Працівниця року• Изменено 28 апреля в 19:48

Діагноз мієлоїдний лейкоз відділення на Петра Запорожця (Київ)

Нещодавно шукала донорів для колеги, нажаль маємо поганий діагноз - мієлоїдний лейкоз, кількість бласт в пунції кісткового мозку - 33. Колега в терапії на Попудренка, стан поганенький, бо вже тиждень піднімається висока температура, яку збивають аналгінчиком в попу, ну плюс капали тромбоцити і робили переливання. Сьогодні мали перевести в гематологію, яка ніби-то у відділенні трансфузіології на Петра Запорожця. В результаті людину в такому стані умовно ’випхали ногами’ їхати на таксі, хоча вчора лікар нам казала, що по переводу можливо на швидкій. Сьогодні за день нарешті зробили виписку і завтра вранці вона має своїм ходом туди рухатися з температурою і гемоглобіном 50-60.
Можливо хто в темі, дійсно є в тому відділенні гематологи, бо по переліку одні нефрологи. На наше прохання дати направлення в інститут гематології сказали, що немає різниці де людина лежатиме, всі гематологи мають доступ до єдиної бази ліків.
Можливо хто в темі - відпишіться стосовно процесу лікування і безпосередньо відділення в яке переводять.
Пушап Мі мі• 28 апреля в 19:51
Але ж зараз направлення електронні - вони не в певну лікарню, а на певну послугу. ТОбто можна і в НІР в гематологію
автор Працівниця року • 28 апреля в 19:54
Ответ дляПушап Мі мі
Мій тато лежав в НІРі і там ніби тільки лімфоми і трансплантації, але не впевнена. На Верховинній точно таке не лікують, я думала що це тільки в інституті гематології , у них є стаціонар. Якби ще знати, що в тому направленні, у неї телефон кнопковий і вік 65+.
Приїздила брати пунцію лікар з Петра Запорожця і типу Лівий берег до них.
автор Працівниця року • 28 апреля в 19:56
Ответ дляПушап Мі мі
Ще тиждень тому її стан був такий, що можна було б обирати куди і їхати самостійно,була слабкість і гемоглобін 50, а зараз ще й постійні підйоми температури приєдналися..
Не гоню• 28 апреля в 19:58
У меня была коллега с таким диагнозом, но увы... 1,5 года лечилась, умерла в 35
автор Працівниця року • 28 апреля в 19:59
Ответ дляНе гоню
Зовсім молода ще, кошмар.
Не гоню• 28 апреля в 20:01
Ответ дляПрацівниця року
Зовсім молода ще, кошмар.
Я тогда даже с Израильской клиникой созванивалась, там наобещали много чего, а мой детский гематолог,(так совпало, что моя дочь в это время в гематологии лежала) посмотрев анализы подруги, сказала честно, не тратить деньги и подумать о душе
автор Працівниця року • 28 апреля в 20:07
Ответ дляНе гоню
За гроші вони що завгодно наобіцяють, нажаль. У колеги немає рідні, якось хочеться допомогти і підтримати, поряд 10ть років працюємо.Відношення і стан наших лікарень шокує. Я не можу це зрозуміти, ми готові були заплатити, щоб її швидкою перевезли, але зрозуміли, що то не в компентенціїї чергового лікаря в неділю ввечері, це було озвучено, як можливий варіант а сьогодні на тобі, шуруй сам.
Цветов Мне срочно• 28 апреля в 20:08
Ответ дляПрацівниця року
Це жахливо
А по швидкій дзвонити ?
Щоб вони відвезли ?
Так можна на таксі але це не то.
Коли на швидкій то одразу всі лікарі бігають
Так у нас було з татом.
Пушап Мі мі• 28 апреля в 20:09
Ответ дляПрацівниця року
ну, на чому саме і НІР спеціалізуються гематологи. не в курсі. ще велике відділення гематології в обласному диспансері на Багговутівській і 9 лікарня на Ризькій. З державних наче все з онкогематологіями
Не гоню• 28 апреля в 20:09
Ответ дляПрацівниця року
я поняла, если видят, что летальный исход близок, стараются выпихнуть побыстрее, чтоб е дай бог не у них
Пушап Мі мі• 28 апреля в 20:11
Ответ дляПрацівниця року
у неділю в державних немає госпіталізації, там суто є процедура, на жаль, тому так, у будній і таки комусь треба з нею бути, бо папірці позаповнювати, таки черга то на аналізи. то на ’консультацію’ (а ревльно просто до лікаря треба зайти за процедурою).... і у черзі всі онкохворі, тому, треба хтось здоровий, щоб це пройти
автор Працівниця року • 28 апреля в 20:13
Ответ дляПушап Мі мі
Глянула НІР відділення гематології - таки пишуть лімфоми їх профіль. Обласна то жах, проходилит з татом, а про Ризьку якраз і думали,навіть телефонувала їм, питала, як потрапити з стаціонару терапіх, бо ще й працюємо поряд.
Пушап Мі мі• 28 апреля в 20:15
Ответ дляПрацівниця року
Я якраз в обласній 4 ст. саме в гематології родичу вивели у ремісію, наразі інший тип ранку лікуємо. І гематологію там, до речі, вілремонтували якраз перед повномасштабною, я заїздила саме на початку лютого 2022 на консультацію то заходила у стаціонар. І сусідка в обласній лікувалась у гематології, ремісія вже 10+ років. тому.. якось так
Пушап Мі мі• 28 апреля в 20:19
Ответ дляПрацівниця року
у НІР з молодих і толкових хвалять Новосад, але вона наче лімфоми лікує. У 9 суто знайшла в онкогрупі хвалили саме по гострих мієлоїдних лейкозах Зінченко В. Н. (але це прізвище суто пошуком з онкогрупи). В обласній ми не лейкоз лікували. тому радити не беруся.
Шлях до зірок• 28 апреля в 21:24
Ответ дляПрацівниця року
Гематології для лорослих в Києві 9 лікарня два поверхи, Обласна лікарня і чорнобильська лікарня (НДІ радіології сіра висока будівля напроти метро Житомирська). І все(
автор Працівниця року • 28 апреля в 21:46
Ответ дляПушап Мі мі
Дякую за інформацію, матиму на увазі, бо у мене враження якраз перед воєнного періоду, то добре, що якісь покращення.
автор Працівниця року • 28 апреля в 21:48
Ответ дляПушап Мі мі
Саме Новосад і була лікаремо мого тата, лікувала лімфому, дякувати ій вже мабуть четвертий рік тато з нами, а підписував договір на експеремент. Але наскільки знаю, вона виїхала у Швейцарію з війною, у всякому разі її телефон змінився саме на код тієї країни.
Пушап Мі мі• 28 апреля в 21:50
Ответ дляПрацівниця року
Ну, цього разу вам треба лікар не по лімфомах, ми лімфому лікували в 19-20 в обласній і досі живий, а була 4 ст. Але діагноз інший, тому...
Забризкана водою• 28 апреля в 22:10
Ответ дляПрацівниця року
в київській обласній в відділенні гематології такі діагнози лікують точно
Забризкана водою• 28 апреля в 22:12
Ответ дляПрацівниця року
обласна, якщо по комморту, то не жах, недавно відремонтували. є черги на госпіталізацію, лікуючі лікарі в цілому норм
Злюсь до кипіння• 28 апреля в 22:18
В центрі нефрології на Запорожця є гематологічне відділення, завідуюча Сівкович.
По направленню до неї на консультацію можна записатись, а далі уже вона дасть відповідь щодо можливості лікування.
Інші заклади, ті що назвали. На НІР не витрачайте час, просто не їх спеціалізація.
автор Працівниця року • 28 апреля в 22:37
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Дякую! Ви мене трохи заспокоїли. Саме туди типу переводять типу на стаціонарне лікування, просто ніколи не чула, що там є гематалогія і на сайте все виключно про нефрологію. почитала, що вона і на Ризькій також приймає, це добре.
Злюсь до кипіння• 29 апреля в 10:30
Ответ дляПрацівниця року
На сайті немає ще про нього інформації, воно нове, відкрите було в минулому році.
Тут питання, чи вона підійде вам як лікар))
По направленню і аналізи, і пункцію, наприклад, все зроблять, але дуже любить грошенятка ще додатково))
В 9 спробуйте ще, і той центр, що на Житомирській
Пушап Мі мі• 29 апреля в 13:22
Ответ дляЗлюсь до кипіння
якщо на Житомирській це про міський онко, то не варто. Гематологія не їхня сильна сторона
Злюсь до кипіння• 29 апреля в 13:52
Ответ дляПушап Мі мі
Ось цей заклад. На Верховинній немає гематології, це те що ви називаєте міським онко)
Пушап Мі мі• 29 апреля в 14:59
Ответ дляЗлюсь до кипіння
ані, це інший
автор Працівниця року • 29 апреля в 21:42
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Сьогодні провідували колегу в гематології, сказати, що я вшоці, то це нічого не сказати. Такого місця для лікування поки не зустрічала у нас. Так, в гематології НІР зробили ремонт, але то не так. Вражена приємно, особливо після ’шараги’ під назвою терепевтичне відділення на Попудренка, де колега провела в стаціонарі 14 днів, а лікарняний за 10 ть днів ій навіть не виписали, це з´ясувалося вже сьогодні. Сказали, що на перший етап лікування є все в наявності, завтра ставлять порт і початок лікування. Про порт ще пару років тому потрібно було просити, самому купувати і платити за установку. Трохи заспокоїлися, бо до цього втрачали дорогоцінний час.
Злюсь до кипіння• 29 апреля в 22:21
Ответ дляПрацівниця року
Безкоштовно? це ви про гематологію в нефрології на Запорожця пишите?
автор Працівниця року • 29 апреля в 23:15
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так, про гематологію на Запорожця. Я поки не зовсім розумію, що входить в їхнє поняття ’перший етап’, сьогодні лише перший день, як колега там, вирішили в четверг до лікаря підійти з усіма питаннями. Але у всякому разі ставлять порт і розпочинають хімію.