Шопингмонстр• 01 мая 2025
Податок на перекази, таки ДА...
’Від 1 травня українці мають сплачувати податки з грошових переказів, які надходять на їхній рахунок, якщо це дохід від сторонньої фізичної особи. Виняток — лише у випадку, якщо це грошовий переказ від родичів першого та другого ступеня спорідненості... ’
Новини від Гетьманцева.
Дякую_аж_підскакую• 01 мая 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Та бо бісить коли воно норм взагалі-то працює, а тут зараз почнинають: а вони не дізнаються, а як вони дізнаються, а зараз з грошей дитині на обід зніматимуть податок
А вас чего колбасит?Сборщик налогов,схемы ищеш
котопёс• 01 мая 2025
Ответ дляКручу хвости
Тоді гетьманцев росіянець
ьо це поніс він і в акурат під підписання договору по надрам. А тоді ще стерненка хотіли вбить, там таке кіно зняли
а тоді ще сенкції арестовичу виписали, і гордон якесь відео запіліл що його охороняє сбу.
Ну слава Богу, хоч за Гордона не будемо переживати
Я б такое не носила, но продаю• 01 мая 2025
Ответ дляМрії у вирії
Совсем не в этом,народ везде за все платит, естественно,не видно куда идут наши налоги! И в таких масштабах нас имеют,что 10 грн с б/у трусов это наглость просто, ведь за них уже налог заплачен при покупке-это двойное налогообложение идёт! Просто смешно по сравнению с ихними миллионами в офщорах! Не за тех они взялись,пусть с себя начнут.
С ихними - да...
Може ще третю?• 01 мая 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Магній не випила от і бішусь
Шопингмонстр
• 01 мая 2025
Ответ дляПросериарила молодость
А это что за чухня? С каких пор?!
на допомогу за кордону у нас тут також потрібно 23% заплатити ?
Мрії у вирії• 01 мая 2025
Ответ дляКручу хвости
Тоді гетьманцев росіянець
Ого я отстала от жизни,это все за сегодня?
Нашли в капусте• 01 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Дуже цікаво. А якщо мій чоловік перераховує гроші моїй мамі? Це родичі чи ні?
І за що податок? Він з зарплати перераховує, всі податки сплачені. Мама пенсіонер
Кого це хвилює
Чоловік не родич вашій мамі
Пані з калабані• 01 мая 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Прийде весна і хоть паржом
саджати будемо.... а 73% думали, що то не про них)))
Просериарила молодость• 01 мая 2025
Ответ дляШопингмонстр
Я резидентка Украины, но сейчас в Германии. Это мне декларацию тоже подавать?!
Чаклунка-ведунка• 01 мая 2025
Ответ дляНашли в капусте
Кого це хвилює
Чоловік не родич вашій мамі
І що? Не може допомогти заробленим тещі пенсіонерці?
Пані з калабані• 01 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
А если мне иногда приходят донаты на животных ( у меня мини- приют) ,то как тогда? Приют оформлять надо ? Лично я никаких податкив платить не буду.
Вам же радив слуга народу раніше, продайте пса і заплатіть податок
Сусановна• 01 мая 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так і будуть. Не одружуєтесь, не виконуєте закони держави в якій живите - то платіть податки.
А в чому порушення законів? Люди не хочуть оте офіційно робити? Маю знайому сім´ю, дуже щасливу, але і він, і вона мають досвід дуже невдалого першого браку. То вони як вогню, бояться офіційно одружуватися, щоб не злякати свого щастя. І разом вони вже щось біля 20 років... чим ця пара порушує закон?
котопёс• 01 мая 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Скільки ви в Німеччині ? Якщо 180 днів, то ви вже податковий резидент Німеччини
Кручу хвости• 01 мая 2025
Ответ дляМрії у вирії
Я б сказала до обіду
Пані з калабані• 01 мая 2025
Ответ длякотопёс
Він вже всіх онліфанщиць потрусив, пішов далі
💰 Данило Гетманцев подякував моделям OnlyFans за «достатньо великі» сплачені податки.
«Я особисто знаю багато з них (моделей — ред.), бо ми спілкуємося в соцмережах та обговорюємо ці проблеми також», — розповів депутат.
під час сеансу обговорюють? От халявщик, ще й кришує... ні, щоб заплатити
Носки на подтяжках• 01 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Нехай напише зворотня фін допомога. Але то ржака крізь сльози буде, як завжи в нас
Чаклунка-ведунка• 01 мая 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
А чому зворотня? Це типу мама в борг у нього бере??
котопёс• 01 мая 2025
Ответ дляПані з калабані
Ага. Я сама прочитала це і трохи в шоці, ми з ними спілкуємося 😆обговорюємо
Пані з калабані• 01 мая 2025
Ответ дляНашли в капусте
Как как, оплатите
23% налога
Е ні, я тоді краще в Польщі платити буду, там 8,5%
Нашли в капусте• 01 мая 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Если вы работаете в Германии (не на пособии сидите) то да должны, есть разъяснение на сайте налоговой т.е вы должны заплатить разницу с уплаченных налогов в Германии , т.е. например если вы в Германии заплатили 100 грн налога а в Украине из этой зп вы должны были бы заплатить 120 грн, то вот эту разницу 20 грн вы должны уплатить в казну
Басноплетка• 01 мая 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Магній не випила от і бішусь
Та с нашей жизой шо выпила, шо не выпила один хрен))
Дякую_аж_підскакую• 01 мая 2025
Ответ дляСусановна
Неучтённой карточкой,деньги на неё поступили,а налога нет.Непорядок.НАДЕЮСЬ ЭТО БЫЛА ОФИГЕННАЯ ШУТКА
котопёс• 01 мая 2025
Ответ дляНашли в капусте
А що вже в Україні податки вище німецьких ?
😨
Байрактарна• 01 мая 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Так, подождите, а если мне за квартиру квартиранты бросают на карту? Это как?
А ви податок платите з доходу від здачі квартири?
Басноплетка• 01 мая 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Пусть Вам кидает. А Вы маме
Пані з калабані• 01 мая 2025
Ответ дляБанан-барабан
А вы зарегистрировали квартиру в налоговой,что ее сдаете?
А з якого переполоху вона має реєструвати? Може здати просто річну декларцію, як фізособа
Чаклунка-ведунка• 01 мая 2025
Ответ дляБасноплетка
Пусть Вам кидает. А Вы маме
Це неможливо, я не в Україні
Пані з калабані• 01 мая 2025
Ответ дляБанан-барабан
Как вы себе представляете автоматом?К карте подключить кассовый аппарат?
напевно, під ’автоматом’ малось на увазі в прямому смислі
Просериарила молодость• 01 мая 2025
Ответ дляНашли в капусте
Пхахахаха. Налоги…если у меня будет работа, то я налогов заплачу тут 500-600 евро…