Прокачую сідниці• 28 апреля в 18:17

Не можу вибрати квартиру, м Київ

Дивлюсь 2к від 50м2,як з ремонтом так і без,правий берег, також роздивляюсь борщагівку,Святопетрівське.
Те що підходить по фінансам-це будинки не введені в експлуатацію,або жах.
Те що краще,дуже дорого
Також роздивляюсь і під програму є оселя,але нічого толкового не бачу(
Вже пів року шукаю.
Просто поговорити,може хтось щось порадить,де дивитись.
Квартири в продажу одні і тіж самі
База_птеродактилей• 28 апреля в 18:47
Саме що найменше бачила нормальну двокімнатну квартиру в більш-менш новому фонді (і то мені щось здається що вона була перероблена з однокімнатної) - це 47 квадратів, кухня квадратів 14, одна кімната - 9, інша десь 12-14.
Для прикладу на наші 56 квадратів, це кухня - 16, і дві спальні по 12, балкону немає
Викликаю на дебати• 28 апреля в 18:49
Ответ дляПрокачую сідниці
Я боюсь брати не введені.
Сестра купила введений будинок,а на прямі договора на електрику пепейшли аж через 3 роки.
и? переплата за промтариф - это слезы по сравнению с ценой на объект
Коханозадовільна• 28 апреля в 19:01
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ми в березні минулого року взяли в м.Ірпінь двокімнатну 56 кв.м. за 57 тисяч в зданому домі, з чистовим від забудовників під є-оселя. Але у нас в сім´ї 2 машини, не прив´язані до громадського транспорту і робота така, що не кожен день потрібно в Київ їздити. За таку плюс-мінус ціну в Києві були квартири десь або на краю Троєщини, або десь за Теремками, або Навігатор в промзоні на Куренівці
Однозначно, жк Навигатор предпочтительнее по всем параметрам. Даже, с учетом того, что вместо зеленой зоны и престижных новостроев Ирпеня меня бы окружала Подольская продуктовая база, гаражный кооператив и старая заводская колейка.
Но, зато, проживая в жк Навигатор, я бы стопроцентно водила ребенка в одну из ближайших государственных школ, водила бы ребенка в гос садик. Шансов на это в Ирпене у меня нет вообще.
И из жк Навигатор я добираюсь до любой точки Киева в любой час пик на любой берег максимум в течение часа.
Не подскажете время доезда из Ирпеня на Протасов Яр? Выдубичи? Левобережную? Голосеево?
автор Прокачую сідниці • 28 апреля в 19:08
Ответ дляПатриоточка
немає двушок по 45 м, то однокімнатні з великою кухнею.
Їх куча
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/bez-koms-prodaz...
автор Прокачую сідниці • 28 апреля в 19:09
Ответ дляВикликаю на дебати
Якщо будинок на електриці, то на постійній основі це влітає в копієчку
Патриоточка• 28 апреля в 19:13
Ответ дляПрокачую сідниці
Їх куча
Де ви знайшли такі будки?
автор Прокачую сідниці • 28 апреля в 19:13
Ответ дляПатриоточка
Де ви знайшли такі будки?
Їх дуже багато,на жаль(
База_птеродактилей• 28 апреля в 19:22
Ответ дляКоханозадовільна
В даному випадку на рахунок школи то погоджуся з Вами. Найближча державна школа від нас це хвилин 15 пішки. Дитина ходить в приватну, але не за космічну суму в місяць (до 10000 враховуючи гуртки після основних занять). Про садочки чула що зовсім погано :(
На Протасов Яр, Голосіїво, Лівобережну мені не треба їздити, працюю в районі Індустріального мосту. В середньому 45 хвилин. Якщо не час пік - 35 хвилин. Чоловік працює на подолі 45-60 хвилин. До Троєщини у вихідні - 50 хвилин. Це автомобіль.
Кожен обирає як йому краще, багато залежить від вхідних даних.
При умові що мені та чоловіку потрібно бути 2-3 рази на тиждень на роботі і не в час пік, десь з 10-11 і до 15, немає маленьких дітей з садочками та початковою школою, і мені більше подобається ліс та прекрасний великий сосновий парк під вікнами в житловому комплексі вищого класу ніж навігатор, з паркингом та відеонаглядом території, в 5 хвилинах з АТБ, Сільпо, Новус, Фора... і дорогою до дачі в 25 хвилин :) тому і такий вибір. Якщо ж у мене були б маленькі діти, кожен день робота з 9 до 18 в Києві і відсутній автомобіль - мій вибір був би зовсім інший
Викликаю на дебати• 28 апреля в 20:03
Ответ дляПрокачую сідниці
давайте будем реалистами. сколько в деньгах эта ’копеечка’ (переплата)? долларов 20-30 в месяц, доллар в день. при цене объекта в десятки тысяч. сколько стоит ваш личный комфорт? удобное расположение, инфраструктура, транспортная доступность? все то, что вы вкладываете в понятие ’комфортное жилье’. вряд ли больше. прямые договора когда-то да заключат, а дом с картофельного поля не переедет никогда.
Твоя подружайка• 28 апреля в 20:34
я два роки шукала свій ідеальний варіант
автор Прокачую сідниці • 28 апреля в 20:36
Ответ дляТвоя подружайка
Знайшли?
Рекламама• 28 апреля в 20:39
Ответ дляПрокачую сідниці
Знайшли?
При обмеженому бюджеті я би розглядала Троєщину, чи Навігатор і йому подібні, але в Києві. Передмістя - це відсутність інфраструктури, комунікацій, і тривоги в 2-3 рази довші, ніж в Києві
Твоя подружайка• 28 апреля в 20:43
Ответ дляПрокачую сідниці
Знайшли?
ну, насправді не зовсім ідеал, ідеал знайшла, але він коштував надто дорого, але квартиру, у яку я закохалась і захотіла купити і яка вписалась у бюджет.
Ручки-Крючки• 28 апреля в 21:28
Ответ дляПрокачую сідниці
Я написала від 50,а в новобудовах є і 40-45,двушки
40 однушки
автор Прокачую сідниці • 28 апреля в 21:42
Ответ дляРекламама
Троєщина мені взагалі не підходить.
Я на роботу звідти не доберусь
Навігатор теж так собі варіант
Рекламама• 28 апреля в 22:58
Ответ дляПрокачую сідниці
Троєщина мені взагалі не підходить.
Я на роботу звідти не доберусь
Навігатор теж так собі варіант
Спробуйте спершу оренду в Святопетровському і тих місцях , поїздіть місяць, після цього шлях з Троєщина до центру вам буде здаватись зручним і швидким
На_оба_рот• 29 апреля в 05:44
Подивіться забудовника дбк ,но там панельні будинки , економ сегмент Жк Навігатор 2
Воздух в банке• 13 мая в 04:13
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ви в Цегтральному2 купили?
База_птеродактилей• 15 мая в 21:58
Ответ дляВоздух в банке
Ви в Цегтральному2 купили?
Так
Воздух в банке• 15 мая в 21:59
Ответ дляБаза_птеродактилей
Так
Як вам якість будівництва, комунікацій? Шумоізоляція?
База_птеродактилей• 15 мая в 22:12
Ответ дляВоздух в банке
Сусіди збоку у нас тільки з однієї сторони і то ще не заселилися :) зверху і знизу живуть, нижніх не чутно майже, зверху іноді можуть потопать :) але в порівнянні з річтауном (знімали там майже рік) це небо і земля, коли в річтауні в сусідній квартирі плакала дитина, таке враження, що через стінку в кімнаті... Задоволені теплоізоляцією, дом реально теплий, в зимку ставили регулятори на ’3’, в квартирі було 22 градуси, в проміжний період коли відключили опалення - 21. Мінус - немає балкону в двокімнатній (як в однокімнатних - не знаю). З комунікаціями були проблеми при відключенні світла, зараз - не наблюдаємо. Плюс в ’свічках’ (це ті що окремі три дома) ми скидалися і поставили тесловські батареї, при відключенні світла ліфти і котельня працює. Обслуговує управляюча компанія, в місяць 1100 грн з двокімнатної, плата за обслуговування котельні - 450 грн цілий рік, плюс в зимові місяці опалення (найбільше за зиму заплатили 1200, останній місяць -350, але це з регуляторами). Гарячої води централізованої немає, тільки бойлер. В загальному - задоволені.
Воздух в банке• 15 мая в 22:17
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дякую! Теж дивлюсь на цей жк... Туди б ще метро провести))
База_птеродактилей• 15 мая в 22:22
Ответ дляВоздух в банке
О так :))) і пару школ добудувати :))
Ми дивилися і Сітіпарк і Чеховпарк, в принципі Сітіпарк ще також можна розглядати.
Воздух в банке• 15 мая в 22:33
Ответ дляБаза_птеродактилей
О так :))) і пару школ добудувати :))
А в нас дитина школу закінчує скоро, тому можемо і без школи обійтись. На роботу все одно треба їздити. В Києві зараз зручно, бо живемо біля метро. Це я вже про пенсію задумуюсь))) хочеться ближче до природи, парків, лісів...
Дивне створіння• 29 мая в 20:33
Ви придбали квартиру?