Мафиозная• 28 апреля 2025
Можно ли перевести евро с карты на карту в Monobank
Подскажите, пожалуйста, чтобы не конвертировать туда-сюда можно ли перевести как-то евро с карты монобанка другому человеку держателю карты монобанка? Пишет, что надо подтвердить, что мы родственники))
Мафиозная
• 28 апреля 2025
Ответ дляМагиня
Собі конвертуйте в гривню і скиньте людині, по факту чоловіку скидала лише
але при цьому ви втрачаєте на конвертації чи ні?
Магиня• 28 апреля 2025
Ответ дляМафиозная
Іншій людині теж можна перекинути євро, які конвертуються в гривню по курсу моно, там буде видно, який курс. Прикиньте, яка у вас сума, а та людина може зняти і придбати євро/долар, звичайно курс стрибає, трохи на покупці втратить, якщо сума не в тисячах євро, то не сильно багато