Ванна Тазиковна• 10 апреля в 11:15

Коледж кухар Київ

Шукаю відгуки про Київський коледж ресторанного господарства унiверситету харчових технологiй

Цікаветь рівень навчання
атмосфера в коледжі
очно чи дистанційно зараз
чи є працевлаштування після навчання

Буду вдячна за будь-які відгуки
Дивне створіння• 10 апреля в 11:21
Нормальний коледж. Відношення до дітей добре. Працевлаштовувати ніхто дитину після випуску не буде і практику теж будете шукати самі.
Ищу-брожу• 10 апреля в 11:31
Буквально несколько дней назад что-то обсуждали о кулинарных колледжах на форуме. Поищите.
автор Ванна Тазиковна • 10 апреля в 11:56
Ответ дляИщу-брожу
не знайшла по пошуку
може у вас зберіглось посилання
чи назву теми скажіть
дякую
Ищу-брожу• 10 апреля в 12:09
Ответ дляВанна Тазиковна
не знайшла по пошуку
може у вас зберіглось посилання
чи назву теми скажіть
дякую
https://sovet.kidstaff.com.ua/otvety/obrazovanie

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3698553
Міні-бікіні• 10 апреля в 12:11
Ви дивна. Хто це зараз когось працевлаштовує? Тим більш по кухарям, на яких і так попит великий? Хіба що в армію можуть праццевлаштувати.
автор Ванна Тазиковна • 10 апреля в 12:20
Ответ дляМіні-бікіні
є коледжі які підписують договори з підприємствами і працевлаштовують
знаю два таких приклади, але не кухарів
Міні-бікіні• 10 апреля в 12:21
Ответ дляВанна Тазиковна
знаю два таких приклади, але не кухарів
Я працюю в цій системі. Договір з підприємствами лише про проходження практики. І це разовий договір на учня. Якщо під час практики добре себе зарекомендували то і візьмуть працювати. Але не думаю. що там на ті місця прям черги стояли.