Луноходик_Ик• 30 апреля в 19:36
Підкажіть хто не перший раз здає/знімає житло
Ви плануєте з´їхати з житла. Попередили про це за місяць власника, а власник каже що вже хоче показувати комусь житло, в якому ви ще місяць будете жити.
Попередньої домовленсті про це не було.
Результат:
вже голосів:
23 (56.1%)
Не дозволю, це не нормально
18 (43.9%)
Дозволю це нормальна практика
Love_Love_Love_• 30 апреля в 19:37
Ну і про те що ви раніше зʼїдете теж попередньої домовленості не було.
Взагалі, якщо ви зʼїзжаєте раніше ви мали б оплатити штраф в розмірі місячної оренди.
Love_Love_Love_• 30 апреля в 19:38
Тому, це на ваш розсуд.
2-3 покази за місяць можете потерпіти.
Дадосвидания• 30 апреля в 19:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Фантазуєте? Де про таке писав автор?
Луноходик_Ик
• 30 апреля в 19:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не з´їзджаю раніше. Я як в´їхала, то відразу і сказала коли з´їду. А за два місяці до цієї дати ще раз повторила це орендарю
Царевна в уггах• 30 апреля в 19:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Тому, це на ваш розсуд.
2-3 покази за місяць можете потерпіти.
А если человек работает, то что тогда делать ? Ночью гостей принимать ?
Love_Love_Love_• 30 апреля в 19:41
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ок, тожі це на ваш розсуд.
Якщо нормальні стосунки, то я б сказала що допустимо по понеділках з 19 до 21, ок нехай приходять. В інші дні -ні.
Якщо б він водив коли хоче і напрягав мене цим, я б взалі відморозилась
Опля Картопля• 30 апреля в 19:42
А как хозяину сдать это жильё следующему? После вас будет пустовать пока не найдет?
Снежнакомка• 30 апреля в 19:45
Я власник. Ніяких показів поки живуть люди.
В оголошенні вказую дату ,коли квартиру звільняють і що просмотри можливі після цієї дати.
Пуки-куки• 30 апреля в 19:45
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаво, а у нас власниця раніше терміну вирішила продати квартиру і водила покупців, то я могла з неї взяти плату за місяць?
Love_Love_Love_• 30 апреля в 19:48
Ответ дляПуки-куки
Я ж не знаю який там у вас договір був, взагалі- так, або знижку суттєву зробити
Love_Love_Love_• 30 апреля в 19:49
Ответ дляОпля Картопля
Взагалі то це його проблеми
Квітка папороті• 30 апреля в 19:51
Ответ дляОпля Картопля
да кого это волнует?
спальное место• 30 апреля в 19:52
Здаю житло, не додумалась би вести в нього других людей, доки перші не виїдуть.
Живчик-счастливчик• 30 апреля в 19:52
Я предупреждаю в объявлении , что квартира свободна с такого то числа , и если есть желающие посмотреть раньше этого срока , то у арендаторов это проблем не вызывает .
Если кому то понравилась квартира, оставили предоплату и въехали в оговоренное время
Никаких проблем не возникало
При заезде также предупреждаю , что если решите съезжать , то за месяц я создаю объявление и ищу квартирантов , а прежний квартирант показывает жилье В удобное для всех время .
Никаких проблем не возникало
Живчик-счастливчик• 30 апреля в 19:53
Ответ дляLove_Love_Love_
После продажи на выселение месяц дается. Так что решит вопрос со своим квартирантом
Пуки-куки• 30 апреля в 19:57
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ми виїхали раніше продажу, не було бажання, щоб весь час ходили ліві люди.
Братья Капли• 30 апреля в 20:03
Ответ дляОпля Картопля
Це не проблема автора.
Мстящий за Зайца• 30 апреля в 20:04
Ответ дляЦаревна в уггах
ну, питання не до мене, але завжди можна по-людськи домовитись на зручний для всіх час. Але це коли всі сторони - адекватні люди
Живчик-счастливчик• 30 апреля в 20:04
Ответ дляБратья Капли
Це не проблема автора.
Вот поэтому направятся парни - арендаторы
Мстящий за Зайца• 30 апреля в 20:07
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Никаких проблем не возникало
Я ж кажу, коли дві сторони - адекватні люди, то завжди знайдуть спільну мову і компроміс, котрий влаштує всіх. А коли одна сторона хоче в силу класової ненависті наостанок нагадити другій, то отоді й починається саме цікаве по принципу ’абись знав’. Типу, і не пущу, і не дозволю, тільки після мене... втихарая злорадно потираючи руки, що чиясь нерухомість буде бодай місяць-два пустувати
Живчик-счастливчик• 30 апреля в 20:09
Ответ дляМстящий за Зайца
У меня б тогда съехала немедленно
Получила б свои деньги обратно и давай пока .
Принцип так принцип
Поэтому заранее проговариваю все условия . Если вижу что кривится , недоволен человек - ищу другого квартиранта .
Принцип так принцип
Квітка Миру• 30 апреля в 20:09
Ответ дляОпля Картопля
Да. И это нормально. Я сдаю, если что
ТаПрямТам• 30 апреля в 20:10
Ответ дляОпля Картопля
Саме так. Це вже не клопіт орендарів.
Здаю дві квартири багато років. Щоб зекономити собі час і сили здаю через ріелтора.
В четвер о 10 виїхали квартиранти. Об 11 зустрілась з ріелтором і передала ключі від квартири і залишилась прибирати/домивати. В п´ятницю на 18 зустріч з потенційним новим квартирантом, йому все підійшло, вселився. Трохи більше доби. І це мій клопіт.
Ніколи на голову до людей сторонніх на огляд не приводжу.
Квітка Миру• 30 апреля в 20:11
Ответ дляМстящий за Зайца
У вас такая недвижимость, что нужно пару месяцев искать новых жильцов?
ЯсноВидящая• 30 апреля в 20:15
Я по юности соглашалась показывать жилье пока еще живу. Сейчас нет, я оплачиваю полную стоимость, почему должна терпеть неудобства? Но у нас и владельцы адекватные, только один так хотел, но после отказа козни не строил
Мстящий за Зайца• 30 апреля в 20:15
Ответ дляКвітка Миру
Я. здається, чітко написала термін А що Ви маєте на увазі під ’пару месяцев’ - не в курсі.
Я не здаю, сама винаймала. І без проблем знайшли з власником спільну мову стосовно подальшої здачі. До речі, дотепер підтримуємо контакт, нерухомість недешева. Тому так, за день-два він її не здасть, я це прекрасно розуміла, тому не хотілось приємній і адекватній людині ’накладати купку’ з принципу ’на тобі, буржуй’
Квітка Миру• 30 апреля в 20:17
Ответ дляМстящий за Зайца
Это вы писали про месяц-два. Вы что имели ввиду?
Недёшевая недвижимость отлично сдаётся, если цена рыночная
Сільський ансамбль• 30 апреля в 20:20
Ответ дляЛуноходик_Ик
Хозяин не хочет простоя квартиры, ему приходится искать жильцов пока вы там проживаете. Терпите
Мстящий за Зайца• 30 апреля в 20:21
Ответ дляКвітка Миру
і в чому проблема? так, я чітко окреслила термін. Тому яке Ваше ’несколько месяцев’, може 12, не в курсі
Власник вправі вибрати собі орендаря, а не хапати перше-ліпше, лиш би пошвидше здати і котре буде розказувати про ’риночну ціну’, будучи саме голе-босе, у віночку