Бабуся Бетман• 01 мая в 21:49

Допомога татовій дружині

Ситуація.

У батька була друга дружина.
З Моєю мамою вони були розлучені.
Моя мама померла давно.
Я єдина донька.
Батько багато років прожив з жінкою, не так давно в офіційному шлюбі.
Далі онко і помер.
Його дружина хороша жінка, була поруч до останнього дня.

Батько помер.
У нього були заощадження.
Вона поділила 50/50.
Тато мені сказав лишит їй 10%. Але я про це змовчала і прийняла 50/50.

Суть питання.
Я їй зараз допомагаю фінансово.
Регулярна допомога це оплата комуналки.
Одноголосно мені всі кажуть, що це зайве.

Звідси питання.
Ви б допомагали фінансово?
Результат:
вже голосів: 348
152 (43.68%) Ні
134 (38.51%) Так, це по-людськи
62 (17.82%) Переглянути варіанти
Стриптизерка• 01 мая в 21:50
Навіщо оплачуєте комуналку чужій жінці, яка надула Вас на гроші?
Клептоманка• 01 мая в 21:51
Ответ дляСтриптизерка
Вона не надула, вона могла й не знати волю батька.
автор Бабуся Бетман • 01 мая в 21:51
Ответ дляСтриптизерка
вона не знала про батькове рішення.
мої докази - тільки мої слова
Я_не_аноним_100%• 01 мая в 21:52
Тато залишив заповіт? Чи як ви збирались доказувати, що мали отримати 90 процентів?
По темі-не допомагала б, незалежно від отриманої частки.
дама_из_декрета• 01 мая в 21:52
Ну по поводу 10% - это странно.
Они были в браке - значит она такой же наследник.
Если делила она - значит у нее был доступ к деньгам.
Как вы могла отдать ей только 10%?

Относительно комуналки - можете ничего не платить за нее. У нее своих детей нет? Она уже глубокий пенсионер? Пусть оформляет субсидию и тд
автор Бабуся Бетман • 01 мая в 21:53
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так, але заповіт був тільки на нерухомість.
Все на мене
Майданщица• 01 мая в 21:53
Якщо вам ця допомога не тисне, продовжуйте. Якщо в неї нема інших спадкоємців і доглядальників
Стриптизерка• 01 мая в 21:54
Ответ дляКлептоманка
Жінка, яка його доглядала і жила з ним душа в душу? Точно?
Кондуктор троллейбуса• 01 мая в 21:54
В неї своїх дітей нема?
По грошам, вони були суто батькові, чи нажиті під час сумісного проживання з тою жінкою? Якщо нажите вдвох, то її 50 відсотків плюс батькові 50 відсотків поділені на Вас і неї, так було б по справедливості. Чому Ви їй допомагаєте? Вона на пенсії? Скільки їй років?
Стриптизерка• 01 мая в 21:54
Ответ дляБабуся Бетман
вона не знала про батькове рішення.
мої докази - тільки мої слова
А де була заначка? У неї?
Я_не_аноним_100%• 01 мая в 21:54
Ответ дляБабуся Бетман
Все на мене
Тобто ви отримали всю нерухомість, а грошові заощадження розділили пополам? Чи вона привласнила вашу нерухомість?
Дую на вітер• 01 мая в 21:54
Автор, хотите помогать, есть у вас желание и возможности- помогите. Не хотите - не помогайте. Зачем вам мнение каких-то непонятных левых людей?
Шотуткоїться?• 01 мая в 21:55
Тут ще питання скільки коштів їй перейшло, може там і на комуналку і до кінця життя вистачить
Сиджу тихенько• 01 мая в 21:55
Ответ дляБабуся Бетман
Все на мене
ТО вона живе в вашій нерухомісті?
Клептоманка• 01 мая в 21:55
Ответ дляСтриптизерка
Точно. Що вас дивує?
тяжкаялюдина• 01 мая в 21:55
Ответ дляБабуся Бетман
Все на мене
В мене є знайомі,які доглядали не своїх батьків.Все норм,ніхто навіть не казав що щось не так.
Виключення,коли заповіт складений не на їх користь.
автор Бабуся Бетман • 01 мая в 21:55
Ответ длядама_из_декрета
Ну по поводу 10% - это странно.
Как вы могла отдать ей только 10%?

у неї дітей немає.
Лише улюблена племінниця-хрещениця (вона їй не допомагає, сама одинока мама, якій треба допомога).

Батькові заощадження були в її квартирі, де вони жили.
Звідси і доступ.
Батько колись мені показував, де все зберігає, але я не вважала за можливе самостійно все забрати з її квартири і поділити.
ЧупакабраЗеБест• 01 мая в 21:56
Ответ дляБабуся Бетман
вона не знала про батькове рішення.
мої докази - тільки мої слова
в вашем случае да. помогала бы в меру своих сил. без надрыва. так случилось что она стала частью вашей родни. я так понимаю что она добрый и хороший человек.
я ьы помогала.
автор Бабуся Бетман • 01 мая в 21:56
Ответ длядама_из_декрета
Ну по поводу 10% - это странно.
Как вы могла отдать ей только 10%?

вони домовились, що батькова квартира - моя (власне була куплена і приватизована на батькову першу сім´ю: на нього, мою маму і мене)
А її квартира (до якої батько не мав стосунку) лишається їй, і я не претендую.
Стриптизерка• 01 мая в 21:57
Ответ дляКлептоманка
Точно. Що вас дивує?
Дивує, що не поділився останньою волею із офіційною дружиною і розпорядителькою його заначки
svetolino• 01 мая в 21:57
Подякуйте ій що вона доглядала за хворою людиною і вам облегшила життя. Ніякі гроші не варті людських стосунків!!
Перекус беру завжди• 01 мая в 21:58
Дивна ситуація, віддали частку спадщини і розбіглись, навіщо ви їй щось оплачуєте?!
Единая страна!• 01 мая в 21:58
Ответ длядама_из_декрета
Ну по поводу 10% - это странно.
Как вы могла отдать ей только 10%?

Если деньги были дома, не в банке, она могла бы вообще о них умолчать и не делиться. И никто кроме нее не знает как она их поделила.
ЧупакабраЗеБест• 01 мая в 21:58
Ответ дляsvetolino
согласна. мы досматривали отца на 3-4 стадии саркомы. ЭТОТ ужас невозможно возместить деньгами.
Стриптизерка• 01 мая в 21:58
Ответ дляБабуся Бетман
у неї дітей немає.

Звідси і доступ.
Значить і їй показував і розказував
автор Бабуся Бетман • 01 мая в 21:58
Ответ дляМайданщица
якщо чесно, трохи тисне.
Я утримую бабусю.
Чоловік свою бабусю.

Але по суті, я поки можу це собі дозволити.
Мені її просто шкода.
Собі в чомусь відмовляю. А її шкода.

От думаю.
Чи не дурепа?
Клептоманка• 01 мая в 21:58
Ответ дляСтриптизерка
Я вважаю нічого дивного немає. І автор молодець поступила по совісті. Доглядати онкохворого ще те задоволення.
Помилуйте мадам• 01 мая в 21:59
Ответ дляБабуся Бетман
А сколько ей лет, она работает, какие у нее доходы? Она просит вашей помощи или почему вы ку оплачиваете? 50%-это сколько денег у нее осталось?
тяжкаялюдина• 01 мая в 21:59
Ответ дляБабуся Бетман
у неї дітей немає.

Звідси і доступ.
Як казала моя бабуся-ділити треба свідомо,при своєму розумі ,поки живий і щось ще тямиш.Щоб в сім´ї всі знали що і кому.
So_so• 01 мая в 21:59
Да, я бы помогала.