И.О. человека• 30 апреля в 18:39

Скільки коштують ці прикраси?

Знаю, що не супердорого. Купляли в 80-90 роки минулого століття. Камінь ніби янтар.
Полонянка SexShop-а!• 30 апреля в 18:56
Ответ дляСамохвалова
Ці прикраси 1980-1990х років. Це не щось антикварне)
И что? Серебряная ложка начала прошлого века тоже не бог весть какой антиквариат) Но люди хранят, потому что это история семьи.
вре_Динка• 30 апреля в 18:57
Ответ дляИ.О. человека
Я можу докласти.
Про це й тема. Чи продати, докласти і купити щось більш-менш коштовне, чи залишити і передавати що є.
так ви для початку визначтеся, ви хочете мати сімейну коштовність чи реліквію? бо реліквія у вас уже є, а як хочете коштовність, то просто докупіть. вкладіть тис 50-100 дол і буде вам коштовність, яку будете передавати із покоління в покоління. ті копійки які ви виручите за продаж цього комплекту на долю в коштовності особливо не вплинуть
Самохвалова• 30 апреля в 18:58
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Початок минулого століття, то хоч щось більш-менш далеке) а цим прикрасами 30-40 років. І яка тут історія? Ну купила бабуся і що? Чесно, я не розумію оцих вигадувань ’це історія’... Ну таке...
Полонянка SexShop-а!• 30 апреля в 18:58
Ответ дляСамохвалова
Ну яка тут історія? зробити щось з нічого...
Автор же сказала, что в голодные годы (скорее всего 90-е) эти украшения никто не продал, а сохранил. Вот вам и история. Ну и золото в этих украшениях получше нынешнего. Автор не голодает. Пусть хранится.
ЖенаАйтишнеГа• 30 апреля в 18:58
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Якщо ви хочете сімейну прикрасу, то треба хоча б індивідуальний дизайн замовити. Або якесь супер якісне каміння в платині.
А яку історію передавати нащадкам до цієї прикраси? Про індивідуальний дизайн і якісне каміння в платині?
У автора вже є і прикраса і історія до неї. Справжня.
вре_Динка• 30 апреля в 18:58
Ответ дляСамохвалова
через декілька поколінь стане, а те що автор зараз купить - думаєте стане?
Уси Пуси• 30 апреля в 18:58
Ви їх дорого не продасте.В мене теж подібне лежить,не ношу і носити не буду.Хай там.
Самохвалова• 30 апреля в 18:59
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Прям голодомор 90х ну чесно... смішно...
Самохвалова• 30 апреля в 18:59
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Яка історія?
Уси Пуси• 30 апреля в 18:59
Ответ дляСамохвалова
Та не було ніякого голодомору в ті роки.
Самохвалова• 30 апреля в 19:00
Ответ дляУси Пуси
Я знаю. Це автор пише про голод 90х.
САМ_ТАКОЙ• 30 апреля в 19:00
Ответ дляИ.О. человека
А, фото не додалося?
Продать дадут очень мало, камни достанут, без них вес золота мизерный
Полонянка SexShop-а!• 30 апреля в 19:01
Ответ дляСамохвалова
Куплено и сохранено с любовью) Это не вложение денег, это просто подарок от любимой бабушки любимой внучке.
Мне без сахара• 30 апреля в 19:07
А вы бы сами такое купили? Несовременное изделие чьей-то бабушки. Сколько бы дали за этот набор?
Метелики на душі• 30 апреля в 19:14
Ответ дляИ.О. человека
А, фото не додалося?
Мне нравятся, так и вижу с длинным белым сарафаном у моря
автор И.О. человека • 30 апреля в 19:15
Ответ дляУси Пуси
Голодомору не було, але про нього я й не писала.
По 8-10 місяців зарплати не платили. Не хочу розвивати цю тему. Голодні 90 це не про голодомор.
Я шалунья• 30 апреля в 19:26
Ответ дляИ.О. человека
Та от не знаю.
Дуже хочу мати якусь сімейну реліквію.
На это нужны средства
Автопортрет нурофена• 30 апреля в 20:07
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Історія, що це каблучка автора теми. Якісна, унікальна, зроблена спеціально щоб століття пережити. А який сенс зберігати совдепівську штамповку? Взагалі штамповку.
автор И.О. человека • 30 апреля в 20:47
Дякую, дівчата.
Гарного всім вечора.