Vika-N• 28 апреля 2025

Чому ніхто не звернув увагу на цю новину?

В ТГ каналах зранку проскочила новина, що Північна Корея офіційно вступає у війну проти України як спільник рф
ПадаюВреверансах• 28 апреля 2025
Хай горять в пеклі
Helenny• 28 апреля 2025
А що змінилося?
Ракети вони кацапні давали, вузькоглазе мʼясо на убой відправляли.
Тепер це стало офіційно.
begovelik• 28 апреля 2025
Не вступає, а визнала, що приймає участь
Voblochka-26• 28 апреля 2025
чому ’вступає’, якщо вже вступила?
Dumky• 28 апреля 2025
Бо тут половина бачать мир в очах путіна. Чекають присоєдінєнія на любих умовах
begovelik• 28 апреля 2025
@Helenny що за расизм????
begovelik• 28 апреля 2025
Японці та південні корейці - також ’вузькоглазі’
Jul_L• 28 апреля 2025
Не притягли одразу сюда означає не звернули увагу?
Filomena• 28 апреля 2025
Ну все! Тепер чекаємо армію ООН! Чи ні?
natlem• 28 апреля 2025
Тому що більшість з тих, хто тут регулярно пасеться - на зарплаті відповідних структур дегенерації, ще є частина корисних ід...тів. оцим наймасовішим категоріям невигідна така новина. Їх задача - розганяти ідею ’найді мір в глазах х....йла/ це все Зеленський винен що війна не припиняється/треба приймати капітуляцію із знищенням українців зараз, бо потім ’гірше буде ’... Ну і як в оці наратив вписується північна Корея? За легендою, то ж Зеленський воює і не хоче ’дагаварівацца’...
asjaua• 28 апреля 2025
Бо так вони і жили- наче окремо спали, а дітей родили) теж мені новина, ще скажіть що не знали як бєлорусія кацапні допомогає
Seehund• 28 апреля 2025
Ответ дляDumky
Ждут пока соседей можно будет кацапам сдать.
asjaua• 28 апреля 2025
Ответ дляnatlem
Ага, типу пуйло плаче і миру просе, а зеленський такий ’а я все одно буду воювать!’))
Mira29-c3c3• 28 апреля 2025
Ответ дляnatlem
Учорашня і сьогоднішня тема якраз це наглядно ілюструє.
asjaua• 28 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Бо ці особини вважають що заробляти чесною працею це зашквар, а от поїхати вбивати та грабувати за іпотеки або про мальчіків в трусіках написувать за 15 фублів то чесний хліб)
Blackwater• 28 апреля 2025
Ответ дляnatlem
А вы из тех,кто до последнего украинца,да?
Blackwater• 28 апреля 2025
Ответ дляDumky
А може просто чекають закінчення цього кошмару? І пофіг вже на яких умовах?
Pole• 28 апреля 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3709474
Pole• 28 апреля 2025
В тг каналах- зранку, а у нас на форумі- позавчора.
Макака Джо• 28 апреля 2025
Ответ дляFilomena
Ну все! Тепер чекаємо армію ООН! Чи ні?
Вони не прийдуть, бо занепокоєні
Teonaa• 28 апреля 2025
Ответ дляnatlem
А нашо Ви вигадки пишете? Покажіть бодай одну тему про очікування чогось від путіна? Чорті шо..
Marinamariana• 28 апреля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Какая тема ?
Макака Джо• 28 апреля 2025
Ответ дляBlackwater
Вам пофіг на яких умовах, бо думаєте, що ці умови вас не зачеплять?
Blackwater• 28 апреля 2025
Ответ дляМакака Джо
Я больше боюсь что меня шахеды зацепят или ракеты. У меня соседний дом снесено 4 этажа. Вот этого боюсь.
А как меня кстати,по-вашему,зацепит?
asjaua• 28 апреля 2025
Ответ дляBlackwater
А как меня кстати,по-вашему,зацепит?
А хто примушує цих паторочей ракети по нам запускати? Якщо вони за мир, то нашо своїми закозявленими пальцятками ті кнопки чавлять?
Макака Джо• 28 апреля 2025
Ответ дляBlackwater
А как меня кстати,по-вашему,зацепит?
А табори концентраційні для кого будуються? не для вас? бо ви вже хліб-сіль приготували для зустрічі?
Blackwater• 28 апреля 2025
Ответ дляasjaua
А я ж не говорю что они хорошие или правы.
Olvia1987• 28 апреля 2025
Ждём зеркального ответа от наших союзников:США и Европа официально вступили в войну против РФ
Макака Джо• 28 апреля 2025
Ответ дляBlackwater
А как меня кстати,по-вашему,зацепит?
А в Бучі як зачепило? Зате не шахедами?
Blackwater• 28 апреля 2025
Ответ дляМакака Джо
Где лагеря? В Крыму может? Или в Бердянске? Ну перестаньте. У всех нас есть родственники и друзья на оккупированных территориях. Боевые действия несут гораздо больше разрушений чем даже оккупация. Но заметте речь о ней не идёт. Мы сейчас говорим о том,чтобы просто прекратить военные действия