Шопингмонстр• 01 мая в 21:17
Податок на перекази, таки ДА...
’Від 1 травня українці мають сплачувати податки з грошових переказів, які надходять на їхній рахунок, якщо це дохід від сторонньої фізичної особи. Виняток — лише у випадку, якщо це грошовий переказ від родичів першого та другого ступеня спорідненості... ’
Новини від Гетьманцева.
Носки на подтяжках• 01 мая в 22:10
Ответ длякотопёс
Вчора он космічні війська в нас зʼявились
Переходим на новий рівень міжпланетних розборок
В мене голова від них пухне як не пінгвіни то зоряні війни
Пані з калабані• 01 мая в 22:10
Ответ длякотопёс
Ага. Я сама прочитала це і трохи в шоці, ми з ними спілкуємося 😆обговорюємо
ну сказав чесно, як на сповіді)))
Тримаю свічку• 01 мая в 22:11
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так і будуть. Не одружуєтесь, не виконуєте закони держави в якій живите - то платіть податки.
а вот и депутат в нашу тему пожаловал
Пані з калабані• 01 мая в 22:12
Ответ дляИграю_на_кларнете
Як вони заї...и всіх, нехай випаруються ці скоти вже.
е ні, вони не для того перли в 2019му.... вони скоріш всіх нас ’випарують’
А у нас макарошки• 01 мая в 22:13
Я до речі, бачила сьогодні по ТВ те включення із Гетьманцевим, де він подякував моделям з only fun’s, які сплатили великі податки.
Розказав, що скоро має бути закон, що всі он-лайн майданчики (типу Шафа, olx) зобовʼязані будуть звітувати про всі продажі, обʼяви по здачі в оренду і тд
Пані з калабані• 01 мая в 22:14
Ответ длямесяцкие
Фоп регистрируйте
для чого? Ніякий ФОП для здачі в оренду житла їй не потрібен, досить річної декларації фізособи... поки що
Пані з калабані• 01 мая в 22:14
Ответ дляЧерговий по кухні
А з якого часу у нас закони публікують у газеті високий замок, а не урядовий курʼєр? Я щось пропустила?
з 2019го
ФсеСама• 01 мая в 22:15
Ответ дляНоски на подтяжках
Да я навіть в тг цих новин не бачу
Може киснем хтось посилання на оф ресурс
Гончаренко у себя в ТГ уже написал об этом
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Мы живем гражданским браком стесняюсь сказать сколько лет,как будут нас оподаткувать,если мой гражданский муж перечисляет мне деньги
Какая разница, для Гетманцева мы все не общипаные гуси, работы не початий край, они видят что люди черезчур любят власть, рейтинги уже 87%, а за любовь надо платить
Пані з калабані• 01 мая в 22:17
Ответ дляТримаю свічку
а вот и депутат в нашу тему пожаловал
той, що радив пса продати?
Тро Нью-Йорку• 01 мая в 22:17
Я ничего не поняла, что тут обсуждают?
Написано же за послуги.
’Фізична особа, яка протягом календарного року отримує дохід за надання послуг від іншої фізичної особи зобовʼязана включити суму таких доходів до загального річного оподаткування доходів та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року’, – повідомляють у податковій.
Написано же за послуги.
Закусенец• 01 мая в 22:17
Ответ дляНашли в капусте
Если вы работаете в Германии (не на пособии сидите) то да должны, есть разъяснение на сайте налоговой т.е вы должны заплатить разницу с уплаченных налогов в Германии , т.е. например если вы в Германии заплатили 100 грн налога а в Украине из этой зп вы должны были бы заплатить 120 грн, то вот эту разницу 20 грн вы должны уплатить в казну
а если лна уплатила 200 евро в германии, а в ккраине 50 евро. то ничего не должна украине?... ведь вроде за границей удержания бОлше чем наши 23%
котопёс• 01 мая в 22:18
Ответ дляalex-3f3c
Чувак вже три вілли у Франції купив
Їх обслуговувати треба
Одна взагалі, як замок ще й біля озера
Назву забула озера. Хто у Франції - може знає
Їх обслуговувати треба
Одна взагалі, як замок ще й біля озера
Пані з калабані• 01 мая в 22:18
Ответ дляЗакусенец
тоді логічно, що Україна має їй доплатити. Чи то працює лиш в одному напрямку?
Нашли в капусте• 01 мая в 22:19
Ответ дляЗакусенец
Если в обратном порядке, то ничего не должна, только вопрос с военным сбором )
Но вы можете разъяснение на сайте налоговой почитать сами )
Дякую_аж_підскакую• 01 мая в 22:20
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я ничего не поняла, что тут обсуждают?
Написано же за послуги.
И это всё.А нашо тогда поднимать извините кипеш про сплату податков с каждого поступления перевода на карточки?
Тро Нью-Йорку• 01 мая в 22:21
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я не знаю, я вообще ничего не поняла, если честно что тут за переполох... Статья несуразная в старпосте какая-то.
Бензопирен• 01 мая в 22:21
Ответ дляЗакусенец
23% тогда
от блин... А если фото процесса прикрепить?
Заела_пластинка• 01 мая в 22:21
Может создать петицию к президенту? Что народ Украины против. Что не считаем правильным в условиях военного времени ужесточать налоговую политику по отношению к людям. Ну не знаю, это пиздец какой-то, королевство кривых зеркал. Одни миллионы гребут, а вторые за б/у куртку будут платить налог.
А у нас макарошки• 01 мая в 22:22
Ответ дляЗаела_пластинка
Это конец эпохи бедности
месяцкие• 01 мая в 22:23
Ответ дляПані з калабані
Залежно які площі здає, кількість квартир і вартість оренди. На фоні може виявитись менший податок
Звожу з розуму• 01 мая в 22:23
Ответ дляДякую_аж_підскакую
18% пдфо
Шопингмонстр
• 01 мая в 22:24
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я ничего не поняла, что тут обсуждают?
Написано же за послуги.
тут наявніть надання послуг без оформлення ФОП... чи я не правильно розумію?
Дякую_аж_підскакую• 01 мая в 22:24
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так и всегда подавали декларацию по итогам года,вероятно здесь какие то нововведения, только ничего не понятно, раз пошла такая волна
Пані з калабані• 01 мая в 22:25
Ответ дляЗаела_пластинка
Звожу з розуму• 01 мая в 22:26
Ответ длямадам Везувий
Як вони будуть виясняти хто кому приходиться ?
Ну це смішно
Ніяк. Ви самі будете до них бігти, після податкової вимоги, і в зубах всі докази нести, хто кому приходиться