Вишня на торті• 28 апреля в 22:08

Очень сильно болит зуб после пломбировки. Как попасть в ночную стоматологию?

Кто знает, в комендантский час нельзя попасть в ночную стоматологию? Выпала пломба, зуб не болел. Сегодня в 18:30, поставили пломбу, с наркозом, без снимка. Есть ли там нерв и пломбировпли ли ранее каналы не помню. Уже 4 часа просто адская боль! Стоматология конечно закрыта уже давно.. наверное врач тронул нерв когда чистил
Ошеламиссимо• 28 апреля в 22:09
пейте антибиотик и ложитесь спать, сейчас вам никто ничего делать не будет
Я не Тролль• 28 апреля в 22:09
Возможно вам поставили лекарство убить нерв. Позвоните в скорую и спросите, они подскажут куда обращаться
Я така бойова• 28 апреля в 22:11
дзвоніть в невідкладну, питайте - щось та й підкажуть. Якось же швидкі їздять в комендантську годину... У Вашому випадку зуб потрібно терміново ’відкривати’. При накусуванні є різка біль, ніби струмом б’є?
автор Вишня на торті • 28 апреля в 22:11
Ответ дляЯ не Тролль
Нет, там постоянная пломба
автор Вишня на торті • 28 апреля в 22:12
Ответ дляЯ така бойова
Я не кусаю, я навіть дихати не можу такий біль
Я не Тролль• 28 апреля в 22:12
Ответ дляВишня на торті
Нет, там постоянная пломба
О ужас, тогда точно звоните в скорую, объясните ситуацию.
ВундерКИНГ• 28 апреля в 22:12
Нимесил не помогает?
Ответ дляВундерКИНГ
Нимесил не помогает?
Пока нет, не помогает
ВундерКИНГ• 28 апреля в 22:13
Ответ дляВишня на торті
Пока нет, не помогает
Ого, тогда только скорая
ИМХОля• 28 апреля в 22:30
как попасть??? она у вас есть? для начала?
автор Вишня на торті • 28 апреля в 22:45
Ответ дляИМХОля
Есть конечно. В Киеве есть ночные, но оч далеко
Я така бойова• 28 апреля в 22:48
Ответ дляВишня на торті
там, скоріш за все, гній збирається. В мене таке було при гранульомі. Поки зуб був відкритий, мало куди виходити, а тепер законопатили його... Ви в місті? Дзвоніть на невідкладну, хай скерують Вас. Якщо маєте близько обласну лікарню, то в щелепно-лицьовому відділенні завжди є черговий лікар. Зуб треба терміново відкривати
Тоскующая• 28 апреля в 22:54
Автор, як ви там ? Додзвонилися до невідкладної ?
автор Вишня на торті • 28 апреля в 22:56
Ответ дляЯ така бойова
Так зуб зовсім не болів і з пломбою старою і без неї. Просто почав боліти коли вже лікар поставив пломбу. Думала наркоз виходить.
Я незнаю як доїхати туди, скоро ж комендантську година
Ответ дляТоскующая
Так само. Я незнаю як я доїду туди і назад, комендантська ж скоро
Тоскующая• 28 апреля в 23:00
Ответ дляВишня на торті
От біда.. А може вони вам порадять щось, якщо у швидку подзвонити ? Навіть не знаю чи тут полоскання допоможе зняти біль
автор Вишня на торті • 28 апреля в 23:02
Ответ дляТоскующая
Мабуть там нерв був в зубів, а він його зачепив. Знімок не зробив. Як я так довірила, зуб не болів, думала просто пломба випала
Я така бойова• 28 апреля в 23:03
Ответ дляТоскующая
не допоможе, на жаль, тому що зуб загерметизований
Тоскующая• 28 апреля в 23:07
Ответ дляВишня на торті
Може запалення. У мене щось подібне було з зубом і це виявилося запалення, але канал пломбований був.. Біль пекельний, я по підлозі каталася.
автор Вишня на торті • 28 апреля в 23:12
Ответ дляЯ така бойова
А як лікар зможе зняти пломбу якщо такий біль? Вранці
автор Вишня на торті • 28 апреля в 23:13
Ответ дляТоскующая
Може. Тепер квест як дотерпіти до ранку
Я така бойова• 28 апреля в 23:13
Ответ дляВишня на торті
в них є стоматологічне крісло і інструменти
Тоскующая• 28 апреля в 23:16
Ответ дляВишня на торті
Може. Тепер квест як дотерпіти до ранку
Мені трохи знімало біль полоскання кокосовою олією, але будь-яке рослинне масло підійде. Я тоді всю банку півлітрову виполоскала. Полоскати хвилин 10-20 і виплюнути. Після цього - содовий розчин. Зменшує біль.
автор Вишня на торті • 28 апреля в 23:30
Ответ дляЯ така бойова
Я мала на увазі різкий біль, до зуба навіть доторкнутися неможливо
Я така бойова• 28 апреля в 23:31
Ответ дляВишня на торті
знеболять. А зранку, коли там набереться гній, анестезія може не подіяти. Ви на невідкладну дзвонили?
Плету интриги• 28 апреля в 23:35
Кошмар. Если вы в большом городе есть ургентные стоматологи. Вызовут в приёмное отделение. Но будут ли они зуб открывать вопрос , могут предложить удаление. Позвоните в приемные отделения .
автор Вишня на торті • 28 апреля в 23:37
Ответ дляЯ така бойова
В чому ви думаєте що там гній?
Я така бойова• 28 апреля в 23:43
Ответ дляПлету интриги
віждкривають, ми їздили кілька раз, це і є перша допомога. Полегшити стан. а зранку - до лікаря на лікування
Я така бойова• 28 апреля в 23:44
Ответ дляВишня на торті
В чому ви думаєте що там гній?
бо якби там було тільки подразнення нерва через близькість пломби, то біль би затихала бодай на якийсь період від того ж таки німесилу
автор Вишня на торті • 28 апреля в 23:53
Ответ дляЯ така бойова
А чому ж тоді зуб не болі, якщо там гній був? Я вранці навіть їла на нього. І що робити? У мене дитина, немає з ким залишити і як їхати, комендантська година..стоматологія в 9 відкривається