вАлнуюся сильнА• 29 апреля в 10:13

Літні штани

Може хтось вже придбав або придивляється щось легке і цікаве. Поділіться будь ласка, бо я щось розгубилася.
Ща как дам• 29 апреля в 10:16
Дочка взяла Cos
У меня Cos с прошлого года белые льняные
Губной рояль• 29 апреля в 10:19
У мене льняних кілька Sisley
вентиляторная• 29 апреля в 10:21
Беріть з льону жатка, тільки дивіться щоб були не прозорі. В мене таких вже три штуки дуже задоволена. І гладити не треба і підходять під будь-який верх.
Ну або дивіться матеріал холодок той хоч і синтетика але в ньому не потієш.
Ну а по кольору дивіться щоб вам було з чим комбінувати.
Хоча в мене сорочка і штани костюм з льону жатка є то зовсім зручно і комфортно.
Сметчица• 29 апреля в 10:24
Ответ длявентиляторная
О, в мене з цього холодка як ви назвали теж штани були минулого року. Я в них і на море їздила, і на роботу ходила. Так не мнуться як лляні, і правда, що не потієш в них, комфортно і прохолодно.
Каяспер• 29 апреля в 10:44
я взяла Юнікло з льном й ще одні - бавовняні
Сколько_мне_лет?• 29 апреля в 12:24
Масимо Дутти льон бежевый