Раздражевская• 30 апреля 2025
SOS - як відучить кота будити кожен ранок???
вже крик про допомогу.... вже сил немає від цих ранніх підйомів(((
коту 1,5 роки і кожен ранок 4,45 - 5,00 починає нявкати.... я прокидаюсь, а заснути вже не можу, бо о 6.00 встаю на роботу.
Може хтось може дати практичну пораду що робити? як відучити кота нявчати зранку і будити нас?
ОливьЕЖечка• 30 апреля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Моя так делала, когда ей чего-то не хватало, нет еды, пахнет лоток... Каждый вечер насыпаю полную мисочку сухого корма, меняю воду, и слежу чтоб был полный лоток наполнителя (наполнитель заменили, теперь с запахом лаванды) чтоб если сходила в туалет не пахло ей, а пахло лавандой... Будить перестала... Если забуду всё это сделать, обязательно разбудит в 5 утра, чтоб я убрала в лотке, всё это время орёт, потом нюхает, если не пахнет, то замолкает...
а Вы прям раб высшей категории))
Свекруня• 30 апреля 2025
ганяйте його ввечері, хай втомлюється. наш до кастрації зранку кричав, потім перестав але періодично йому буває сумно))))
Срочнокпсихологу• 30 апреля 2025
Якщо вже так роками триває, то діла не буде. Ми взяли свою з притулку, кожну ніч стрибала ледь не по голові, я три дні витримала, на четверту ніч я крикнула на неї і сказала: або ти лягаєш і спиш, поки ми спимо, або їдеш назад. Вже 3 роки ідеальний кіт, встає разом зі мною о 10:00. Магія🤭
ЯкаКраля• 30 апреля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
трусы и носки это хотя бы тихо) ну а если ныкается, можно подманить и таки дать люлей
Неее он на расстоянии умный котяра. Раз за стенкой сел около двери и мау мау мау и заглядывает в спальню😅
ОливьЕЖечка• 30 апреля 2025
Ответ дляЯкаКраля
я подманиваю жрачкой или веревочкой)
ЯкаКраля• 30 апреля 2025
Ответ дляРаботать надо
А мой любит ночью пройтись по всем комнатам в доме и прыгать по всем закрытым дверям на ручку, чтобы открыть все двери. А таких дверей у нас дофига в доме. И я каждый раз подпрыгиваю от ужаса, что началось землетрясение .
Ой двери вообще не закрываются нигде.
Я и в туалет не могу сходить одна🤣
Я такая - жду трамвая• 30 апреля 2025
Ответ дляНеначасі
Лягайте спати ввечері тоді й коли кіт
І вдень
Та прям багіня• 30 апреля 2025
Спробуйте не реагувати на це. У мена кішка зараз будить лише у випадку походів у туалет, типу - іди та прибери за мною, раб!
Первоклашка Я• 30 апреля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
а Вы прям раб высшей категории))
Кошке 18 лет, началось у неё это пару лет назад, мы шутим, что это у неё уже старческие выбрыки))
Да, я блондинка!• 30 апреля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
вони винахідливі, у моєї багато методів як підняти з ліжка це і пісні, і жалібне нявчання типу з голоду помирає, і гарцує як кінь, шкребе то в шкаф, то в балкон. Оце поки не встанеш не відчепиться.
А моя взагалі любить, щоб я одразу прибирала її лоток. Зробила свої справи і ’няв’, що значить: ’іди, прибирай, холоп’. Так от одного разу сходила вона в ночі, я вже певно 10-й сон дивлюся і тому всі її няв були проігноровані, так вона не придумала нічого кращого, як з розбігу стрибнути мені на голову...
Завтра не пью• 30 апреля 2025
Ответ дляНеначасі
Лягайте спати ввечері тоді й коли кіт
А якщо мохната скотина лягає спати в 5-6 ранку і хропе до 19-20? І хоч тягай його за лапи по квартирі, буде спати.
А потім вночі йому потрібна компанія. І якщо двері закрити, буде орати, що дурний.
Жив у мене кіт сестри три тижні, думала, що приб´ю його.
Мядуза аля моргонер• 30 апреля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
моему коту 21 год будет в сентябре, и даже сейчас он будит, смотрит пристально и ложится рядом, и начинается тракторный мур -ррррррр. Так и живем... я согласна недосыпать, пусть только Феликс живет.
А чем кормите? Витамины даете? Часто глистуете?
Мядуза аля моргонер• 30 апреля 2025
Я в свою подушкой кидаю 🥺
По утрам моей всегда надо на балкон, к птичкам
Раздражевская
• 30 апреля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я в свою подушкой кидаю 🥺
помогает?
Радикальная• 30 апреля 2025
Ха, в мене різної статі і різного віку- 8 років і 4 роки. Той, що 8 років будить з усіх домашніх чомусь тільки чоловіка, щоб в першій ночі встав і насипав свіжого корма, причому якщо звечора насипати, то це не проходить і менша кішечка, яка спить зі мною пулею біжить також на кухню, ну а вже в 4.40 вони на законних підставах бігають по мені, заглядають в лице - будять, бо знають, що я перша прокидаюсь на роботу. Я виходжу біля восьмої і вони, втомлені, йдуть спати. Змирилась)
Завтра не пью• 30 апреля 2025
Ответ дляЗабагаловка
Оставлять наночь достаточно еды/ корма, тогда животное, которое практически присмерти от голода, пойдет поест и ляжет дальше спать. Поверьте, ему тоже надоело из за такой ерунды, как еда, будить вас каждое утро.
Ну а если дело не в жратве, тогда обнимаю вас, крепитесь. Такова участь рабов
Ну ще може бути варіант, що у голодуючої тварини є сухий корм, а він хоче саме зараз вологого і свіженького, не підсохшого, який насипали ввечері.
Добра всем!• 30 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
мабуть розважатись(((
а во сколько котейка вечером укладывается спать?
Цикавенная• 30 апреля 2025
Никак, это биологические часы, он просыпается с восходом солнца. Не пускайте его в свою комнату
Завтра не пью• 30 апреля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
ой я вас прошу, не наїдалася..Моя так робить бо їй скучно самій до миски йти, в мисці корм є, бачите вона любить їсти в компанії.
А може треба пошарудити корм, щоб коте переконалося, що туди не залізла мурашечка.
Раздражевская
• 30 апреля 2025
Ответ дляДобра всем!
спить вдень, поки ми всі на роботі/в школі - спить, ввечері перед сном (21,00-22,00) починає ганяти по квартирі, думаю - о, клас, втомиться і буде міцно спати, аааа ніііі- 4 ранку - підйом...
а потім в 8, коли я іду на роботу лягає спати.... аж зло бере
язззззь!!!• 30 апреля 2025
Мене навіть дітям будити не можна. Бо буде тринда. Тільки у випадку сос.
Я б того кота вже б у космос запустила.
Раздражевская
• 30 апреля 2025
Ответ дляЦикавенная
починає волати і шкрябатись під дверима, навіть беруши не допомагають(((
Невловимий Джо• 30 апреля 2025
Ответ дляЦикавенная
моя і двері виламає, у нас щоденний обхід квартири з відкриванням всіх дверей. Кіт хижак, йому треба контролювати територію тому двері всюди повинні бути відчинені.
Цикавенная• 30 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
Засада.У меня была кошка ,тоже самое.К старости стала более спокойной, встанет на головой, смотрит и мурлычет.
Не худа ні разу• 30 апреля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
кот уже постоянный пациент вет. врача., витамины колем полный возрастной комплекс, донор (капаемся раз в 90 дней), питание натуралка (мясные тефтели с овсянкой и овощами вареными), творог, натуралка шесть лет, причина - кот победил онкологию и шесть лет в стойкой ремиссии.
Добротная• 30 апреля 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
ха. Ми повинні вимити лоток не тільки після, алде й ДО
Добротная• 30 апреля 2025
Вообще я читала, что кошки проверяют, жив ли хозяин и чего так долго лежит
ЯкаКраля• 30 апреля 2025
Вспомнила, я не только в туалет не могу сама но и в душ прутся. Мой воду обожает. И как же я посмелаааа дверцыыыыы то закрыыыть
ЯкаКраля• 30 апреля 2025
Ответ дляДобротная
Ну да и нюхают его вдруг подванивать начал😅