Барбітта• 30 апреля в 23:52
Репетитора по истории для НМТ посоветуйте
Посоветуйте, пожалуйста, результативного репетитора, который подготовил вашего ребенка на высокий балл НМТ. Сейчас 10-й класс. Онлайн
Попихтю та й годі• 01 мая в 10:19
Хай вам порадять, звісно. Але якщо ваша дитина не готова зубрити, то ніякий репетитор не допоможе.
Дитина на юриста зібралася?
Барбітта
• 01 мая в 14:20
Ответ дляПопихтю та й годі
Дитина на юриста зібралася?
Ребенок хорошо учится, но на НМТ нужно систематизировать и закрепить знания с 5 класса.
История сейчас - обязательный предмет на НМТ, независимо от выбранной специальности.
Попихтю та й годі• 01 мая в 14:53
Ответ дляБарбітта
Я в курсі. Просто ви чомусь лише історію шукаєте, то я й подумала, що це найвагоміший предмет для вас.
Якщо дитина добре вчиться для систематизації краще підійдуть курси з підготовки до нмт. У репетитора не буде стільки розсортованих по темах тестів з минулих зно/нмт, скільки є у курсів. Репетитор краще підійде слабеньким учням, яким не вистачає мотивації та контролю.
Барбітта
• 01 мая в 14:58
Ответ дляПопихтю та й годі
Найти пробные тесты не проблема. Но на курсах ребенок может отвлекаться и что учился - чторадио послушал. Хороший индивидуальный репетитор всегда лучше. Плюс график удобный можно согласовать. По другим предметам пока все под контролем. По математике прекрасный репетитор, который также ведет курсы. Но нам удобнее индивидуальные занятия.
Попихтю та й годі• 01 мая в 15:12
Ответ дляБарбітта
Ну, по-перше, проблема насправді розсортовані завдання. В загальному доступі всі вперемішку. По-друге, ви сказали, що у вас дитина добре вчиться, то я й подумала, що вона вмотивована і не відволікається.
Репетитор не завжди краще. Але якщо дитина відволікається і їй потріьен контроль - так, краще.
Copy-Paste• 01 мая в 18:52
Я могла б поділитися нашою, вона готує тільки 11 кл і тільки до ЗНО/НМТ вже років з 15 десь, якраз є час записатися.
Старшу доньку у 2018 підготувала мені на 198, молодша цього року здаватиме, мета -190+. Минулого і позаминулого року мала 200-бальників.
Але: 1. Я не хочу назагал писати її контакти. 2. Вона у 99% випадків бере дітей на офлайн з нашого міста. Проте, коли її попросили за хорошу дівчинку-десятикласницю онлайн -згодилася)
Ответ дляCopy-Paste
Дуже дякую, я відкриюсь
Удачная• 08 мая в 12:29
Ответ дляБарбітта
Подскажите пожалуйста координаты репетитора пр математике,благодарю)
По теме-сын заканчивает 10,взяли недельный экспресс курс по истории +карточки с даиами/фото/монеты/скульптуры с нмт предыдущих
Ответ дляCopy-Paste
Можливо Ви можете по математиці порккомендувати?
Copy-Paste• 08 мая в 13:27
Ответ дляnamor
Зможу після 5 червня, саме у цей день моя дитина здає НМТ. Якщо репетиторка з історії готувала і мою старшу дитину, я знаю які результати дають її діти останні 10 років, то з математики цього сказати не можу поки. Як буде 190+ з математики - тоді так, порекомендую) Тут у нас студентка КПІ, закінчує прикладну математику, пояснює добре, дуже відповідальна і пунктуальна, завжди на зв´язку.