mafansiya• 01 мая в 07:30

Дякую Силам Оборони,що я вдома,а не на підвалі

ДЯКУЮ!!!
автор mafansiya • 01 мая в 07:30
-sofi-• 01 мая в 07:38
Я сейчас не поняла темы.
-sofi-• 01 мая в 07:38
Вы хоть знаете что это за фото?
-sofi-• 01 мая в 07:39
Это удар по Доброполью. Ещё ранней весной.
-sofi-• 01 мая в 07:40
Вы смаковать что-ли выставили? Смерть украинцев?
Потужная Нюхоморша• 01 мая в 07:47
Ники манек меняются, темы - никогда.
begovelik• 01 мая в 07:50
І в той самий час, зелена влада просрала евакуацію в перші години війни. Якби б влада евакуювала людей і не співала про шашлики, смертей людей, у тому числі і тих, що на фото, було б набагато менше. Кров у тому числі і на руках зеленої влади!
автор mafansiya • 01 мая в 07:50
Ответ дляПотужная Нюхоморша
Ники манек меняются, темы - никогда.
другое дело мертветчуковская ботня .10 ников только на одного троля.вы уже на смене с утреца?
автор mafansiya • 01 мая в 07:51
Ответ дляbegovelik
израильская разведка и армия тоже спали ,когда к ним вторглись ?суджа тоже спала?
begovelik• 01 мая в 07:56
Ответ дляmafansiya
Порівнювати ситуацію в Ізраїлі з тим, що сталося в Україні 24 лютого 2022 року — це або цинізм, або відчайдушна спроба виправдати злочинну бездіяльність влади. Вся світова розвідка, включаючи американців та британців, неодноразово попереджала Зеленського про неминуче повномасштабне вторгнення. Але замість організації термінової евакуації з прикордонних територій, зокрема з Сумщини, Харківщини, Чернігівщини, влада займалася ’шашликами’, кидала фрази на кшталт «все під контролем», і дезінформувала суспільство. Людей просто кинули — без евакуаційних планів, без транспорту, без рішень. У результаті — тисячі загиблих мирних мешканців. Цю кров не змиєш. І не треба прикриватися Суджею чи Ізраїлем — там реакція була миттєвою, і там держава цінує життя своїх громадян, а не піар на фоні руїн.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 мая в 08:08
Ответ дляbegovelik
в судже была молниеносная реакция? вы отпупели
begovelik• 01 мая в 08:18
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В Израиле
gaga-48ba• 01 мая в 08:37
Ответ дляbegovelik
так при тому всі прикоритні тікали та родини вивозили з Київа
begovelik• 01 мая в 08:41
Ответ дляgaga-48ba
Ще за тижні до війни
gaga-48ba• 01 мая в 08:45
Ответ дляbegovelik
Ще за тижні до війни
той же Ярославський за день тікав з Харкова, по різному)
sky-labs• 01 мая в 08:49
Жалоба на тему за содержание фотографии
Viktoria_St• 01 мая в 09:58
Ответ дляmafansiya
Израиль тоже разминировал границы? Или это только потужный до такого додумался?
Natal_ka91• 01 мая в 10:03
Ответ дляmafansiya
Так поясніть тоді простим людям, чому у вас знову новий нік?