Щепотка_совести• 29 апреля в 23:11
Дівчата поділіться де ви працюєте щоб нормально заробляти
Я сімейний лікар, працюю 2 рік, ще молодий спеціаліст.Сама виховую доньку 2 роки.Зарплати ледь вистачає на прожиття, якби не мої батьки ми б не витягнули.В мене нападає дике розчарування, треба набрати 2800 декларацій, це дуже важко, я за 2 роки ледве 1200 назбирала.Ще й завідувач весь час косо дивиться, мов мені зарплату задарма платять, бо така кількість декларацій.А де ж мені їх брати, стояти на дворі з табличкою запрошувати людей чи що.Просто стільки років на навчання витратила а курʼєри більше отримують зарплати.Іноді хочу все кинути,і зайнятися чимось іншим, щоб достойно забезпечити себе і дитину.Порадьте ким ви працюєте щоб отримати зарплату хочаб тис 20-25?
ЗабежАЛОЧКА• 29 апреля в 23:13
Онлайн прийоми ведіть.
Зараз стільки наших виїхало за кордон і не можуть там вчасно попасти до лікаря і отримати допомогу.
Для вас буде хороший підробіток, тим паче ви лікар терапевт
Напланетянка• 29 апреля в 23:13
Вам би порадила стати косметологом.
З медичною освітою до Вас підуть.
Мій варіант Вам не підійте)
Я - директор департаменту ЗЕД зі знанням англійської, французької та китайської мов
З медичною освітою до Вас підуть.
Мій варіант Вам не підійте)
Акукарача• 29 апреля в 23:15
Косметологічні курси якісь, масаж лікувальний може спробувати, освіта медична буде у плюс.
Прокачую сідниці• 29 апреля в 23:15
Авторе, коли я закінчила мед.університет, я ще й мала 3 роки відпрацювати на державу за розподілом, 840 грн/міс. Брала другу зміну в приватній клініці, статті за гонорари ночаси писала. Потім пішла у фарм.компанію, зараз в міжнародній організації. Заробила на квартиру, 2 машини, обʼїздила увесь світ. Але я не боялась ризикувати і працювала як проклята.
Вельшановна• 29 апреля в 23:17
Кур´єри до 40 років педалі не крутитимуть.А лікар може і в 70 сидіти і працювати.
Я б залюбки змінила сімейного,бо в нас повний неадекват.Набрав людей,бо великий район,і просто як дурник.Не знає геть нічого,ще й ображає діагнози інших лікарів.Хожу до приватного.А до сімейного тільки за лікарняним
Не служанка• 29 апреля в 23:17
їдьте в Кривий Ріг в нас лікарі навіть з руками з жопи на вагу як золото-за лікарем пацієнт ганяється
Ответ дляВельшановна
Я семейному звоню только в крайнем случае,если надо направление или анализы.Какой от них толк?Всегда иду к узкому специалисту и по звонку.В Киеве найти хорошего врача тоже тот ещё квест .
Love_Love_Love_• 29 апреля в 23:20
Вибачте, це не докір, просто питання яке давно цікавило, от ви ж знали скільки вчитись на лікаря, знали йдучи в інтернатуру які зарплати в сімейних, для чого ви туди йшли?
Успокойся_Успокойся• 29 апреля в 23:20
42 тис в цьому місяці, завтра ще 2200 маю отримати до 16 годин
Клінінг
Викупана• 29 апреля в 23:21
Юристом в нескольких фирмах. Зачем было рожать ребенка когда такое материальное положение? Таких детей очень жалко, которым родители ничего не могут дать
Вельшановна• 29 апреля в 23:22
Ответ дляVictory23
В нас і направлення не дає.Каже що знає так само як і ті,до кого я хочу попасти))
Щепотка_совести
• 29 апреля в 23:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Коли я поступала ще не було сімейної медицини, а так як я вчилась на бюджеті то спеціальність не обирала, мала брати що дають.А у нас майже всі бюджетники, хто без блату, отримали сімейних лікарів
Щепотка_совести
• 29 апреля в 23:24
Ответ дляНе гоню
Попробуйте в частную клинику перейти.
Та сама історія, декларації.Вже тільки чекати ще рік і брати перекваліфікацію на вузького спеціаліста.Але теж без досвіду треба ще влаштуватись на роботу
Успокойся_Успокойся• 29 апреля в 23:24
Ответ дляЩепотка_совести
А де батько дитини ? Аліменти ?
Love_Love_Love_• 29 апреля в 23:24
Ответ дляЩепотка_совести
Тоді косметологія вас врятує, апаратна, інʼєкційна, задумайтесь про це, будете мати гроші в руках в любій точці світу.
Попа как у Кардашьян• 29 апреля в 23:25
Лікарі починають заробляти з роками. Мій чоловік колись отримував 50доларів, кохав мене. А тепер заробляє на всі потреби іа доброти немає вже не те що любові. Потрібен час і дві роботи. Або приватна клініка. Це тільки стоматологи ще зі студентства заробляють.
Оновлена версія• 29 апреля в 23:25
Ответ дляНапланетянка
Вам би порадила стати косметологом.
З медичною освітою до Вас підуть.
Мій варіант Вам не підійте)
З медичною освітою до Вас підуть.
Мій варіант Вам не підійте)
Ооооо. Що Ви робите на порадниці?? :)
Фіфачка• 29 апреля в 23:25
Ответ дляЩепотка_совести
Наблюдаю дитину тільки в приватних клініках. Буваємо в різних, ні з ким декларацію не заключали.
Напланетянка• 29 апреля в 23:25
Ответ дляОновлена версія
Ооооо. Що Ви робите на порадниці?? :)
Відпочиваю, раджу)
Щепотка_совести
• 29 апреля в 23:29
Ответ дляВикупана
Бо я не хотіла робити аборт, це моя перша вагітність,і дитину хотіла.Всеодно поставлю на ноги.В мене сімʼя не багата, але ми з братом обоє маємо вищу освіту, самі вступили і вивчились.Виходить народжувати треба лише багатим?
Успокойся_Успокойся• 29 апреля в 23:31
Ответ дляЩепотка_совести
Вища освіта не рівно багатство
Хтомолодець? Я!• 29 апреля в 23:31
Ответ дляЩепотка_совести
Не слушайте провокаторов. Искренне желаю вам найти свое дело за которое будут достойно платить. Девочки пишут про косметологию - поддерживаю 🌹