Шпондєр• 29 апреля в 09:06
Діти до скількох років без місця на міжнародні рейси Укрзалізниці?
Бо на одному сайті до 5, на іншому - до 6. Гаряча лінія не відповідає.
ніколи такого не було• 29 апреля в 09:08
До 6, тобто 5 включно. А потім ще питають, нащо математика...
PORKA• 29 апреля в 09:16
Київ - Варшава полки ДУЖЕ вузькі, тому ми брали 4 річній окрему. Не пожаліли про це рішення, бо ну нереально дорослому поміститися з дитиною
ніколи такого не було• 29 апреля в 09:21
Ответ дляИз Кукуева я
как вы уместитесь с двумя детьми на одной полке???
До 6 дитина без місця на один куплений квиток. Неможна мамі з двома дітьми на одному місці.
Зашла на 5минут• 29 апреля в 09:22
Ответ дляИз Кукуева я
А где написано про двух детей??????
Зашла на 5минут• 29 апреля в 09:23
Ответ дляГитта Ягг
Да даже если и до 6 или 7. Вы собираетесь сидеть с двумя детьми всю дорогу? Серьезно? Вы будете мучать и своих детей и ни в чем не повинных попутчиков?
Та где вы читаете про двоих детей?????? Вопрос про одного ребенка и его возраст
размахер• 29 апреля в 09:23
Ответ дляИз Кукуева я
Где написано по 2 детей? Перечитайте вопрос.
Ответ дляЗашла на 5минут
Та все офигевают от идеи ехать с ребенком без места и думают как я что их еще и двое :)))))
Но и с одним ребенком это полный идиотизм и писец.
Если все дома, то и младенцу берут отдельное место. Полка 60 см, а еще бывает спинка толстая, на этой полке невозможно нормально поместиться вдвоем, там одному тесно.
ніколи такого не було• 29 апреля в 09:24
Ответ дляЗашла на 5минут
Мабуть, це 100500 тема, то люди більш в курсі :)
Скромняшка• 29 апреля в 09:54
Ответ дляГитта Ягг
Які двоє дітей? Де таке написано?
Але для інформації, з двома малими дітьми без місця з одним дорослим взагалі-то і не пустять. Дозволено везти одну дитину без місця на одного дорослого, якщо дітей більше, іншим тільки купувати квитки з місцями.
Шпондєр
• 29 апреля в 10:11
Ответ дляЗашла на 5минут
Це точно, у мене одна дитина 4 роки