Бегущаяпо• 30 апреля в 09:19

Шукаю бюстгальтер на 80f або 75f (фото)

Шукаю бюстгальтер на 80f або 75f, з
м´якими чашками на кісточках, зі
з´ємними бретелями. Як на фото
Капуста Маша• 30 апреля в 09:21
бра бра бра - дивилися?
https://brabrabra.ua/ua/byustgaltery/design-is-bal...
Наивная Хо• 30 апреля в 09:22
На шейне по фото можно найти.
автор Бегущаяпо • 30 апреля в 09:23
Ответ дляКапуста Маша
бра бра бра - дивилися?
Передивилась вже все, що можна) раніше замовляла на алі, зараз і там не можу знайти те, що треба
автор Бегущаяпо • 30 апреля в 09:25
Ответ дляНаивная Хо
На шейне по фото можно найти.
Підкажіть, як довго товар іде з шейну?
Одні думки• 30 апреля в 09:27
Сайт гляньте m&s
https://www.marksandspencer.com

Перше що знайшла https://www.marksandspencer.com/en-ua/flexifit™-wired-minimiser-bra-c-h/p/P60682566.html?pid_pip63g2r26c1#index=0
Чарочка діда• 30 апреля в 09:27
На фото бюстгальтер без кісточок .
У мене є схожий , не зручний під мишками. Як перетискає .
автор Бегущаяпо • 30 апреля в 09:30
Ответ дляЧарочка діда
На фото бюстгальтер без кісточок .
Бежевий на фото з кісточками, для мене дуже зручний. Є в двох кольорах, але вже зносилися, в там де купувала раніше, більше нема
Маю рацію• 30 апреля в 09:30
Хм, странно... Я ношу 75G или 80F, но я и близко не такой комплекции, как на фото, а худая.
Одні думки• 30 апреля в 09:34
Попереднє посилання не коректно вставилось, m& s типу таких є, не виходить чомусь вставити фото🤷‍♀️
МояХатаЗкраю• 30 апреля в 09:36
На такую грудь берите Freya или Miss Mary of Sweden - на мой взгляд, это одни из лучших ТМ для большой груди. Шикарная поддержка и хорошее качество ткани.
Чтооооооооооо?• 30 апреля в 09:39
Шукайте мінімайзер це модель бюстгальтера котра може вам підійти.
Наивная Хо• 30 апреля в 09:41
Ответ дляМаю рацію
А с чего вы взяли что на фото 75g?
Ошеламиссимо• 30 апреля в 09:41
Допоможіть мамонту. Як визначити розмір бюста для онлайн покупки? Оці цифри - це поміряти під грудями. А чашка? Є якісь нюанси?
Наивная Хо• 30 апреля в 09:42
Ответ дляБегущаяпо
Підкажіть, як довго товар іде з шейну?
7 дней. Но я в Польше. Не знаю сколько в Украину.
Наивная Хо• 30 апреля в 09:43
Ответ дляОшеламиссимо
Никаких. Те что носите купив в обычном магазине те и он лайн.
У меня всегда в любой ТМ размер 75д или е.
Один раз взяла Марк енд Спенсер 75д - вообще маленькая чашка. Больнее беруи
Пухнасті штани• 30 апреля в 09:45
Автор, фото дынек будет?
Gvenna• 30 апреля в 09:58
Ответ дляМаю рацію
На моделі не 75 просто)
Эт вернячОк• 30 апреля в 10:11
Ось такий підійде?
https://www.intimo.com.ua/ua/goods/39753/?s=46

У них є шоурум у Києві, можна замовити туди і там приміряти, якщо Ви з Києва. Якщо ні, то доставка десь 3-5 днів.
Там ще є моделі зі зйомними бретелями, але цей найбільш схожий на Ваші фото.
Эт вернячОк• 30 апреля в 10:13
Ответ дляМаю рацію
Я ношу 80F і я колобок 90 кг :)