Гигиенишвили• 10 ноября в 14:20

Оценки, вы спрашиваете у учителя

Почему стоит плохая работа? Типа плохо работает на уроке, не знает материал?
всегдаДаДа• 10 ноября в 14:23
И так видно по ребенку что он знает что нет , дайте ему задания дома или видно как выполняет домашки , зачем спрашивать
Мама фіфті цента• 10 ноября в 14:23
Спрашиваю у ребенка. Если причина в учителе, решаю вопрос с классной или напрямую с предметником.
сладкий_ноябрь• 10 ноября в 14:36
Ні, не запитую, тому що бачу роботу, з якої ця оцінка виникає,
сладкий_ноябрь• 10 ноября в 14:37
Дитина й сама зазвичай в стані це пояснити
Швидкоруч• 10 ноября в 14:40
Ответ дляМама фіфті цента
Наша классная вообще ничего не решает, у нее всегда дети виноваты (младшая школа, к слову).
ЭтаваНиМожетБыть• 10 ноября в 14:42
Ответ длявсегдаДаДа
Мабуть тому, що дома все ок, а оцінки погані.
ЭтаваНиМожетБыть• 10 ноября в 14:48
Прошу малу фотографувати самостійні, контрольні, записувати урок на диктофон.
Якщо я бачу, що вчителі чудять, точоловік йде до директора. Визивають вчителя, піднімають контрольні, які вчитель чомусь не моде знайти, але чоловік дістає фото, починається скандал, але директор розуміє що діло пахне міністерством , а вних бардак, тому стає на сторону батька, і показово верещить на вчителя, пише йому догани і таким чином проблема вирішується.
Зараз в новій школі вчитель додумався на перевіреній роботі написать списано і поставив 5 балів. Мала показово сфотографувала роботу, нічого йому не сказала, але він в кінці уроку він сказав, що не буде їй цю оцінку враховувать
В шоколаде• 10 ноября в 14:57
Двоє дітей(9 і 4 класи), ніколи такого не запитувала. Зазвичай, що знають, такі оцінки й отримують. В навчання дітей вникала, бо перед цим роком багато уроків було дистанційно. Старша, якщо щось не влаштовує, сама підходить до вчителя.
Полтавська галушка• 10 ноября в 15:25
Спросите в формате, что видите, что есть пробелы, в чем они: плохо работает на уроке, не делает домашние задание, отвлекается?
Понятно, что у ребенка спросить можно, только скажет ли он правду?) Это вопрос. Я бы на себя клеветать не стала))). Сказала бы, что не успеваю или не поняла тему. Явно не призналась бы, что на уроке рисую, а домашку делал один раз в прошлом году.
Відповів всім• 10 ноября в 17:11
Буває, що пишу куратору, щоб запитав у предметника, але це рідко, коли двійка наприклад, і прошу щоб перездати. Коли 4-5 можу попросити фото роботи, щоб знати, де проблема, і попрацювати на її вирішенням. Син вчиться добре, ще в минулому році був відмінником, зараз 7 клас трохи зʼїхав. Але я намагаюсь поменше втручатись, і завжди у сина спочатку розпитую. У 90% випадків я на стороні вчителя, бо бачу що це косяк сина
Відповів всім• 10 ноября в 17:12
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Жесть. Згадала, як я 3 роки відпрацювала в школі і втекла звідти з реактивною швидкістю. Інколи ностальгія находить, але прочитаю щось таке, і зразу як рукою знімає. Більше ніколи, ні за які гроші
ЭтаваНиМожетБыть• 10 ноября в 17:50
Ответ дляВідповів всім
В чому саме жесть?
До вчителів, які оцінюють відповідно до рекомендацій міністерства в мене питань нема.
Відповів всім• 10 ноября в 20:43
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В чому саме жесть?
Два різні світи. Ваш пост і мій пост номер 10. Цікаво, ким ви працюєте і ваш чоловік? У вас на роботі теж всі, хто хоче, можуть прийти, сфотографувати, записати на відео процес вашої роботи, а потім піти до вашого керівника і почати розповідати, що ви все робите неправильно, ні в чому не розбираєтесь, влаштовувати скандал? У вас і у вашого чоловіка є педагогічна освіта, досвід викладання, ви відвідуєте профільні педагогічні курси, семінари, продовжуєте розвиватись у цій професії? У мене це все є, але я і в страшному сні не дозволила б собі таку поведінку по відношенню до вчителів своєї дитини. У мене до них теж є запитання, але так себе поводити - це реально жесть
автор Гигиенишвили • 10 ноября в 20:46
Ответ дляВідповів всім
Яка жесть, я наприклад, не автор того посту, але я не знаю за що ставлять оцінки моїй дитині. Я теж хочу бачити те, що він написав і його помилки. Тому також хочу попросити його фотографувати роботу
ЭтаваНиМожетБыть• 10 ноября в 21:18
Ответ дляВідповів всім
Тобто ви вважаєте, що вчитель може оцінювати роботу як йому заманеться? Може губити контрольні роботи? Може звинувачувати без доказів дитину в списуванні?
В нас з чоловіком достатньо знань, що б показати директору, що вчитель не знає свій предмет, не знає вказівок міністерства. Ви думаєте директор догану на пустому місці виписує?
Про семінари, курси я теж дуже добре знаю як там вчать для галочки, як то все проводять і по скільки скидаються на подарунки.
Про пед освіту теж відомо, що туди мало, дуже мало, зараз вступають за покликом, а тільки тому, що більш нікуди не пройшли по баллам.
Тому такі ситуації і складаються. Да, я буду захищать своїх дітей, якщо я бачу їхні старання, реальні знання і бачу вчителя, який демотивує.