А у нас макарошки• Изменено 30 апреля 2025

Робота в Аврорі рабство?

Я підпрацьовувала в цій мережі продавцем консультантом. Що можу сказати. Це жах для нормальної людини. Праця з 8 до 9 тобто 13 годин!!. Душно, жахливий запах китайского товару, токсичний. За весь цей час можна сісти на обід 30 хв один раз. І пару раз дозволяють сісти 10 хв чаю випити. Відносяться як до скотини адміни та керівництво. Краще б вже роботи цю.роботу робили. Зп буває велика, але яка це тяжка праця. Приїздить товар, ці ящики треба рознести по залу, розставити і викладати згідно норм. Цінними міняти. На касі сидіти. Людей консультувати. Хто там працював як ви це витримували?
Тирамісу на терасі• 30 апреля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Зате аврора багатіє, на цьому китайському хламі
Вас уволили что ли,как-то слишком много эмоций.
Путающаяся• 30 апреля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Ви працювали ? Ви знаєте, що продавці консультанти, ненавидять тих хто в офісі аврори працює, і заздрять їм.
Нет, я прошла собеседование, но отказалась из-за низкой зарплаты. Без понятия. Чему завидовать? Мы сами себе выбираем работу. Насильно никто не тянет.
Клептоманка• 30 апреля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Ви не працювали, я не буду вам доказувати яка важка робота
У меня подруга работает в супермаркете, тоже Польша. Выкладка товара это огромная тачка, на ней паки с водой картофель в мешках, паки с мукой по 12 шт, молоко. Стажировка на кассе была час и оставили одну все уехали. Зачем мне доказывать, я захожу в Аврору и вижу. Я не пишу, что работа лёгкая, но не ппц как вы рассказываете. Естественно, что если шеф придурковатый - условия можно создать плохие на любой работе.
автор А у нас макарошки • 30 апреля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Ні, я була шокована таким відношенням до людей. 12 тисяч 13 годин праці мені це в одному магазині запропонували. При том праця важка. Лише в одному магазині, аврора максі зп була 18.000+ але товару там ппц. .. і людей на касі, навіть сісти нема коли
Тирамісу на терасі• 30 апреля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Удалено администрацией...
Та никада в жизни• 30 апреля 2025
Ответ дляПутающаяся
Ну так в магазинах всюду будет так. Я прошла собеседование к ним в офис, то ничего прям ужасного не увидела, кроме низкой зарплаты. А так как везде с 9 до 6. Но
Так, в офісі в них низькі зп. Може думають, що навіщо в Полтаві нормально платити.
Єдине, що молодці - повністю білі.
А так- цей бізнес якийсь незрозумілий. Впевнена, що надприбутки, а вантажників у магазин найняти не можуть
Ответ дляТирамісу на терасі
Удалено администрацией...
Я вже там не працюю
Клептоманка• 30 апреля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Так вы работали в Авроре или нет? Если да то сколько дней?
Ответ дляКлептоманка
В Польщі зп вища навіть в магазині, і рльота саодіваюсь 8 год
Тирамісу на терасі• 30 апреля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Я вже там не працюю
Подрабатывала это как, на полставки?
Ответ дляКлептоманка
Працювала 4 місяці. Але з компанії аутсорту. Так в мене ще ставка на годину була більша ніж у офіційних працівників. Мене кидали по різним магазинам міста. Де не вистачає працівників я багато чого бачила.
Клептоманка• 30 апреля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
8 год. Але ж оренда. Часто буває що заміните тебе ніким і працюєш з надгодинами.
Дюйм оф о4ка• 30 апреля 2025
В трех Аврорах поблизости девушки вполне себе довольные - не парятся с ценниками (там постоянно старые), стоят кучи коробок в проходах, они потихоньку раскладывают. Иногда проезжаю - они кофе у входа пьют с сигареткой. Часто вообще одна в магазине, другие в подсобке хохочут. Коллективы спевшиеся (года 2 точно никто не уходил). Невольно слушала один раз их совещание онлайн с начальством - очень даже дерзко отгавкивались, шутили. Не назвала бы их работу рабством.
Тирамісу на терасі• 30 апреля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Тоже не видела чтоб кто-то бегал
Путающаяся• 30 апреля 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Єдине, що молодці - повністю білі.
Это да. Но белые зарплаты это не редкость сейчас. У меня белая зарплата была практически везде. Но я в маленьких компаниях никогда не работала. Так что в таких как Аврора *,- везде не будет конвертов.
Ответ дляДюйм оф о4ка
Це ви побачили може їх обід. А я була в більше ніж 10 магазинах різних. Там усюди камери. На касі двого сидіти не можна тільки 15 хв
Ку-кусик• 30 апреля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Здається, зараз усюди рабство. Вихователь в садочку молодий на руки отримує 6300. А скільки годин а Аврора відпрацьовується на місяць і яка зарплата? Дякую!
Півдня працює цей вихователь. Зарплата офіційна. Пару разів офіційна оплачувана відпустка, оплачувані лікарняні. Поїсти там можна за рахунок садочка. Не бачу мінусів як таких.
ДаЗдраПерма• 30 апреля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Звичайна рабська робота. Я зараз отримуючи вищу освіту і в мене ноома праці 6 годин на день з 8 до 13. І нормальна зп, оце робота а то рабство
Норма у нас везде 8 ч, или 40 в неделю , или на месяц 160. Все остальное переработки. Если согласны перерабаьыаать , то все равно считайте зп по норме, чтоб ориентироваться нормальная она или нет
Я Вас не боюся• 30 апреля 2025
А я не понимаю ажиотаж с этой Авророй. Напоминает сельский магазин, где есть все. И вонь ужасная. У нас на ж/м открыли вместо отличного магазина мяса, и по итогу, смотрю, что пустует. Иногда бабулька заходят.
МатьЧасть• 30 апреля 2025
Мне не нравится Аврора своим лицемерием : типа они за сортировку мусора, за экологию, баки для сортировки ставят. А в магазинах - горы вонючего, китайского пластика.
Допоможіть знайти• 30 апреля 2025
Ответ дляКлептоманка
Возле меня 2 Авроры. Что сказать, никто не бегает. Ева - тоже самое.
Думаю, вы сильно преувеличиваете.
Наверное от магазина зависит. У нас девочки тоже бегают туда сюда
САМ_ТАКОЙ• 30 апреля 2025
Ответ дляКу-кусик
Ви вже пішли влаштовуватись в садочок?)))) так класно)) 6300 на руки - і ні в чому собі не відмовити)))
Харчування НЕ за рахунок садочка, не видумуйте)) вираховують із ЗП за обіди.
А за дітей і їхніх загадкових батьків я взагалі промовчу)))
Мовчу, але хочу• 30 апреля 2025
Багато де таке рабство…
В мене чоловік, багато років пропрацював кухарем в ресторані. Він так цим горів, були різні ресторани в пошуку гарних умов. І тільки в одиницях- більш менш людські умови. Не цінується це в нас. Зараз має варикоз і хвору спину ,від роботи 12 годин на ногах. У його багатьох колег теж саме. А ще коли працював, постійно рука боліла і навіть новоутворення почало рости, та рука, якою постійно тримав важку сковорідку. Може це співпадіння, але болі пішли тільки коли звільнився..
Потік великий, на свята взагалі жах. А взяти ті свята, мільйонні каси в день були , а бідним робітникам навіть по 300-500 грн не добавлять за це.. Тому і несправедливо.
Сегодня сержусь• 30 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Аврора - это дешёвый китайский хлам, который только засоряет планету. Я бы их вообще запретила, будь возможность.
Мао_Мяо• 30 апреля 2025
У нас в стране действительно безобразие
В Европейских странах уже многие побывали, по воскресеньям во многих закрыты большинство магазинов, люди имеют заслуженый отдых, и нормально все, никто без шоппинга не сошел с ума
а у нас за счет дешевой раб силы работают с 8 до 10 вечера все 7 дней в неделю :(((
ГЛЮкоза• 30 апреля 2025
Що значить ’рабство’? Вам запропонували умови роботи - ви погодились. Вас же не зв´язану в нашийнику там силоміць там прикували? Важко і не подобається - шукаємо іншу роботу. Нічого не вдієш. Некваліфікована робота завжди оплачується мінімально. Бо там мільйон претендентів і завжди знайдеться той, кого все влаштовує, а кваліфікаційних вимог не існує.
Королева ганделику• 30 апреля 2025
В мене зараз мама в Новосілка працює продавцем, все те саме що ви описали, лише без запаху китайського товару. Обід в них 15 хв. Бо немає кому працювати. Рабство, але маму влаштовує графік 7/7 і біла зп, тому й сидить тут
Потринділиця• 30 апреля 2025
Ответ дляЯк міряти?
ужас какой-то
такой бизнес маст дай
Найрибутковіша зараз мережа в Україні.
Зп в центральному офісі круті.
Мало де такі зараз є.
Так, всі працюють з постійними переробітками і на вихідних часто беруть роботу додому.
Ответ дляГЛЮкоза
В Європі навіть низько кваліфікаційна робота, нормально оплачується. І в Арорі ще йде робота з касою, товаром, цьому теж треба вчитись не кожен зможе
Мені здається це все відмазки роботодавців. Робота має.оплачуватись добре
Ответ дляПотринділиця
Найрибутковіша зараз мережа в Україні.
Зп в центральному офісі круті.
Мало де такі зараз є.
Аврора процвітає навіть без світла. А в головний офіс потрапити неможливо