Шмоточницаца• 28 апреля 2025
Что будет впереди? Электричество, банки, провизия
Начались блэкауты в Европе, что будет ещё? Сколько ещё будет такого? Как думаете, банковская система исчезнет? А запасы продуктов или воды?
Пешеходик• 28 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Изучают поведение
это еще при Гитлере в университетах все изучено и немцами и бритами
Шмоточницаца
• 28 апреля 2025
Ответ дляПешеходик
это не версия - это все спланировано - так люди делаются смирней - и очень счастливы и рады свету час в сутки и водички
Изучают, люди смеются и шутят или сопротивляются. В этой теме все шутят..
Пешеходик• 28 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
так это же первый способ уходить от тревоги и проблем - шутки и смех то нервное
Пешеходик• 28 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Будуть далі кібератаки, терористичні акти і качання Європи в усі сторони. Кацапами і їх спільниками. Ніхто нікуди не сховається
нужно было не в германию валить а в северную корею сразу бляха
Шмоточницаца
• 28 апреля 2025
Ответ дляПешеходик
Нет, я знаю, где будет спокойно
Белочкой зови• 28 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Ну это не тот ресурс, где я буду обсуждать теории. Именно сюда я поржать пришла
Ответ дляПешеходик
А чо сразу валіть. Люди не поймуть шо земля кругла. Куди би ти не поїхав
Навіть в сша буде жопа якшо зібють їхні супутники. Всюди буде жопа. Цукерберг же не віллу за високим забором купує в елітному районі а бункер будує. Думайте
булоТАЙминуло• 28 апреля 2025
А народ всё высмеивает как и перед войной было, ну-ну, поговорим через пол года, если интернет будет
Поторописька• 28 апреля 2025
Ответ дляКукусики
вы в коматозе провели 5 лет, или все дозы как положено пфайзера все таки вкололи?
А ви не кололи? Тоді співчуваю. З першою дозою ввели чіпи, з другою зарядну станцію до них. Всі хто залишився без чіпів скоро не зможуть нічого купити, працювати і лікуватись. Їх система просто не буде бачити.
Але є і хороша інформація. Про це дізнались хакери і вирішили боротись з системою позбавляючи людство електрики. Підтвердженням цього і являються сьогоднішні події в Європі.
Так так
Царевна в уггах• 28 апреля 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Новый мировой порядок
Но надо европейцам говорить, что орки строят им козни
Корсет_на_шурупах• 29 апреля 2025
Ответ дляРяженка
Не мешайте людям следовать модным трендам и радоваться великому ‘ʼпрогрессуʼʼ, который для рядовых граждан в сухом остатке пока что дает больше геморроя, чем удобства, вместо этого все карты в руки властям.
Який у Вас особисто геморой від прогресу?
Шмоточницаца
• 29 апреля 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Как вспомню тему про гарри, там просто аншлаг юмористов был, ухахатывались
Корсет_на_шурупах• 29 апреля 2025
Ответ дляБелочкой зови
... к переходу в четвёртое измерение?
Автор вже перейшла, походу
Корсет_на_шурупах• 29 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Бо Вашу маячню нереально серйозно сприймати
Корсет_на_шурупах• 29 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Нет, я знаю, где будет спокойно
Де? І чому там буде спокійно?
Корсет_на_шурупах• 29 апреля 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Про що поговоримо?
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
А если запретят?
Пам´ятаєте, як в ’брилянтовій руці’.....
’а если не будут брать - отключим свет’
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
Ответ дляlilul990
На фоні всєобщєго звідєца останніх новин виглядає не так щоб нереально....
Рогнеда Карповна• 29 апреля 2025
У нас всё ок, яйца за 1грн и консервация по 19копеек, шикарно
66сезон666серия• 29 апреля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Пятая тема. Я просто для себя фиксирую все эти истории про рептилоидов, мировой заговор и тайное правительство. Массово пошли, скоро ковид перегонят. Уже надо шапку из фольги вытаскивать или рано?
Йод купіть
Ряженка• 29 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Наведу конкретний приклад. Людині за кордоном потрібна була довідка про відсутність судимості. Вона має зробити витяг з Дії, далі записатися до консульства, де на підставі витягу сформують довідку. Іншої процедури більше не існує, жодної альтернативи не залишили. Реєстри тим часом не працюють день, два, більше через хакерську атаку, коли відновляться невідомо.
Квитка на міжнародний потяг купити можна тільки через підтвердження особи через Дію, привіт пенсіонерам без смартфону та людям, кому ця Дія кацапська нафіг не вср…лася, тим більш, що на законодавчому рівні ніхто не має права вимагати нею користуватися або ставити як обовʼязкову умову для отримання послуг (!!). Бортьба з перекупами? Да щаз, для цього достатньо внести власні дані, а при посадці на потяг підтвердити документами, їхдо речі вск одно вимагають. Нехай воно все горить в пеклі. Ще й кацапні полегшили доступ до всіх даних.
66сезон666серия• 29 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Звідки знаєте?
66сезон666серия• 29 апреля 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
А ви інсайди маєте, то поділіться, що буде?
Жена брата Админа• 29 апреля 2025
Ответ дляРяженка
А я досі дію собі не встановила, якось без неї обходилося все
66сезон666серия• 29 апреля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Щаслива людина