Пиона• 01 мая в 09:20

Так хочеться на парад 9 травня в Москві

щоб прилетіли тисячі дронів наших! Різних! Великих і маленьких! З реактивними двигунами і звичайними! Щоб хуйло і усі ці мерзенні істоти, які і людьми не можуть називатися, отримали назад усі свої випущені ракети по мирній Україні! Щоб не примазувалися до Перемоги у другій світовій. Бо тоді саме українців найбільше загинуло і саме українська армія дала добрячу відсіч.
Flower Girl23• 01 мая в 10:44
Ответ дляMarinamariana
Вы как будто недовольны что США нам оружие поставлять будет ?
Продавать за наши ресурсы..
автор Пиона • 01 мая в 10:44
Ответ дляFlower Girl23
Предполагаю что если такое случится, то это будет отличный повод для Трампа прекратить с нами любое сотрудничество...
Мрійте далі. Не зможе він . 🙂
Flower Girl23• 01 мая в 10:45
Ответ дляПиона
Мрійте далі. Не зможе він . 🙂
Думаю, что если захочет, то сможет...
pin - up girl• 01 мая в 10:48
Ответ дляПиона
Як хто? Армія звичайно, а не 18 річні інваліди.
Яка армія, примусово бусифіковані?
Та не перебільшуйте, у вашого просто невеличка вада. Чоловіки з набагато серйознішими каліцтвами воюють. І не маніпулюйте віком, мова йде про повнолітнього. Ви топите за продовження, але щоб вашого не чіпали у будь-якому віці.
Ти диви, яка завзятість чужими руками.
Olvia1987• 01 мая в 10:48
Ответ дляПиона
То підіть на лінію фронту та домовтеся з кацапами щоб у вас не стріляли. Що вам хочеться міру.
Обойдётесь.Теперь сами домовляйтесь
pin - up girl• 01 мая в 10:52
Ответ дляПиона
По-перше, скарга за розхитування мовного питання і внутрішньонаціонального конфлікту.
По-друге, цивільні не мають повноважень домовлятися. Це повинні робити посадові особи.
Volens Nolens• 01 мая в 10:53
Удалено администрацией...
Olvia1987• 01 мая в 10:53
Ответ дляПиона
И не надейтесь.Они тоже пойдут.https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3708798-7#a...
Flower Girl23• 01 мая в 10:54
Ответ дляLudaSHS
Там Блумберг викатив знову статтю, що як Трамп візьме да введе проти рашки мита. Бо все більше розуміння що саме рф проти припинення війни і викачує такі умови, які недосяжні.
Але це сценарій ’ Трамп і тарифи’, це якісь танці / ттатанці(

Сьогодні Одесу кошмарили, то інше місто, пуйло знущається з простих людей
Тому я за можливості і спроби - удари рф, ось що дійсно вони просять припинити. Особливо інфраструктура, різні порти, заводи. Було б чим більш масштабно і відчутно. Хочу щоб дістали заводи шахедів їх.

Вчора читала Моді ( Індія) відмінив візит на 9 травня до Москви.
Приїде якийсь Сітх міністр.
А Вы вообще читали, что в Индии сейчас происходит? Было бы очень странно, если бы премьер-министр выехал куда-то в такое время... Он же не Зе... https://www.rbc.ua/ukr/news/indiya-gotue-vidpovid-...
LudaSHS• 01 мая в 11:00
Ответ дляFlower Girl23
Да ні ..я нічого не читаю
gaga-48ba• 01 мая в 11:00
Ответ дляFlower Girl23
Исламабад(Дели) за три дня? Мир е..ся окончательно.
LudaSHS• 01 мая в 11:03
Ответ дляFlower Girl23
Ви за трампа і його угоди чи проти?
vasilisa-l• 01 мая в 11:05
Ответ дляkanuka
В этом году 80 лет победы, раньше в Украине то-же был парад, ностальгия, помню тепло, новые туфли, и линейка, я с тюльпанами или нарцисами)
Сейчас новые туфли детям покупают, не зависимо от даты календаря, и носить их можно не только на праздники.
Киев_Елена• 01 мая в 11:09
Ответ дляkanuka
А я помню как у нам друзья приезжали на 65 лет победы в Киев, на парад ходили, хоть я и не любитель парадов. Сейчас с ностальгией вспоминаю, классный парад и вообще оформление центра Киева сделали. Никто и подумать не мог что будет война(
IrinnkA• 01 мая в 11:17
Ответ дляgaga-48ba
ви влаштуєте, чи шо?чим, стефанчуком та кошевим запустимо по заводах?
Ними теж не погано. Здихалися б хоча б
kisunya11• 01 мая в 11:30
Ответ дляПиона
Ну чому? Можливості є! Сподіваюсь розуму вистачить не йти на хотєлки путлєра підняти йому рейтинг парадом.
Які можливості? По телемарафону сказали?
Розуму вам же вистачило вибрати того, хто згорнув програми виробництва ракет, які б могли долетіти.
kisunya11• 01 мая в 11:30
Ответ дляgaga-48ba
Сталевими яйцями найвеличнішого і автором
Чомучка• 01 мая в 11:40
Краще ракетами. Там же техніка, наша законна ціль. От по параду техніки і вцілити б.
Flower Girl23• 01 мая в 11:54
Ответ дляgaga-48ba
Основная проблема в том, что у обеих сторон конфликта есть на вооружении ядерное оружие...
vasilisa-l• 01 мая в 11:56
Ответ длячаревна
Лучше б пленных обменяли, всех на всех. Жизни людей проходят в бетонных стенах в мучениях
Лучше, гораздо лучше но русня не согласилась когда им предлагали
Olga_72• 01 мая в 12:29
Салют над червоною площею. І запустити його з территорії рашки. Нас же там нема?
Olga_72• 01 мая в 12:38
Ответ дляkanuka
От як можна радіти шкільній лінійці? Стоїш годину на місці. Тримаєш ті дурацькі нікому не потрібні транспоранти, все болить. Сонце пече, сонячний удар, тепловий удар. Вчиш ті дурацькі вірші, що зовсім не розумієш про що. Оно ото треба було дітям? І все заради того щоб дозволили одягнути святковий одяг і получити гроші на морозиво.
Авокада• 01 мая в 12:52
хотеть можно много чего.а я боюсь ответки.и так вся на нервах.
Авокада• 01 мая в 13:05
Ответ дляFlower Girl23
100 дней не хватило для уговоров этих двух баранов,один из которых упертый, а второй просто маньячина.
вот будет и повод...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 мая в 14:11
банбандировка москвы)))
HupBaHa• 01 мая в 16:36
Ответ дляMarinamariana
Недовольна войной в целом
kvitanka• 07 мая в 17:10
Ответ дляПиона
А ще щоб ракети полетіли наші, щоб по їх заводах, по підприємствах! Ех, влаштуємо тварі свято!
Не можна обділяти увагою і військове керівництво капапії, хіба вони не заслуговують по персональному салюту?