Люблю джаз• 04 мая в 14:35

Про НМТ питання

Підкажіть, будь ласка,я не в курсі, син в 8 класі, планує вступати в технікум після 9го, потім на 3 курс універу. Треба сдавати цей НМТ? Чи коли його здають?

А коли здають ЗНО?
Я нічого в цьому не розумію. Ще ДПА...?
Мексиканочка• 04 мая в 14:36
Нмт - 11 клас.
З наступного року хочуть ввести зно для 9 класів.
В цьому році 9 нічого не здають
Забагаловка• 04 мая в 14:36
На 3 курс разве берут после техникума? Насколько я знаю,только на второй ..
автор Люблю джаз • 04 мая в 14:36
Ответ дляМексиканочка
Нмт - 11 клас.
В цьому році 9 нічого не здають
Не пощастило
Щира українка• 04 мая в 14:37
Через 2 роки зможе здати нмт чи зно, що на той момент буде. ДПА наче зараз не здають
автор Люблю джаз • 04 мая в 14:37
Ответ дляЗабагаловка
А здається на третій...
Щира українка• 04 мая в 14:37
Ответ дляМексиканочка
Нмт - 11 клас.
В цьому році 9 нічого не здають
Зно для 9 класу? Ви нічого не плутаєте?
Забагаловка• 04 мая в 14:38
Ответ дляЛюблю джаз
А здається на третій...
Не знаю таких таких студентов
НМТ Он может сдать в техникуме
Мексиканочка• 04 мая в 14:38
Ответ дляЩира українка
Зно для 9 класу? Ви нічого не плутаєте?
Ні :(
Ну можлива назва інша, але суть ви зрозуміли
барабанщица• 04 мая в 14:38
Ответ дляЩира українка
Зно для 9 класу? Ви нічого не плутаєте?
Зно чи нмт, як вже назвуть. По результатах- будуть брати в 10 клас
Кукусики• 04 мая в 14:39
Ответ дляМексиканочка
Нмт - 11 клас.
В цьому році 9 нічого не здають
Мнт - это что?
Отредактировали
Кукусики• 04 мая в 14:41
Ответ дляЩира українка
Почему через два, если он в 8м?
Відповів всім• 04 мая в 14:42
Після 9 класу НМТ вже для учнів, які йдуть по НУШ. Це через 2 роки.
Кукусики• 04 мая в 14:43
Дпа после 9го. Во время войны детей освободили от сдачи. Нмт сдают после 2го курса.
BigSize_• 04 мая в 14:47
Ответ дляКукусики
В этом году после 9 класса ничего не сдают, правильно поняла?
Кукусики• 04 мая в 14:48
Ответ дляBigSize_
Да. Этот год точно освободили от сдачи дпа
ЛисаЛилу• 04 мая в 14:49
Ответ дляЛюблю джаз
А здається на третій...
всуп післе технікума - дуже обмежений.
тобто мало освітніх програм пропонують навчання на бакалавра після молодшого бакалавра.
Не на 3 точно.
Завжди мало• 04 мая в 14:53
ДПА здається після 4, 9 та 11 класів. Але вже кілька років його відміняють.

ЗНО останній раз здавали в 2021р, потім замінили на НМТ.

НМТ здають після 11 класу ті, хто вступатиме до українських ВНЗ. Здавати не обов´язково. Але наразі у нас вступ по результатах НМТ. Деякі універи закордонні теж просять результати НМТ.

З 2027 навчального року невідомо поки точно як буде вступ. Бо ваш син вчиться по НУШ і це вже вступатиме в силу реформа.
Воленс-неволенс• 04 мая в 14:55
1) Спочатку узнайте точну назву, куди планує вступати. Це, мабуть, коледж.

2) Потім, після коледжу ніхто його на 3й курс універу не зарахує. Цілком можливо створять окрему освітню програму для бакалаврів на основі фахових бакалаврів, але ее факт, що це буде 2 роки навчання.

3) НМТ обов´язкове для зарахування на бакалаврські програми, тож ваша дитина може здавати нмт після 2го курсу коледжу, пімля 3го і після 4го і обрати з трьох зданих найкращий результат.
Воленс-неволенс• 04 мая в 14:57
Ответ дляМексиканочка
Ні :(
І назва і суть різні.
Воленс-неволенс• 04 мая в 14:58
Ответ дляЛисаЛилу
всуп післе технікума - дуже обмежений.
Не на 3 точно.
Якщо це коледж при універі, то буде зроблена пропозиція спеціально під своїх випускників коледжа.
ФрекенБок• 04 мая в 14:59
Ответ дляМексиканочка
Ні :(
Обещают ввести уже лет 5, но не вводят. И не введут пока, уровень образования упал в войну ниже плинтуса
Воленс-неволенс• 04 мая в 15:12
Ответ дляBigSize_
Так
Воленс-неволенс• 04 мая в 15:12
Ответ дляВідповів всім
Не нмт, а дпа. І то, в планах, ще не факт.
побольшомусекретику• 04 мая в 15:31
Ответ дляЛюблю джаз
А здається на третій...
В більшість ВНЗ на 2-й по своїй спеціальності і НМТ потрібно здавати після технікуму. Там не зовсім на 2-й курс, просто навчання на бакалавра 3 роки після технікуму, а не 4, як після 11 класу, тому так і кажуть, що ніби на 2-й курс. Тобто, дитина не прийде до студентів, які рік відівчилися вже, а окрема група з навчанням 3 роки на бакалавра