Наездница• 30 апреля 2025
Почему косметика Sisley такая дорогая, хотя сам бренд больше масс-мидлмаркет?
Триндю-бриндю• 30 апреля 2025
Сислей всегда конских денег стоил: уход, парфюмы, декоративка. Мне не все понравилось, но это всегда индивидуально и массмаркетом они от этого не становятся )
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
сислей бренд премиальный, но не всем подходит
мне говорили консы, что обычно тем, кому подходит la prairie, не подходит сислей. и наоборот
я много лет назад брала полную линейку. как раз вышел их крем All Day All Year, была мощная реклама в глянце и я не удержалась. Мне никак)
Потом вышла маска под глаза, было много отзывов восторженных. Хорошо что конс в броке отложила на пробу, фигня липкая короче
Голубая фишка• 30 апреля 2025
ой блин, купила себе румяны, порадовать так сказать за 3 тыс, ну что я не могу себе позволить разве...
такая фигня.. ей богу
Ло Шарик• 30 апреля 2025
1. Розкішний імідж і бренд: Sisley — це преміальний французький бренд, що асоціюється з розкішшю, елегантністю та високим статусом. Частково ціна відображає стратегію позиціонування.
2. Формули на основі фітокосметології: Продукти Sisley створюються на основі рослинних екстрактів та ефірних олій. Бренд стверджує, що використовує високоякісні натуральні інгредієнти та інноваційні технології їх обробки.
3. Довготривалі й дорогі дослідження: Sisley інвестує у багаторічні дослідження в галузі фітотерапії та дерматології. Розробка формул триває роками, і вартість таких досліджень закладається у фінальну ціну.
4. Обмежене виробництво: На відміну від масових брендів, Sisley випускає продукцію невеликими партіями, що також підвищує собівартість кожного засобу.
5. Престижна упаковка та сервіс: Упаковка створена для передачі відчуття розкоші — скляні баночки, тиснення золотом, подарункова подача. У фірмових магазинах часто пропонують безкоштовні масажі, пробники та індивідуальний підхід.
6. Маркетинг і ексклюзивність: Sisley майже не бере участі в знижках і не продається на масових маркетплейсах — це створює ефект елітарності.
Тупо гроші за упаковку і бренд
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Тупо гроші за упаковку і бренд
это вам джипити чат выдал?
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Так
он половину не знает, половину прибрехивает
общие фразы
вы-то сами какое мнение составили о сисли? что у вас было? что понравилось, что нет?
общие фразы
Голубая фишка• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Тупо гроші за упаковку і бренд
почему я думала что он японский... странно
Ло Шарик• 30 апреля 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
общие фразы
Що з цього по вашому - брехня?
Розкажіть нам тут всю правду про них
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Що з цього по вашому - брехня?
Розкажіть нам тут всю правду про них
Я написала свое личное мнение.
А вы судя по всему сами ничего не пробовали, юзаете джипити чат, пустые общие фразы
Ценная инфа
Больше никто его юзать не умеет
Ценная инфа
Больше никто его юзать не умеет
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Що з цього по вашому - брехня?
Розкажіть нам тут всю правду про них
Так что лично у вас было из ухода? Какое ваше личное мнение?
’Тупо гроші за упаковку і бренд’ - вот этот ваш высер, он основан на каком личном опыте?
.....и тишина. пошла чат мучать)
Айболитная• 30 апреля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Сислей это люкс
Люкс - косметика.
Автор мала на увазі одяг, який звичайної цінової політики типу дутті / Зара
Айболитная• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Тупо гроші за упаковку і бренд
Особливо 6, ну ржака ж.
Постійно на Sisley скидки на оф.сайті і мінус на перші покупки.
Чого нема , наприклад, в Шанель, Діор.
Ло Шарик• 30 апреля 2025
Ответ дляАйболитная
Особливо 6, ну ржака ж.
Чого нема , наприклад, в Шанель, Діор.
В Діор немає знижок? 🤣
І де Sisley в Єві, Просторі, Брокарді?
Ло Шарик• 30 апреля 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
.....и тишина. пошла чат мучать)
Я вам відповіла на всі питання.
Де ваші фото цієї косметики у вас? Де підтвердження, що вона гарна?
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Я вам відповіла на всі питання.
Мой ответ выше.
Что конкретно у вас было из ухода? Вы упорно игнорируете этот момент)
Прикидываетесь дурочкой
Еще не сочинили?
Прикидываетесь дурочкой
Еще не сочинили?
Айболитная• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
В Діор немає знижок? 🤣
І де Sisley в Єві, Просторі, Брокарді?
Я не знаю, в яких підворотнях Ви купляєте люкс, я писала про офіційні сайти : Sisley, Dior, Chanel . Подивіться хоча б, перш , ніж писати дурниці .
Ло Шарик• 30 апреля 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Мой ответ выше.
Прикидываетесь дурочкой
Еще не сочинили?
Прикидываетесь дурочкой
Еще не сочинили?
Де Ваші фото цієї косметики? Що у вас є? Чим користуєтеся і чим задоволені?
Ви не вмієте читати?
Ло Шарик• 30 апреля 2025
Ответ дляАйболитная
Я теж не знаю, в яких підворотнях ви купуєте Sisley, що так ним задоволені, що немає жодного їх продукту
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Ви не вмієте читати?
Читать учимся. Я написала свое личное конкретное мнение выше
В отличие от вас
Кроме джипити вы ничего не выдали
У меня вопросов нет.
В отличие от вас
Кроме джипити вы ничего не выдали
У меня вопросов нет.
Ло Шарик• 30 апреля 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В отличие от вас
Кроме джипити вы ничего не выдали
У меня вопросов нет.
В отличие от вас
Кроме джипити вы ничего не выдали
У меня вопросов нет.
Слідкуйте за мовленням. А то виглядаєте наче із підворотні вилізли, про яку зараз і мовите
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Откуда бы я не вылезла, это не я делаю вид, что имею какое-то личное мнение о сислей
А на самом деле юзаю джипити, а сислей в руках не держала
Это самые мерзкие люди.
Они готовы обосрать кого угодно.
Просто чтобы сделать вид, что при делах
У вас НИКОГДА не было сислей, вы в руках ее не держали. Так с какой целью обосрали?
Это самые мерзкие люди.
Они готовы обосрать кого угодно.
Просто чтобы сделать вид, что при делах
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Это вы меньше понтуйтесь и обсирайте то, чего в глаза не видели
Ло Шарик• 30 апреля 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Это самые мерзкие люди.
Они готовы обосрать кого угодно.
Просто чтобы сделать вид, что при делах
Это самые мерзкие люди.
Они готовы обосрать кого угодно.
Просто чтобы сделать вид, что при делах
Удалено администрацией...
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Удалено администрацией...
Ло Шарик• 30 апреля 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Удалено администрацией...
А що це «багата вихована пані» веде себе як протилежність? 😁🤡
Ось ми тебе і розкусили) 🤡
Попа как у Кардашьян• 30 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Ось ми тебе і розкусили) 🤡
раскусывай что хочешь
можно подумать, кому-то интересно что ты там раскусила
Міс Всесвіт• 01 мая 2025
Ответ дляАйболитная
Люкс - косметика.
Автор врятли имела это ввиду, размещая тему в разделе косметика