В ТГ каналах зранку проскочила новина, що Північна Корея офіційно вступає у війну проти України як спільник рф
Blackwater• 29 апреля 2025
Ответ дляDumky
Простими словами - приєднання. А от з закінченням… то вже таке) то ж лише початок буде
Що ви пропонуєте?
Макака Джо• 29 апреля 2025
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
У вас у кожній темі зоряний час. Метнутися кабанчиком і перечитати свої пости щось заважає? І так, ви ще не конвоїр у контраційному таборі, щоб команди роздавати. Чи вже призначення прийшло?) на поволжжя
Ответ дляМакака Джо
Каждый ваш звиздеж должен быть документально подтвержден.
Поэтому - кабанчиком за подтверждающей ссылкой на сообщение.
Макака Джо• 29 апреля 2025
Ответ дляsky-labs
Це наказ?) А що буде, якщо не виконаю?))) пук?