Само_достаточная• 30 апреля 2025

Киевская область, что уже посадили на огородах?

И что планируете на этих выходных досаживать?
энциклопУдия• 30 апреля 2025
Морква, буряк, горох, вся зелень, картошка не вся ще, але 4 відра вже посадила. Пересадила полуницю, і досадила іншим сортом.
Все інше після 6го травня вже. Всю розсаду: томат, огірок, перець. Буде ще баклажан, кавуни, диня, кабачки і кабаки)) Квасоля, кукуруза.
автор Само_достаточная • 30 апреля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
А чому саме після 6го? Чекаєте потепління?
энциклопУдия• 30 апреля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Ну його нафіг спішити , все в тому році померзло, пересаджувала багато чого. Бабуся моя саджала все після 6го травня, і завжди урожай був в такі ж терміни, як і у тих , хто раніше саджав. Толку, що воно сидить колом в холодній землі. А після 6го заморозків на землі не буде. 6го травня Юріїв день, це вже буде тепло.
Шукаю трусики• 30 апреля 2025
Картопля сходить, цибуля вже велика, буряк, морква, салат, редька, зелень посіяні. Капуста щось погано зійшла, сьогодні ще сіяли.. мабуть сухо дуже. Кабачки мабуть треба сіяти.
автор Само_достаточная • 30 апреля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Ну я в цілому з Вами погоджуюсь. Посадила все так само. Але на ці вихідні не знаю що садити. Для огірків, кабачків, кукурудзи наче ще холодно
энциклопУдия• 30 апреля 2025
Ответ дляШукаю трусики
Картопля не померзла в ці заморозки, це ж Київська? Це коли ви саджали, що сходити почала. Тиждень такі холода були. Чи раніше?
энциклопУдия• 30 апреля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Ви як знаєте, а я таке після 6го)))
Кукурудзу можна.
автор Само_достаточная • 30 апреля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Не мені питання, але в мене теж сходить) посадили на вербну неділю
Редисочка• 30 апреля 2025
Моркву. На вихідні сіятиму газон і горох.
энциклопУдия• 30 апреля 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Круто))хай росте, я побоялась. Ось тільки на вихідні посадила.
Шукаю трусики• 30 апреля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Посадили 14 квітня, вона тільки починає сходити і не вся ще. У нас пісок і дуже сухо, треба раніше садити. У нас мінусу не було, він мабуть місцями все таки був.
энциклопУдия• 30 апреля 2025
Ответ дляШукаю трусики
В мене в тому році підмерзла, то такий урожай слабий, то в цьому році вже переждала морози))) Нічого пізніше молоду їстиму. Але ще буду саджати на тому тижні. Я що зря відпустку брала. Відпочиваю по повній)))
Шукаю трусики• 30 апреля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
В минулому у всіх погана була, стільки гнилої ще в землі, не бачила. Але то все не саме страшне). Головне щоб війна закінчилася.