А у нас макарошки• Изменено 30 апреля в 07:21

Робота в Аврорі рабство?

Я підпрацьовувала в цій мережі продавцем консультантом. Що можу сказати. Це жах для нормальної людини. Праця з 8 до 9 тобто 13 годин!!. Душно, жахливий запах китайского товару, токсичний. За весь цей час можна сісти на обід 30 хв один раз. І пару раз дозволяють сісти 10 хв чаю випити. Відносяться як до скотини адміни та керівництво. Краще б вже роботи цю.роботу робили. Зп буває велика, але яка це тяжка праця. Приїздить товар, ці ящики треба рознести по залу, розставити і викладати згідно норм. Цінними міняти. На касі сидіти. Людей консультувати. Хто там працював як ви це витримували?
Prervana• 30 апреля в 09:42
Ответ дляА у нас макарошки
Тому я туди більше ні ногою. Приміщення душне, запах токсичний,моральне і фізичне виснаження.
Ну ок) аврора ничего не потеряла. Напомнило плач 25-летней давности, какие же жуткие условия работы в макдональдсе, рабство, конвеер, некогда воздуха вдохнуть. Прошли годы. Ничего, привыкли, сейчас даже очередь стоит чтоб в мачке работать
ЛісАпетная• 30 апреля в 09:42
Ответ дляPrervana
Грунта там больше 20 литров нет. Это мешок меньше 10 кг. Стиральный порошок тоже, максимум его какой? 7 кг? Ну прям надорваться здоровой женщине, конечно. В Авроре потрясающе выверены все рабочие процессы и если вы приглядитесь, то там реально нет товаров, которые требуют услуг грузчика или погрузочной машины. Это не совпадение, это политика магазинов
Я це все знаю, про те, що треба самостійно носити товар, бути універсальним солдатом: викладка-каса-консультація, попереджають. І про 13 годинний робочий день теж.
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 09:43
Ответ дляPrervana
Ясно, ви мабуть коуч аврори...сєкта
Prervana• 30 апреля в 09:44
Ответ дляНай хоч раз
Вот вы явно там не работали))
На выкладку никто не носит по 2 бутылочки, там ящиками все раскладывается, в которых привозят товар. Вы не в теме абсолютно, видно, что не работали в торговле. Кстати, грузчики привозят только эти ящики, один на одном, и вот сверху снимать эти ящики и тащить в зал должен продавец, и разгрузить , разложить этот товар надо быстрее, потому что за товар на складе, которого нет в зале, будет штраф
Я реально не понимаю, иииии? Это его работа! Ящики разгружать и расставлять товар. На что вы жалуетесь? На свои обязанности, на выполнение которых вы соглашаетесь при трудоустройстве? Это смешно, как если бы гинеколог придя работать - жаловался что ему каждый день надо чужие письки смотреть.
Prervana• 30 апреля в 09:45
Ответ дляА у нас макарошки
Так, але часто те що кажуть на співбеседі не те що є насправді. При мені тільки один адміністратор сказав що робота важка. І я вважаю керівництво дуже жадне
Навіть на новий рік, скоротили робочий день на 1 годину всього. ...
Вы можете создать Авроре конкурента и быть не жадным руководством. Покажете им пример, утрете нос так сказать. Там основатели - не небожители, а два мужичка, которые на базаре в свое время барахлом торговали
ЛісАпетная• 30 апреля в 09:46
Ответ дляА у нас макарошки
Ясно, ви мабуть коуч аврори...сєкта
Я коуч, і Аврори в тому числі, робота важка, але про це попереджують.
Prervana• 30 апреля в 09:47
Ответ дляА у нас макарошки
Ясно, ви мабуть коуч аврори...сєкта
Как владелец бизнеса я восхищаюсь структурой и организационными процессами Авроры. У них есть чему поучиться
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 09:48
Ответ дляPrervana
Дійсно, єврейська община. Як із гівняного китайского товару, і рабської праці робити мільйони. Чому ж у Швейцарії такого жаху немає. Тільки в Україні??
ЛісАпетная• 30 апреля в 09:50
Ответ дляА у нас макарошки
Та ладно, працювала у бутіку Герлен у Франції, там мало того, що всі дії розписані, щей дрескод, камери і бали.
Prervana• 30 апреля в 09:51
Ответ дляА у нас макарошки
В Швейцарии нет магазинов-дискаунтеров? Нет магазинов формата one price? Вы я полагаю, успелм поработать и там, изучили структуру торговых сетей Швейцарии изнутри, так сказать
Повторюсь - не нравится Аврора? Как минимум не работайте там и ничего не покупайте. Как максимум - можете на них разозлиться и создать конкуретную сеть. Где будет товар высочайшего качества, продавцы и админы, имеющие возможность пить чай 20 раз в день и цены, которые переманят покупателей из Авроры
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 09:51
Ответ дляЛісАпетная
Я впевнена якщо порівняти магазин що ви назвали і аврору, ваш приклад буде зайвий
ЛісАпетная• 30 апреля в 09:53
Ответ дляА у нас макарошки
Там за кожне слово не по регламенту, або за краплинку кави, яку приносиш клієнтові, знімали бали, або за недостатньо білу сорочку. На будь-якій роботі є свої мінуси.
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 09:57
Ответ дляPrervana
1. Вища зп
2. Відпочинок регламентовний з занесенням у журнал по 15 хв мінімум кожні 3 години
3. Ніякого миття полів і таскання важкості
4. Робота 8 годин а не 13
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 10:01
Ответ дляPrervana
Швейцарія це приклад надгуманної праці. Вони працюють дуже мало, мають дуже багато. В неділю все зачинене
Белая котичка• 30 апреля в 10:02
Ответ дляКоржик
Мне еще 15 лет назад сказал НР знакомый, что любая работа в униформе всегда будет ужасной.
Обезличива означает, что вас лкгко заменить.
Вот там где тяжело найти - с вас будут сдувать пылинки.
Делайте высновки.
Я сейчас ребенку другое говорю - что никогда учитлям хорошо платиь не будут - будет куча дам, согласных на мизер и школа плохое начало карьеры
Ну таке, лікар теж уніформа, і поліція і пожежники
ЛісАпетная• 30 апреля в 10:03
Ответ дляА у нас макарошки
Так, в Швейцарії все класно, але в них і рівень життя вищий, ну не може наш бізнес забезпечити робочі місця з аналогічним функціоналом та винагородою.
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 10:06
Ответ дляЛісАпетная
З такою працею як в аврорі за такі зп. І на лікарів потім не вистачить. А мене будуть переконувати, що це еврейське рабство норма. Норма для тмх хто сидить зверху, але не для людини. Мені шкода,що наші люди в своїй країні на таке погоджуються . Це не порівняти до роботи у селі на себе де можешь відпочити в обід, пійти поплавати.потім знову працювати на себе
ЛісАпетная• 30 апреля в 10:08
Ответ дляА у нас макарошки
Робочих місць, як і роботодавців багато, завжди є вибір, можна, як радила попередня дописувачка самій стати роботодавцем.
Кава з адреналіном• 30 апреля в 10:09
Ответ дляА у нас макарошки
Краще йти у магазини де велика виручка. Так у вас буде відсоток від каси. Я працювала в різних аврорах, виходила туди де персоналу не вистачало. Робочий графік різний. Бувало коди людей не вистачало, намагались тиснути щоб і по 4-5 днів людина виходила. Взагалі норма в місяць десь 216. Тобто 18 днів робочих по 12 годин. Зп 65 грн так було ще нещодавно+ % відк каси невеликий і ділиться на всіх працівників + ще за швидкість на касі. Зп варіюватися від 12000 до 18000,20000 в залежності від магазину.
магазин, де велика виручка? це який?
якщо ашани, новуси, сільпо та інше, то так само рабство
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 10:15
Ответ дляКава з адреналіном
магазин, де велика виручка? це який?
Я мала на увазі Якщо і йти в Арору то в той магазин де багато людей і велика виручка, там зп більша із за відсотка від каси. В маленькій аврорі менша зп
Аноним НаВсеГда• 30 апреля в 10:16
Я вас читаю і в шоці. Аврора зараз франчайзінг в більшості. В мене під домом магазин величезний. Дівчата суперові, роботою задоволені, дружні, керівниця в них , як квочечка, делікатно завжди вказівки дає, сама допомагає, підказує. В магазині чистота, на поличках порядок, як вони встигають після нашого народу тільки оте все розложити охайно. Домовляються між собою про перерви, ну абсолютнр нормальне там ставоення і вакансій немає, бо колектив зібрався і цінує роботу
Prervana• 30 апреля в 10:17
Ответ дляА у нас макарошки
1. Вища зп
4. Робота 8 годин а не 13
А цены как в Авроре есть на товары?)
IQ 80• 30 апреля в 10:18
Ответ дляА у нас макарошки
Це ви побачили може їх обід. А я була в більше ніж 10 магазинах різних. Там усюди камери. На касі двого сидіти не можна тільки 15 хв
Скажите пожалуйста,а тайник в Авроре есть?
Курочка-чубаточка• 30 апреля в 10:21
Ответ дляЛісАпетная
Ага, а еще мы все президенты. Выбор с говна в говно для простых людей шикарен.Я смотрю тут мало кто может посочувствовать, работа в таких магазинах реально адская за такую зарплату.
ЛісАпетная• 30 апреля в 10:23
Ответ дляКурочка-чубаточка
Робота не легка, у випадку Аврори про це говорять, якщо людина погодилась на ці умови, вона працює, не подобається, шукає щось інше.
автор А у нас макарошки • 30 апреля в 10:26
Ответ дляPrervana
А цены как в Авроре есть на товары?)
Можна вже з тему або Алі замовити. Нашо та аврора? Просто перепродаж, але єдиний плюс чекати не треба
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви там працювали?
Клептоманка• 30 апреля в 10:32
Ответ дляА у нас макарошки
Угу. І ясла з 4 міс.
Курочка-чубаточка• 30 апреля в 10:36
Ответ дляЛісАпетная
У нас сейчас выбор работ очень большой(нет), да и до войны сильно того выбора не было,физическая работа тяжелая, потом пенсии на лекарства не хватит, остаются потому что коммуналку платить надо и кушать тоже. У нас Авроры 2 вроде, там где новая то хоть места больше, а в старой не протолкнуться все завалено. И ни разу я не видела шоб там продавцы просто банально улыбались.
А еще представляю как там воруют покупатели.. Страшно даже про ревизию подумать .
Prervana• 30 апреля в 10:39
Ответ дляА у нас макарошки
Аврора появилась гораздо позже, чем народ начал заказывать на Али. И если они так выстрелили на рынке - значит они попали в точку. ’Чекати товар а Алі не треба’ - это и есть лейтмотив их работы.