Кривая спроса• 30 апреля в 14:29

Посоветуйте сыворотку для лица. 46 лет

До 800 грн
Червона калина• 30 апреля в 14:29
Чого ви очікуєте від неї? Ну й за ці гроші що буде вона, що ні (
вре_Динка• 30 апреля в 14:29
сироватку для обличчя зазвичай рекомендують по потребах шкіри, а не по віку
і ціни на нормальні сироватки, з робичим складом в декілька разів більші
Мальовнича даль• 30 апреля в 14:36
Ответ длявре_Динка
а если еще проще - то все равно толку от них аж никакого
успешный маркетинг
Повелитель бітка• 30 апреля в 14:36
А які є дієві в таку ціну? Косібела там є наче по 5, 10 мл , то і за 800 купите. Чи вам просто, щоб було, а ви думали , що корисна? Тоді корея.
Замулена ріка• 30 апреля в 14:36
Купите такое средство,мне оно очень нравится,хорошо увлажняет и под крем отлично
Я покупала за 500+ грн,сейчас на него скидка
В Еве тоже продаётся
Повелитель бітка• 30 апреля в 14:37
Ответ дляЗамулена ріка
В Еве тоже продаётся
Там у складі спірти, ви читали? Воно вашу шкіру псує.
вре_Динка• 30 апреля в 14:38
Ответ дляМальовнича даль
успешный маркетинг
нууу, я б не сказала.
мені віт С допомагає висвітлювати легку пігментацію
ніацинамід і саліцилова кислоти боротися з висипанням. помічаєш їх дію тільки коли перестаєш користуватися
Мальовнича даль• 30 апреля в 14:38
Ответ длявре_Динка
нууу, я б не сказала.
какой С?
вре_Динка• 30 апреля в 14:39
Ответ дляМальовнича даль
какой С?
любий проф, не на масляній основі
Мальовнича даль• 30 апреля в 14:39
Ответ длявре_Динка
любий проф, не на масляній основі
назовите ваши фавориты
Замулена ріка• 30 апреля в 14:41
Ещё мне очень нравится сыворотка Корея D´alba.
Её наносят распыляя на лицо и не смывая, можно и на макияж
Лицо очень хорошо реагируют
Очень хорошо увлажняет
Можно заказать и в Еве и на мэйкап
Вообще почитайте об этой линейке ,там много хорошего
Замулена ріка• 30 апреля в 14:43
Ответ дляПовелитель бітка
Мне совет ваш не очень важен,я написала свой комментарий автору! Не вам!
вре_Динка• 30 апреля в 14:44
Ответ дляМальовнича даль
назовите ваши фавориты
Sunday Riley, Instytutum - але там велика концентрація я б з них не починала.
зараз в мене легенька la sincere - не дорога, слабенька, але також працює
я думаю любий проф в формулі яка підходить шкірі буде працювати
чула ще від Theramid хвалять, комусь і Medik8 підходить
Мальовнича даль• 30 апреля в 14:48
Ответ длявре_Динка
всю зиму пользовалась ретинолом от терамид - два пигментных пятна на месте
сыровотка с вит с - тоже особо ничего не осветляет....
не знаю что не так
вре_Динка• 30 апреля в 14:50
Ответ дляМальовнича даль
не знаю что не так
ну ретинол наче і не бореться з пігментацією, він наче проти акне та признаками старіння. не користуюсь, тому не сильна в ньому, пробачте

щодо пігментації і віт С - я повторюсь - він прибирає легку пігментацію, є пігментація яку і пілінгом у косметолога складно вивести, звісно з таким боротися не буде
Замулена ріка• 30 апреля в 14:51
Самое интересное,что автору никто не дал совет, или показал фото своего средства
Только пишут друг другу что им не подходит
Мальовнича даль• 30 апреля в 14:51
Ответ длявре_Динка

ну вот если взять глобально - никакого действия от этих двух я не вижу, если обьективно
Мальовнича даль• 30 апреля в 14:52
Ответ дляЗамулена ріка
ок, советую терамид, который мне не делают ничего
ну что это за совет?
Замулена ріка• 30 апреля в 14:55
Ответ дляМальовнича даль
ну что это за совет?
А зачем пользуетесь?
Мальовнича даль• 30 апреля в 14:56
Ответ дляЗамулена ріка
А зачем пользуетесь?
а как еще понять подходит или нет, если не пользоваться
или выбросить если в первый день чуда не произошло
Прагматик флегма• 30 апреля в 14:58
Ответ дляМальовнича даль
успешный маркетинг
Ні від чого немає толку. Тільки, чисто випадково, хтось має доглянуту шкіру, а хтось ні)
Туся муся• 30 апреля в 15:06
с таким ограниченным бюджетом лучше добавить эти деньги к дневному крему
или к умывалке/тонику
Повелитель бітка• 30 апреля в 16:09
Ответ дляЗамулена ріка
Я нічого не радила)))) Сказала , що то фуфєл дешевий, щоб автор звернула увагу.
БлинчикБезСметанки• 30 апреля в 16:22
Ответ дляЗамулена ріка
Ну так - как автор сформулировала запрос такие ответы и получила))
В 46 лет кожа может иметь самые разные потребности: быть и жирной с высыпаниями, и сухой с покраснениями и обезвоженной и с морщинами, и с пигментацией и еще десяток критериев - одной чудесной сыворотки для возраста 46 лет не существует.., к сожалению
Дідова баба• 30 апреля в 16:39
Мені як і вам 46. Я вже кілька разів радила тут свою косметику. Раніше багато років користувалася Сесдермою. Більше року тому спробувала українську космецевтику Майді. Мені дуже подобається. Нічого вихваляти не буду, скажу просто свої спостереження, яке полягає в тому, що раніше я ботокс робила раз на півроку, а цього року завдяки цій продукції вдалося відтягнути момент інєкцій, тобто перерва склала 1,1 рік. При тому шкіра кардинально не змінилася, нових зморщок не відмічаю.
При цьому, я можу по ціні тепер собі дозволити повноцінний догляд, що складається з усіх ступенів, а не тільки сироватку та вмивачку від Сесдерми. Мабуть комплексний догляд і дав бажаний результат. Я використовую пінку та бальзам для вмивання, тоніки, сироватки та креми з природним ретінолом. Із сироваток особоливо підійшли ось такі, і склад в них гарний...
https://pro-myidi.com/shop/oblichchya/syrovatka-an... з вітаміном С
https://pro-myidi.com/shop/oblichchya/omolodzhuval... - з пептидами
повнорозмірний флакон коштує 800 грн, пробнік 10 мл, якого вистачає на 1,5 місяці коштує 200 грн.
Я ніколи не купляю великі флакони, щоб дозволити собі купити дещо додаткове, і люблю маленькі за те, що вони швидше використовуються, завжди продукт свіжий та можна пробувати щось нове.
Поцікавтеся, раптом вам стане в нагоді. Щодо кожної позиції склад розписаний ретельно