата невелика.
коли їздила на роботу в центр Києва з лівого берега то заправлятись треба було вдвічі частіше
Невловимий Джо
• 29 апреля в 12:00
Ответ дляПез Году Неделя
це справа наживна.
А яку порадите? У вас яка? Бо я повний 0, шось читаю в інтернеті і все
Пез Году Неделя• 29 апреля в 12:28
Ответ дляНевловимий Джо
у мого чоловіка ось така тільки трохи краща комплектація. звєрь-машина.
я на ній в гори їздила по таким сракам що капець. трасу тримає чудово. коробка досить жвава, двигун тягне 4 людини, забитий багажник і забитий бокс зверху.
нову він купував за 26 т $
ще дуже подобається Volkswagen Tiguan, але звісно там ціни одразу вдвічі більші, якби зараз стояло питання про заміну мого авто то брала б його.
нову він купував за 26 т $
Невловимий Джо
• 29 апреля в 12:38
Ответ дляПез Году Неделя
нову він купував за 26 т $
класне бюджетне авто порадили
Пез Году Неделя• 29 апреля в 12:41
Ответ дляНевловимий Джо
класне бюджетне авто порадили
так воно поки що і не дуже дороге в обслуговуванні.
чоловіковій машині 11 років, він на СТО буває тільки на техогляди.