Луноходик_Ик• 30 апреля 2025

Підкажіть хто не перший раз здає/знімає житло

Ви плануєте з´їхати з житла. Попередили про це за місяць власника, а власник каже що вже хоче показувати комусь житло, в якому ви ще місяць будете жити.
Попередньої домовленсті про це не було.
Результат:
вже голосів: 41
23 (56.1%) Не дозволю, це не нормально
18 (43.9%) Дозволю це нормальна практика
Мстящий за Зайца• 30 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Хозяин не хочет простоя квартиры, ему приходится искать жильцов пока вы там проживаете. Терпите
Я от на своєму прикладі взагалі не розумію про яке ’терпіння’ йде мова? Ми домовились з власником на певний день і годину, щоб всім було зручно. В останній місяць проживання у нас було три зустрічі по пару хвилин з претендентами в наступні орендарі. Все, через тиждень після закінчення нашого договору туди вже в’їхали нові квартиранти. Натомість власник навзамін моїй адекватній позиції запропонував ще 2 тижні користуватись його підвалом, щоб я могла спокійно все перевезти на нове мешкання.
Сільський ансамбль• 30 апреля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Правильно, нужно быть взаимно вежливыми, и тогда можно избежать и недопонимания, и обиды, и скандалы
автор Луноходик_Ик • 30 апреля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Я ж кажу, коли дві сторони - адекватні люди, то завжди знайдуть спільну мову і компроміс, котрий влаштує всіх. А коли одна сторона хоче в силу класової ненависті наостанок нагадити другій, то отоді й починається саме цікаве по принципу ’абись знав’. Типу, і не пущу, і не дозволю, тільки після мене... втихарая злорадно потираючи руки, що чиясь нерухомість буде бодай місяць-два пустувати
В мене немає ніякої класової ненависті. В мене малі діти в хаті, а також родичі, які жили під ракетними атаками. В мене немає ні часу ні бажання готуватись до зустрічі гостей зараз.бо я вирішую інші питання.
І я свого часу також здавала житло і навіть в думках не було їздити туди і водити поки там живуть люди.
Опля Картопля• 30 апреля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Саме так. Це вже не клопіт орендарів.
Здаю дві квартири багато років. Щоб зекономити собі час і сили здаю через ріелтора.
В четвер о 10 виїхали квартиранти. Об 11 зустрілась з ріелтором і передала ключі від квартири і залишилась прибирати/домивати. В п´ятницю на 18 зустріч з потенційним новим квартирантом, йому все підійшло, вселився. Трохи більше доби. І це мій клопіт.
Ніколи на голову до людей сторонніх на огляд не приводжу.
А якби йому не підійшло і ще місяць вам би водили глядачів то ви би почали раніше шукати
Опля Картопля• 30 апреля 2025
Ответ дляБратья Капли
Це не проблема автора.
А яка проблема відчинити двері і п´ять хвилин почекати
ТаПрямТам• 30 апреля 2025
Ответ дляОпля Картопля
Не бачу питального знака. Чи ви свої домисли в стверджувальній формі приписуєте мені?
Здаю більше десяти років дві квартири. Ніякого місяця простою, жодного разу. А от навіть ’Якби’ - то я б або плату спускала, або умови покращувала, або за свій рахунок чекала б ідеального квартиранта.
Опля Картопля• 30 апреля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Ну оплату рідко хто спускає..
Опля Картопля• 30 апреля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Ну оплату рідко хто спускає..
Мошей ницца• 30 апреля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
При чем здесь классовая ненависть?
Люди заплатили деньги, и до оговоренной даты они хотят там спокойно жить, а не посторонних людей лицезреть.
Где там свёкр без трусов с яйцами в пупырышки? Сдавать его в аренду тем, у кого хитросделанные хозяева хотят шастать по квартире - пусть он им дверь открывает Тогда сразу их попустит.
Мошей ницца• 30 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
с какой стати? пусть хозяин терпит, пока люди не выехали. они оплатили своё пребывание. за присутствие посторонних людей - пусть хозяин неустойку платит.
Сільський ансамбль• 01 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
Хозяин-барин, его квартира и решения
Мошей ницца• 01 мая 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Хозяин-барин, его квартира и решения
его решения - после окончания уже оплаченной аренды.
Сільський ансамбль• 01 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
Ой, не рассказывайте! Даже в Германии новых жильцов ищут ДО того, как предыдущий квартирант съедет. И они приходят на просмотры в присутствии ещё живущего в квартире или в комнате квартиросъёмщика
Мошей ницца• 01 мая 2025
Ответ дляСільський ансамбль
да что Вы говорите? хозяин вообще не имеет права приходить на территорию сданного жилья, кроме исключительных случаев.
и о расторжении договора надо предупредить за 3 мес., каждой из сторон.
Я живу в квартире с 1 июня 2023, хозяина за почти 2 года видела аж 3 раза: первый - просмотр и подписание договора, 2й - ездили в дц, потому что они ему 2.5 мес. не платили деньги и нагло врали по телефону, что я якобы не подала им документы, и 3й - привёз мне стул и запасной ключ.
Всё, потом я вышла на работу и оплата за квартиру ежемесячно автоматически списывается с моей карты, один раз он мне закинул в почтовый ящик перерасчёт за коммуналку за прошлый год и записку с просьбой дать номер карты, куда мне разницу вернуть.