Маурита• Изменено 28 апреля 2025
Встидно питати, але все ж
В паху, не на статевих губах, а між ними і ногою, був наче підшкірний прищ, потім думала то врослий волосок, але наче ні. Така гулька. Як натиснути витікає рідина з кров´ю як з прища. Але він повністю не проходить. Вже 2-3 тижні.
Тепер думаю, що то таке і до кого з тим йти, бо щось то дивно, підшкірний прищ пройшов би вже, врослий волосок також. А то щось не ясно, ще й при надавлюванні та кров витікає.
Маурита
• 28 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає такого слова « встидно»
Дякую, буду знати
Маурита
• 28 апреля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Дерматологу идите
Щось не думаю що то дерматологія на проблема. То або хірург або фіг знає, може на УЗД піти, чи там нічого не покаже ?
Треба підробіток• 28 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає такого слова « встидно»
Зараз знавці української мови дадуть Вам просратись по перше число)))
Під кінець теми прищ в пинді сам пройде.
Залізна тьотя• 28 апреля 2025
я з таким йшла до гінеколога і видаляла. Краще підіть. У мене було шось таке як фурункул.
Гола з конопель• 28 апреля 2025
помадьте левомеколем 2 раза в день. ночью лучше под пластырь. и перестаньте его давить
Маурита
• 28 апреля 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
А видаляли як під місцевим чи загальним наркозом? Боюсь того всього дуже. Але бачу що саме не проходить і треба кудись йти
Мастер Класс• 28 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає такого слова « встидно»
У тамади притули є
Борщик• 28 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Или перестанет быть проблемой))
Залізна тьотя• 28 апреля 2025
Ответ дляМаурита
місцево пшикнули обезболююче. Не бійтеся. Мені ще й свічки призначили. Йдіть, то процедура на 10 хв. І будьте здорові.
Міс Всесвіт• 28 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає такого слова « встидно»
А теперь будет
Маурита
• 28 апреля 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую
Русланка з гілки• 28 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Я удивляюсь, когда люди доводят какие то мелочи до того, что должен резать хирург. Я бы еще неделю назад все выдавила, засыпала антибиотиком, залила перекисью и уже бы 10 раз зажило. Еще с прыщами ходить по врачам
Треба підробіток• 28 апреля 2025
Ответ дляБорщик
Или перестанет быть проблемой))
Залізе подалі....
Залізна тьотя• 28 апреля 2025
слово ´встидно´ є. Це діалект, який має повне право на існування)
Треба підробіток• 28 апреля 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Вам про прищ в пинді сказали читать і писать, а не про діалект.
Маурита
• 28 апреля 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Воно не видавдюється повністю, якби видавлювалось то я б так і зробила, воно кровить коли нажимаю, але повністю та гулька не проходить.
Укол Разума• 28 апреля 2025
Ответ дляМаурита
вы как то обрабатывали? хотя бы йодом после подмывания и вытирания насухо мазали?
Мама Чели• 28 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Просто поприкладайте на ніч мазь Вишневського , все витягне
Ужгород• 28 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає такого слова « встидно»
Люда яка смітить тут копіпастою, регулярно це слово вживає.
Маурита
• 28 апреля 2025
Ответ дляУкол Разума
Перекісь пшикала і все.
Треба підробіток• 28 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Его трогать изначально нельзя было. Намазали бы несколько раз левосеколем - прошло бы. Зачем Вы туда сами полезли??
Маурита
• 28 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Бо думала що то волосок або прищ звичайний
Укол Разума• 28 апреля 2025
Ответ дляУжгород
это еще та ’ филологінька’... не нужно на нее ровняться, как и на Притулу. пожалуйста!
Треба підробіток• 28 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Такое нельзя трогать, тем более в таких местах. Максимум помазать чем то. Все.
Маурита
• 28 апреля 2025
Укол Разума• 28 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Перекісь пшикала і все.
вот сделайте как написала, начнет подсыхать, можете мазь приложить на ночь, затем утром смысл и снова йодом обработали
Ужгород• 28 апреля 2025
Ответ дляУкол Разума
Повністю з вами згодна
Тут команда знатоков та ещё :))
Украиночка• 28 апреля 2025
Автор, не хочу вас лякати, але у подруги так на носі прищ не проходив, виявилось онкологія. Йдіть до лікаря і не зволікайте.