Міряно-переміряно• Изменено 29 апреля в 08:32
Геометрія 7 кл вчитель занижає оцінки
Про кр мовчу взагалі . Я її не бачу я оцінювати не можу
Але ось домашні
Робить дитина
Дивимось відео як робити треба
Красиво малюємо ті круги, дотичні
А вона ставить 6 б
Як може бути 6 б якщо все вірно написано? Доведено, пораховано, описано, намальовано
Що бляха відбувається
Взяли репетитора - каже що дитина гарно мислить, розуміє, старається і теж не розуміє яому низькі оцінки
На кр стандартно 4 б
Але ось домашні
Робить дитина
Дивимось відео як робити треба
Красиво малюємо ті круги, дотичні
А вона ставить 6 б
Що бляха відбувається
На кр стандартно 4 б
Все знаю від і до• 29 апреля в 08:52
Ответ дляПез Году Неделя
Що ви мелете? Яка у дитини ще може бути мотивація в 6 класі вчити геометрію?
Вона старається, робить, а їй кожен раз кажуть ’ти дибіл’. Абсолютно нормальна відповідь послати нах геометрію разом з учителем.
Есть мотивация решить задачу. А не заучить, получить оценку и забыть через минуту.
Ребенок автора не понимает геометрию.
Незламна• 29 апреля в 08:54
Ответ дляВсе знаю від і до
Мне написали, что это не работает с 13 леткой. А я вам говорю, это глупости. Все работает прекрасно.
А я вам говорю , что не работает. У меня опыт преподавания больше 20 лет. Несправедливыми оценками можно отбить желание учить у любого ученика
Пез Году Неделя• 29 апреля в 08:55
Ответ дляВсе знаю від і до
Ваши дети работают ради оценки? И не спрашивают у вас, что даёт она? У меня дочь, ей 13 спрашивает. И говорит, что выгоднее учить немного, так оценки хорошие не лучшие но допустимые и много времени, чтобы просто жить. Гулять, смотреть фильмы, кататься на велосипедах и тп.
Нам до лампочки ваші діти, і що вони там думають, як власне, і вам нас...ть на чужих. Кожнону важлива власна дитина і тут обговорюємо дитину автора.
Море Щастя• 29 апреля в 08:58
Ответ дляВсе знаю від і до
Ребенок автора не понимает геометрию.
А звідки Ви взяли що дитина Автора не розуміє геометрію? Ви ту дитину знаєте? Ви бачили її роботи?
А_мій_самий_самий• 29 апреля в 08:58
Ответ дляМіряно-переміряно
Взяла репетитора
Каже що дитина нормально розуміє
Але в мене істерика тут(
Каже що дитина нормально розуміє
Але в мене істерика тут(
1) 7й клас нуш, а репетитор працює за старими стандартами, не прозодив курси по нуш
2) є свобода вчителя: індивідуальні вимоги щодо оформлення. Занидати оцінку за таке тупо, але зустрічається.
3) ви завжди можете спитати пояснення у вчителя, чому саме така оцінка, а не інша.
4) на зно чи нмт всім все одно, як хто вирішував, головне - правильна кінцева відповідь.
Все знаю від і до• 29 апреля в 08:58
Ответ дляПез Году Неделя
Вы такая хамовитая. Не удивительно, что ваши дети плохо учатся.
Ребенок должен выполнять самостоятельно задания с 1 Кл. Родитель изредка помогает. Видео как максимум найти. А не в 7 Кл жевать за ребёнка и удивляться, почему не получается.
А_мій_самий_самий• 29 апреля в 08:59
Ответ дляМоя улюблена страшко
Пусть спросит почему ’6’. Что-то не так. Может считает, что списывает с гдз.
Справа в тому, що вчитель не має права ставити 6, навіть якщо думає, що дитина списала.
Хоча в нуш оцінки за дз не враховуються в тематичній.
Моя улюблена страшко• 29 апреля в 09:01
Ответ дляА_мій_самий_самий
Мы не знаем, что там в голове у учителя. Ребенок может спросить за что он получил 6.
А_мій_самий_самий• 29 апреля в 09:03
Ответ дляМоя улюблена страшко
Є чіткі критерії оцінювання, яких має притримуватися вчитель. Якщо завучу показати, що він їх не притримується, вчителю буде нагоняй.
Пез Году Неделя• 29 апреля в 09:04
Ответ дляВсе знаю від і до
Ви прям ванга героїня чи мать ванга, все про всіх знаєте, хто в чому тямить, і хто як уроки робить. Старайтеся краще, більше 4 балів не тягнете, і то тільки за старання.
Незламна• 29 апреля в 09:18
Ответ дляВсе знаю від і до
Ребенок автора не понимает геометрию.
А вы на работе работаете не за зарплату, а что б решить задачу?