Щепотка_совести• 29 апреля 2025
Дівчата поділіться де ви працюєте щоб нормально заробляти
Я сімейний лікар, працюю 2 рік, ще молодий спеціаліст.Сама виховую доньку 2 роки.Зарплати ледь вистачає на прожиття, якби не мої батьки ми б не витягнули.В мене нападає дике розчарування, треба набрати 2800 декларацій, це дуже важко, я за 2 роки ледве 1200 назбирала.Ще й завідувач весь час косо дивиться, мов мені зарплату задарма платять, бо така кількість декларацій.А де ж мені їх брати, стояти на дворі з табличкою запрошувати людей чи що.Просто стільки років на навчання витратила а курʼєри більше отримують зарплати.Іноді хочу все кинути,і зайнятися чимось іншим, щоб достойно забезпечити себе і дитину.Порадьте ким ви працюєте щоб отримати зарплату хочаб тис 20-25?
всегдаДаДа• 29 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Бо я не хотіла робити аборт, це моя перша вагітність,і дитину хотіла.Всеодно поставлю на ноги.В мене сімʼя не багата, але ми з братом обоє маємо вищу освіту, самі вступили і вивчились.Виходить народжувати треба лише багатим?
Врач не умеет предохраняться?
забиякина• 29 апреля 2025
Ответ дляНенька наша
Знаете, я не врач, я мама и скажу вам, что влияет. Если сбить невозможно, как правило, ношпа помогает
По протоколам, может, и не влияет
Почитайте на що впливає дротаверин )
Вообще не факт• 29 апреля 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Большинство так и приходит в эту сферу) от нужды
Но уходят разочарованные и со слитыми сиськами всем друзьям/знакомым)))
Просто хочу более объемно осветить эту профессию)
Некоторые приходят, потому что нравится. Но это единицы. Еще часть, потому что не хотят напрягаться на обычной работе за небольшие деньги. И еще часть из-за нужды.
Если работать с умом, то можно не разочаровываться и не бояться слитых сисек.
рукиЖимолости• 29 апреля 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Авторе, коли я закінчила мед.університет, я ще й мала 3 роки відпрацювати на державу за розподілом, 840 грн/міс. Брала другу зміну в приватній клініці, статті за гонорари ночаси писала. Потім пішла у фарм.компанію, зараз в міжнародній організації. Заробила на квартиру, 2 машини, обʼїздила увесь світ. Але я не боялась ризикувати і працювала як проклята.
То были совсем другие времена. Сейчас такое не особо реализуешь при всём желании.
Щепотка_совести
• 29 апреля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
До мене додому приходить лікар за 500 грн,коли дитина хвора,щоб оглянути. До сімейної не люблю звертатись.Шукайте собі клієнтів.
В мене є виклики і за деклараціями, часто викликають до бабусь але звичайно що таксу я не встановлюю.Бо на таке пацієнти скаржаться завідуючому.Це якщо тільки приватно їздити то можна по 500гр брати
пу_пугренчик• 29 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Торговий представник, на власному авто, 20-30к.
А чи могли би коротенько написати, в чому полягає робота?
Вообще не факт• 29 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Врач не умеет предохраняться?
Ни одно средство контрацепции не дает стопроцентной гарантии.
Викликаю на дебати• 29 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Вік дитини?
От того ви і бідна, бо дурна
Читайте інструкції хоча б
ФДЕ 3- в судинах, ФДЕ 4-впливає дротаверін
Читайте інструкції хоча б
Love_Love_Love_• 29 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Все тут говорят, что Вы
Ясно, моє питання- риторичне
Love_Love_Love_• 29 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Ок, ви живете в маленькому місті?
Эт вернячОк• 29 апреля 2025
Боже, автор, заведіть собі інстаграм, ведіть сторінку та онлайн-консультації - й прийдуть до вас пацієнти. Або взагалі блог на якусь мед тему ведіть.
Як можна не заробити в місяць 20 тис маючи інсту - це прям треба бути супер-лінивою людиною...
Або вивчіть АІ - спеціалісти зараз треба для роботи в онлайн...
Якщо освоїли цей форум - то освоїте що завгодно й час у вас є, якщо тут жалієтесь.
Ответ дляЭт вернячОк
І яких спеціалістів з АІ зараз хватають? І що це таке треба вивчити, щоб швидко стати затребуваним спецом в цій області?
рукиЖимолости• 30 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Та сама історія, декларації.Вже тільки чекати ще рік і брати перекваліфікацію на вузького спеціаліста.Але теж без досвіду треба ще влаштуватись на роботу
Сейчас такое блядство по всей стране. Маленькие зарплаты, высокие цены и т.д. Хорошо, что есть родители, которые могут поддержать. Понимаю что хочется всё самой добиться, быть независимой, не обременять родителей и т.д. Вы ещё молодая, ещё есть надежда что изменится ситуация в лучшую сторону и всё получится. Пока получаете опыт, который в будущем можно монетизировать. К сожалению в нашем обществе также считают (не все, но возможно более половины), что молодой специалист не справится, что нет опыта. Я, например, считаю, что молодёжь наоборот лучше делает свою работу, больше стремятся узнать нового в своей профессии и т.д.
Завжди недо...• 30 апреля 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Лікарі починають заробляти з роками. Мій чоловік колись отримував 50доларів, кохав мене. А тепер заробляє на всі потреби іа доброти немає вже не те що любові. Потрібен час і дві роботи. Або приватна клініка. Це тільки стоматологи ще зі студентства заробляють.
Не надо, я сразу хорошо, устроили
стажировка в Сеуле и тут практика ( пластика)
рукиЖимолости• 30 апреля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Не надо, я сразу хорошо, устроили
Родители врачи устроили? Или кто устроил?
Завжди недо...• 30 апреля 2025
Ответ длярукиЖимолости
родители моего бойфренда, там династия
Завжди недо...• 30 апреля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
а как она без лицензии будет вести прием ?
Оновлена версія• 30 апреля 2025
Ответ дляЕвга-9246
Про маргіналів - то по слідах недавньої теми, де автор назвала маргіналами всіх, хто менше 50 000 заробляє))
Ага, уже почитала:)))))
Без образів• 30 апреля 2025
Автор, тримайтеся. Дуже добре, що ви народили дитину. Також добре, що є батьки, які можуть допомогти. Набирайтеся досвіду, а далі знайдете щось краще. Без звʼязків важко. Але досвід також дуже важливо. Буде ще все у вас в плані фінансів. Бережіть дитину.
Я_з_Франека• 30 апреля 2025
Ви можете піти в аптеку працювати. Якщо ви в Києві то 20-25 будете мати, графік 2/2 в основному. Але теж робота не мед, треба людям втюхувати все(
ЗаведУющая• 30 апреля 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Онлайн прийоми ведіть.
Зараз стільки наших виїхало за кордон і не можуть там вчасно попасти до лікаря і отримати допомогу.
Для вас буде хороший підробіток, тим паче ви лікар терапевт
І?
Ми виїхали! Я пишу нашому педіатру і нашій сімейній з якими у нас декларації заключення
Виїхали пів країни, вони у своїх лікарів БЕЗКОШТОВНО мають консультації
Борець за гаманець• 30 апреля 2025
Рассмотрите косметологию или лазерную эпиляцию в салоне. Вас обучат, график себе выберете, зп норм.
ЗабежАЛОЧКА• 30 апреля 2025
Ответ дляЗаведУющая
І?
Ок
Раді за вас
ЗаведУющая• 30 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
У мене. 8 тис
Та хоч курси лазерної епіляції і вперед, це завжди треба і легше ніж інші варіанти косметології
ЗабежАЛОЧКА• 30 апреля 2025
Ответ дляНенька наша
Здравствуйте!!!
Она может или как фоп это делать, или от ’больнички’, в которой работает.
Иначе не имеет права вести приёмы как врач.
Добрый вечер.
Думаю она об этом знает на счёт ФОП.
Так вот как терапевт ФОП она может вести онлайн приём для пациентов с других городов.
Вообще не ясно почему вы решили что умнее всех. Суть разговора была не о деталях
Думаю она об этом знает на счёт ФОП.
Кукусики• 30 апреля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
У моей знакомой сын травматолог, вот где жесть, парень на минимален. Всех пациентов разбирают опытные врачи, ему бомжи достаются и старики
Хай йде в дитячу травму, он вчора шукала лікаря, на весь Київ умовно сім лікарів приймає і записатися досить складно, через тиждень, раніше нічого.
Слава Українi• 30 апреля 2025
А чому у вас така маленька зарплата, зараз же всім лікарям не можуть платити менше 20? І норма по пацієнтів для сімейного лікаря 1800, від 1500 ви повинні отримувати 20 тис.?
Сирожено_пирожено• 30 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вибачте, це не докір, просто питання яке давно цікавило, от ви ж знали скільки вчитись на лікаря, знали йдучи в інтернатуру які зарплати в сімейних, для чого ви туди йшли?
Батьки змусили 🤷🏻♀️