Дрібка щастя• 28 апреля в 20:22
Богучава Руслан узд
Підскажіть він тільки вагітних дивиться? Чи з питаннями по гінекології теж можна звертатись? Мені потрібно зробити 3D узд після операції, шукаю гарного спеціаліста. Порадьте де можна зробити в Києві
Ашолюдискажуть• 28 апреля в 22:14
Бокучава вроде правильно. Не знаю смотрит ли просто, я делала у него скрининги. Прекрасный спец и как человек тоже. Попробуйте прозвонить и узнать может
Дрібка щастя
• 29 апреля в 07:13
Ответ дляАшолюдискажуть
Ой да наплутала з прізвищем