Щепотка_совести• 29 апреля 2025
Дівчата поділіться де ви працюєте щоб нормально заробляти
Я сімейний лікар, працюю 2 рік, ще молодий спеціаліст.Сама виховую доньку 2 роки.Зарплати ледь вистачає на прожиття, якби не мої батьки ми б не витягнули.В мене нападає дике розчарування, треба набрати 2800 декларацій, це дуже важко, я за 2 роки ледве 1200 назбирала.Ще й завідувач весь час косо дивиться, мов мені зарплату задарма платять, бо така кількість декларацій.А де ж мені їх брати, стояти на дворі з табличкою запрошувати людей чи що.Просто стільки років на навчання витратила а курʼєри більше отримують зарплати.Іноді хочу все кинути,і зайнятися чимось іншим, щоб достойно забезпечити себе і дитину.Порадьте ким ви працюєте щоб отримати зарплату хочаб тис 20-25?
Крошечка-хаврошечка• 29 апреля 2025
Ответ дляВообще не факт
В вебкам. Подойдет вам?
Вы давно в этой сфере?)
Оновлена версія• 29 апреля 2025
Ответ дляЕвга-9246
А тут тільки ’маргінали’ сидять?)
Чому ж зразу маргінали? Звичайні гарні жіночки:)
Для мене ті хто вивчив китайську + французьку=небожителі:)
Кнопус• 29 апреля 2025
Блин у нас на улице поликлиника 7 этажей, куча семейных и у всех все забито( Посылают в филиал за 5 км(
Престидижитатор• 29 апреля 2025
Не знаю автор , я б вам взагалі радила вчить якусь мову , і тікать, он як почнуть жінок призивать то ви ж лікарі перші і підете ,
Вообще не факт• 29 апреля 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вы давно в этой сфере?)
Относительно давно.
ПешитеБесАшипок• 29 апреля 2025
У моей знакомой сын травматолог, вот где жесть, парень на минимален. Всех пациентов разбирают опытные врачи, ему бомжи достаются и старики
Кнопус• 29 апреля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Придет и его время отбирать нормальных
Крошечка-хаврошечка• 29 апреля 2025
Ответ дляВообще не факт
Относительно давно.
Тогда понимаете, что работа специфическая и больших чеков без трудолюбия, выдержки и фантазии не будет)))
забиякина• 29 апреля 2025
Скадіть будь ласка . Як лікар . Яку дозу давати ношпи при темп дитині ?
Вообще не факт• 29 апреля 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Так я это и так знаю. Был вопрос, я ответила.
4есотка• 29 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Коли я поступала ще не було сімейної медицини, а так як я вчилась на бюджеті то спеціальність не обирала, мала брати що дають.А у нас майже всі бюджетники, хто без блату, отримали сімейних лікарів
Когда это Вы поступали что не было семейной медицины?
Ненька наша• 29 апреля 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Онлайн прийоми ведіть.
Зараз стільки наших виїхало за кордон і не можуть там вчасно попасти до лікаря і отримати допомогу.
Для вас буде хороший підробіток, тим паче ви лікар терапевт
Здравствуйте!!!
Она может или как фоп это делать, или от ’больнички’, в которой работает.
Иначе не имеет права вести приёмы как врач.
Щепотка_совести
• 29 апреля 2025
Ответ длязабиякина
Вік дитини?
Ненька наша• 29 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Напишите в ФБ в группе своего района, что вот Вы семейный врач и у Вас есть свободные места и что Вы готовы оказывать качественную медицинскую помощь, всегда на связи с пациентами итд.
Да, вот такое видела. Это очень хорошая идея. В Киеве найти терапевта/семейного врача для декларации- проблема
муха в кедах• 29 апреля 2025
Ой, автор, розумію вас.
В мене подружка така. Закінчила університет, працювала терапевтом, це було до сімейних. Отримувала копійки. Єдине, в неї чоловік дуже добре заробляв. Тож вона на роботу їздила на «Інфініті» і жартувала, що «ну, хоч на бензин собі заробляю». А потім просто плюнула і звільнилась.
Пішла працювати менеджером з продажу))
А взагалі, це жахливо, коли лікарі отримують копійки.
Як і вчителі…
Пішла працювати менеджером з продажу))
Як і вчителі…
Крошечка-хаврошечка• 29 апреля 2025
Ответ дляВообще не факт
Большинство так и приходит в эту сферу) от нужды
Но уходят разочарованные и со слитыми сиськами всем друзьям/знакомым)))
Просто хочу более объемно осветить эту профессию)
МояХатаЗкраю• 29 апреля 2025
До мене додому приходить лікар за 500 грн,коли дитина хвора,щоб оглянути. До сімейної не люблю звертатись.Шукайте собі клієнтів.
Затишне кубло• 29 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
А какая зарплата? Большинство получает 10- максимум 12 тыс. Многие работают на минималку.
Платить вам больше только потому что у вас ребенок? таких доплат не существует.
Щепотка_совести
• 29 апреля 2025
Ответ дляЗатишне кубло
У мене. 8 тис
Ненька наша• 29 апреля 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Вот нафига вы такое пишете?
Платить за работу нормально, а не ’потому, что у неё ребёнок ’
забиякина• 29 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Вік дитини?
А це вже не важливо . Дротаверин не має впливу на зниження темп ). Це була перевірка чи Ви лікар , або чи лікар доказової медицини .
Викликаю на дебати• 29 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Сімейну медицину як інтернатуру ввели в 2005, коли я закінчувала універ
А ви тільки 2 роки працюєте
Що за казочки
А ви тільки 2 роки працюєте
Що за казочки
Затишне кубло• 29 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
У мене. 8 тис
Мало. Это зависит от заведующей. Кому направляют пришедших пациентов из регистратуры?
Щепотка_совести
• 29 апреля 2025
Ответ длязабиякина
Дротаверин знімає спазм судин і його призначають і досить часто, особливо коли в дитини холодні кінцівки
забиякина• 29 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
І на що він дає?
Вообще не факт• 29 апреля 2025
Ответ длямуха в кедах
Ой, автор, розумію вас.
Пішла працювати менеджером з продажу))
Як і вчителі…
Пішла працювати менеджером з продажу))
Як і вчителі…
Да, это ужас. По сути такая важная для общества работа оплачивается копейками. Хотя должна быть одной из самых высокооплачиваемых.
Затишне кубло• 29 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
А ви тільки 2 роки працюєте
Що за казочки
А ви тільки 2 роки працюєте
Що за казочки
Сказки, да. Семейники сейчас получают ого-го, (по сравнению с большинсва населения) либо на треть ставки работает
Ненька наша• 29 апреля 2025
Ответ длязабиякина
Знаете, я не врач, я мама и скажу вам, что влияет. Если сбить невозможно, как правило, ношпа помогает
По протоколам, может, и не влияет
Щепотка_совести
• 29 апреля 2025
Ответ длязабиякина
І на що він дає?
Як в дитини при температурі холодні кінцівки призначають дротаверин, він знімає спазм , а як жарознижуючий він не працює.