Треба підробіток• Изменено 29 апреля в 23:09
Автозасмага Dove
Дівчата, підкажіть, хто користувався цією автозасмагою, чи замаститься каучуковий браслет годинника? Взяла вперше спробувати, на ногах дуже сподобалась, от думаю нанести на тіло і переживаю за годинник світло жовтого кольору.
ХикориДикори• 29 апреля в 23:11
А в мене буде питання по темі) як ви його наносите, щоб не було плям ? Я мабуть не знаю ці секрети
Треба підробіток
• 29 апреля в 23:15
Ответ дляХикориДикори
Перед нанесенням скрабом пройшлась, гарно висушила шкіру і круговими рухами втерла до повного впитування. Дуже класно ліг, не очікувала, але він і не прям інтенсивний колір дало, трошки підсмажило😁. Вирівняло колір, дрібні недоліки шкіри приховало.
Не пью, не курю• 29 апреля в 23:15
Ответ дляТреба підробіток
А який він, покажете упаковку?
Треба підробіток
• 29 апреля в 23:18
Не пью, не курю• 29 апреля в 23:19
Ответ дляТреба підробіток
Ось такий
Дякую.
Давно хотіла щось такого типу спробувати
Треба підробіток
• 29 апреля в 23:20
Ответ дляНе пью, не курю
Дякую.
А! І ще я наносила в господарських рукавичках
Треба підробіток
• 29 апреля в 23:22
Ответ дляРяженка
может
Мені, навіть, здається, що скоріш за все пофарбує. Але ніхто у відгуках про це не пише. Дивно 🤷
Ряженка• 29 апреля в 23:23
Ответ дляТреба підробіток
желтый оттенок возьмется по любому на светлом ремешке
сама давом иногда пользуюсь
Залізний занавіс• 29 апреля в 23:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Ооооо моя юність
як я його любила, потім перестали випускати.
Він ще з шиммером ніжненьким був...
Почекуха• 29 апреля в 23:30
Ответ дляТреба підробіток
Ось такий
Я таким пользуюсь, белый ремешок силиконовый от постоянного контакта пожелтел. Но я постоянно использую тк бледная поганка
Love_Love_Love_• 29 апреля в 23:46
Ответ дляЗалізний занавіс
Він ще з шиммером ніжненьким був...
Таааааа
Чучало яблуні• 29 апреля в 23:49
Ответ дляЗалізний занавіс
Він ще з шиммером ніжненьким був...
Ага, гарний такий
Аноним Советчик• 30 апреля в 00:18
Раніше був із шиммером
, брала і Дав і Нівея, це ж десь в 2007 було :) Потім перейшла на Колістар. А цього року знов Дав купила, вже без блискіток:(
Залізний занавіс• 30 апреля в 03:04
Ответ дляАноним Советчик
Раніше був із шиммером
Так! Я теж десь в 2007-2008 купувала. І там шиммер був прям дуууже міленький, я б сказала, як сяйво якесь, а не блискітки на шкірі