Ондатрова шуба• 09 апреля в 20:31

Чи варто купувати креми Сесдерма

Дівчата, як вам креми Сесдерма? Порадив косметолог. Купила серію Дайсон під очі, а він як клей... Не зрозуміла його, а ціна немала. От і думаю, чи варто щось інше пробувати?..
So_so• 09 апреля в 20:32
Покупайте пробники или отливанты и смотрите. Тут никак не угадаешь.
Бойцовская• 09 апреля в 20:36
Мені подобається серія C-Vit та Hidraderm
Поторописька• 09 апреля в 20:39
Я люблю цю косметику, в мене крем з віт С, сироватка з ретинолом, крем під очі вже другий тюбик використовую. Подобається, для мене робоча косметика.
Малинка• 09 апреля в 20:41
У меня сыворотка Вит с и крем с Вит с, норм
автор Ондатрова шуба • 09 апреля в 20:44
Ответ дляПоторописька
Яка серія крему під очі?
Natal_ka91• 09 апреля в 20:46
Для мене серія B-tes найкраща. Але спробуйте мініатюри, не всім підійде.
Поторописька• 09 апреля в 20:50
Ответ дляОндатрова шуба
Яка серія крему під очі?
Зараз такий, попередній був з віт С
На привозе• 09 апреля в 21:21
Більше року користуюсь, подобається. Різні серії були. Але ціни дуже зростають....
Пупс• 09 апреля в 23:04
Багато років користувалася, була задоволена. Пробувала багато засобів. Останні два роки перейшла на нашу українську космецевтику Майді. Хочу сказати що абсолютно нічим не гірше, тим більше можу дозволити собі зараз повний догляд, від очищення до живлення, включаючи не тільки креми. Маски, сироватки, пілінги, ензимку. По результатах суджу по тому що цього року пропустила один прийом у лікаря на ботокс. Шкіра в нормальному стані, то не було потреби