щоб прилетіли тисячі дронів наших! Різних! Великих і маленьких! З реактивними двигунами і звичайними! Щоб хуйло і усі ці мерзенні істоти, які і людьми не можуть називатися, отримали назад усі свої випущені ракети по мирній Україні! Щоб не примазувалися до Перемоги у другій світовій. Бо тоді саме українців найбільше загинуло і саме українська армія дала добрячу відсіч.
Marinamariana• 01 мая в 09:40
Ответ дляHupBaHa
Да уж(
Вы как будто недовольны что США нам оружие поставлять будет ?
Marinamariana• 01 мая в 09:41
Ответ дляkanuka
В этом году 80 лет победы, раньше в Украине то-же был парад, ностальгия, помню тепло, новые туфли, и линейка, я с тюльпанами или нарцисами)
Да . Любила этот праздник . Но Рашка все испоганила
ти зробив внесок ЗСУ• 01 мая в 09:46
Ответ дляkanuka
І батьки на заводах за копійчані ЗП. І мама ставить в чергу за маслом (точніше спредом) з 8 ранку, яке викинуть на прилавок в 16.30.
Мммм, а ці пусті полки магазинів.
А відпрацювання на полях за прополкою буряків замість навчання в школі.
🤮
Мммм, а ці пусті полки магазинів.
🤮
Marinamariana• 01 мая в 09:48
Ответ дляgaga-48ba
а людей нам кто поставит? с русней и корея воюет против нас, а за нас кто?
В этой войне главное новое вооружение и дроны а не количество людей . Кроме этого есть надежда что европейцы подключаться
Marinamariana• 01 мая в 09:53
Ответ длячаревна
Лучше б пленных обменяли, всех на всех. Жизни людей проходят в бетонных стенах в мучениях
Ну так Украина всегда за
Ответ дляMarinamariana
Серьёзно? Вы не представляете какой там колоссальный труд проводят вручную. Те же окопы, где техника не доходит, блиндажи, обеспечение
Ответ дляПиона
А ще щоб ракети полетіли наші, щоб по їх заводах, по підприємствах! Ех, влаштуємо тварі свято!
Там Блумберг викатив знову статтю, що як Трамп візьме да введе проти рашки мита. Бо все більше розуміння що саме рф проти припинення війни і викачує такі умови, які недосяжні.
Але це сценарій ’ Трамп і тарифи’, це якісь танці / ттатанці(
Сьогодні Одесу кошмарили, то інше місто, пуйло знущається з простих людей
Тому я за можливості і спроби - удари рф, ось що дійсно вони просять припинити. Особливо інфраструктура, різні порти, заводи. Було б чим більш масштабно і відчутно. Хочу щоб дістали заводи шахедів їх.
Вчора читала Моді ( Індія) відмінив візит на 9 травня до Москви.
Приїде якийсь Сітх міністр.
Ответ дляkanuka
Начинается по-новому я так поняла, написали что первые поставки оружия из Америки уже поехали в Украину, это видимо после подписания договора, был такой уговор.
То по старому контракту ще
Але типу так - вперше підписано цією адміністрацією
Якщо то ракети для наших Пво, для захисту лініі фронту- ви проти? Нам треба захищати міста наші, поки пуйло кошмарить. Треба засоби.
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
Мммм, а ці пусті полки магазинів.
🤮
Мммм, а ці пусті полки магазинів.
🤮
Просто оставлю это здесь
Конфет04ка• 01 мая в 10:09
Ответ дляLudaSHS
Приїде якийсь Сітх міністр.
у моди там своя сво на носу, не до парада
pin - up girl• 01 мая в 10:14
Ответ дляMarinamariana
А почему ваш муж не подключится? Вместо того, чтобы показывать патриотизм на нудистских пляжах?
Ответ дляContento
Какие возможности ? Вы думаете у них нет возможностей всё это сбить ещё на подлёте? И наверняка они на 9 мая примут усиленные меры безопасности. Так что правильно вам говорят , что дурной думкой богатеет.
Цікаво Ви були в Раші? А я була. Там окрім гівна і палок нічого немає! Ви перепрошуєте їх можливості. У них немає стільки ППо, інакше б не пропускали по НПЗ 🙂
Ответ дляMarinamariana
Конечно нет полной возможностей у них обезопасит все вокруг , иначе бы их НПЗ не горели и по Московской области были хорошие попадания . Даже если обломки Дронов будут лететь на Красную площадь это будет феерично
Скажіть? Я теж думаю що буде видовищно! Таке шоу! Сподіваюсь іноземна преса буде освітлювати цю грандіозну подію !
Ответ дляkanuka
Так, а тепер нові фашисти - рашисти і знов війна і сподіваюсь буде ще і в нас парад Перемоги знову! Уже над фашистами - расистами!
Flower Girl23• 01 мая в 10:43
Предполагаю что если такое случится, то это будет отличный повод для Трампа прекратить с нами любое сотрудничество...