Нервогенератор• 01 мая в 19:09
Економічний коледж Київ
Шановне панство
А хто знає, в який коледж краще вступити в Києві після 9 класу на Економіку, щоб нормально вчили? Щось я вже купу їх передивилася, або відгуки страшні, або на дистанційному навчанні 😭
Сумчатая кошка• 01 мая в 19:21
Ну більшість буде на змішаному навчанні все одно, в школах з цим ділом краще.
Кнеу всякі там дивіться, коледжі при зво відповідного напрямку.
Нервогенератор
• 01 мая в 19:22
Ответ дляЖиттє Бентежне
вы что, это ж ПТУ, там алкаши и наркоманы, неблагополучные
То що порадите?
Нервогенератор
• 01 мая в 19:23
Ответ дляСумчатая кошка
Отож і я дивлюся, або змішане, або дистанційне. А хотілося б очного навчання.
Сумчатая кошка• 01 мая в 19:24
Ответ дляНервогенератор
У них ніколи не було приміщень з такими строгими стандартами, як в школі. Саме тому зараз багато шкіл на повному офлайні, а коледжам це не світить.
Тишком_нишком• 01 мая в 19:58
Мені здаєть якщо далі плануєте вищу освіту, то краще закінчити школу, гарно здати нмт і в вступати в ВНЗ. Хоча можу помилятися. Для економіки треба високі бали і гарну математичну базу.
Нервогенератор
• 01 мая в 20:06
Ответ дляSo_so
Не нужно для этого в колледж, лучше идти в сильную мат школу.
Ок, може порадите таку школу в Києві? Буду вдячна.
Нервогенератор
• 01 мая в 20:08
Ответ дляТишком_нишком
В тій школі, де зараз дитина, далі вчитися не варіант. Тому й шукаємо варіанти.
Тишком_нишком• 01 мая в 20:10
Ответ дляНервогенератор
Тоді, як радили вище, при ВНЗ шукайте коледж. і репетитора з математики
Нервогенератор
• 01 мая в 20:27
Ответ дляSo_so
Смотрите где логистически удобно, не будете же Вы через весь город ездить.
Русановский лицей, лицей КПІ, Интеллект, Наукова зміна, УФМЛ и такого плана.
Дякую!
60 метрів сметани• 01 мая в 22:06
якщо цікаво Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок і по локації зручно - можете розглянути Фінансово-правовий коледж (район Кардач). навчання офлайн, за вийнятком тривог після 7 ранку
Нервогенератор
• 01 мая в 22:09
Ответ для60 метрів сметани
Дякую, подивлюся.