Бабуся Бетман• 01 мая в 21:49
Допомога татовій дружині
Ситуація.
У батька була друга дружина.
З Моєю мамою вони були розлучені.
Моя мама померла давно.
Я єдина донька.
Батько багато років прожив з жінкою, не так давно в офіційному шлюбі.
Далі онко і помер.
Його дружина хороша жінка, була поруч до останнього дня.
Батько помер.
У нього були заощадження.
Вона поділила 50/50.
Тато мені сказав лишит їй 10%. Але я про це змовчала і прийняла 50/50.
Суть питання.
Я їй зараз допомагаю фінансово.
Регулярна допомога це оплата комуналки.
Одноголосно мені всі кажуть, що це зайве.
Звідси питання.
Ви б допомагали фінансово?
У батька була друга дружина.
З Моєю мамою вони були розлучені.
Моя мама померла давно.
Я єдина донька.
Далі онко і помер.
Батько помер.
У нього були заощадження.
Вона поділила 50/50.
Суть питання.
Я їй зараз допомагаю фінансово.
Регулярна допомога це оплата комуналки.
Звідси питання.
Ви б допомагали фінансово?
Результат:
вже голосів:
152 (43.68%)
Ні
134 (38.51%)
Так, це по-людськи
62 (17.82%)
Переглянути варіанти
Крижана бурулька• 02 мая в 11:46
Ответ дляТумба-юмба
До речі, вона його могла б і оскаржити в суді
Кстати, да. Она как пенсионер имеет обязательную часть в наследстве независимо от завещания
Inconvenient• 02 мая в 16:10
Ответ дляБабуся Бетман
я запропонувала її підтримати і поки сплачувати комуналку за її квартиру
вона ще захворіла паралельно, і потрібно було витрачатись на обстеження
Тобто вона сама захворіла через виснаження, доглядалядаючи за чоловіком.
Inconvenient• 02 мая в 16:15
Ответ дляСладко-соленая
Она очень даже может претендовать на часть вашей с отцом квартиры. На половину его доли аж бегом. Это раз.
Вы выше писали, что участвовал он в быту на 50%. В каком месте это существенное участие?
Жил у жены, деньги от аренды собирал в кубышку, ей лишних трусов не покупал, бо был жлобом. И ещё АЖ 10% от накопленного разрешил ей оставить.
Мудак обычный. Хотели бы своей дочке такого мужа? Или себе?
Думаю, что он ей вообще никаких трусов не покупал, а если покупала себе что-то она, то высказывал свое недовольство. и быт 50/50 - это тоже ей в минус, мужчина есть в 2 раза больше. И очень сомневаюсь, то он мыл полы и варил борщ.
Цигарний шланг• 03 мая в 09:20
Ответ дляБабуся Бетман
Так, але заповіт був тільки на нерухомість.
Все на мене
Якщо вся нерухомість Вам, та вона за ним доглядала, а ви взагалі не приймали участі, то та жінка ще добре зробила, що взагалі сказала про заощадження та чесно порівну розділила. Вважаю, що Ваш батько до неї не дуже добре поступив. Вона з ним багато років, доглядала, а він їй не лишив з нерухомості нічого. Чи зайве, що ви їй допомагаєте - ні, але тільки тому, що вона за ним доглядала. Ваш батько поступив негарно, ще хотів їй 10% лишити….. в котрий раз нагадування жінкам, що тільки на папері все повинно бути…..
Цигарний шланг• 03 мая в 09:27
Ответ дляБабуся Бетман
вони домовились, що батькова квартира - моя (власне була куплена і приватизована на батькову першу сім´ю: на нього, мою маму і мене)
А її квартира (до якої батько не мав стосунку) лишається їй, і я не претендую.
Боже, яка чудова домовленість! Напевно Ваш батько ще і здавав свою нерухомість, але ж жив у жінки цій, так? Звідси і заощадження, які ваш татусь вважав на 90% своїми. Бізнесмен йомайо. Що не історія, то 100% юзання жінки, побутове, матеріальне, нерухомістю. Кожен раз одне я те саме, тільки трошки під іншим кутом, але суть -юзаєм жінку. І ще 10% їй…. «Чудово»….
Цигарний шланг• 03 мая в 09:28
Ответ дляБабуся Бетман
не до кінця життя, але це дуже суттєва сума.
Батько був дуже економним. ДУЖЕ
Це називається жлоб. Хватить виправдовувати ЖЛОБІВ.
Мао_Мяо• 03 мая в 13:36
Ответ дляПерловая Кашка
А все это кто? Вы уже всему миру растрындели, что помогаете ей? Если так вам жалко этих денег, что спать вам не дают и аж на советчицу прибежали, то зачем даете? Принимайте решение сами. У вас так и невроз может случиться, если не даете от чистого сердца и думаете потом об этих деньгах
Автор розтринділа, щоб на її думку потім мати в суді свідків, коли буде пробувати віджати ще й чужу квартиру
Мао_Мяо• 03 мая в 13:40
Ответ дляДружная семейка
Так никто из них и не мог бы претендовать на квартиры друг друга, потому что они были куплены еще до брака и не являются совместно нажитым имуществом. А по теме: поделить деньги 50/50, если иное не было официально указано в завещании - это вполне справедливо в данной ситуации. Ну а помощь женщине зависит исключительно от вашего желания и возможностей, и вы в любой момент можете ее прекратить.
Для спадкуваня нема значення шлюбне чи дошлюбне майно. Не плутайте з розподілом. Автор намахала вдову
Мао_Мяо• 03 мая в 13:41
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Може автор хоче потім, після смерті тої жінки, оскаржити її заповіт на племінницю, або гроші з тої збити, що мовляв утримувала. Чомусь же саме комуналку сплачує, щоб було підтвердження документальне. Аби просто хотіла допомогти, то давала б ті кілька тисяч просто в руки, та жінка сама б вирішила куди їх витратити.
Саме так. От тільки це їй не поможе
Мао_Мяо• 03 мая в 13:42
Ответ дляКрим мій
я думаю вам не варто тут радитись. Кодло змій наша порадниця в більшості випадків. Робіть так як вважаєте правильним. Ніхто краще за вас не знає ситуацію і ваше відношення до неї.
Коло змій хіба доля померлого. І такі ж, як вона
Крим мій• 03 мая в 15:37
Ответ дляМао_Мяо
самі зрозуміли, що написали?
Говорю-балакаю• 03 мая в 19:16
Ответ дляSeehund
Мужчины нормальные - не ведут себя так, как крыса с женами, даже болея.
это дело его и его жены.
Она с ним жила, и ее устраивало.
Речь не о нем сейчас. Он умер.
Кстати они жиди долго, но поженились, когда она уже купила квартиру.
Т.е. у них наверняка было так договорено, что не поженились ранее.
Кстати может он и говорил ей, что дочери 90% денег, но она решила, что это не правильно, а может и не говорил.
Это уже все бесполезно обсуждать .
Она с ним жила, и ее устраивало.
Речь не о нем сейчас. Он умер.
Это уже все бесполезно обсуждать .
Бабуся Бетман
• 07 мая в 16:52
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Жлоб, короче. Жил за свет жены, а денежки копил?
Ще раз.
Для тих, хто читає по діагоналі.
Батько був економний, і накопичував.
Але з другою дружиною всі витрати ділив 50/50.
Для тих, хто читає по діагоналі.
Батько був економний, і накопичував.
Бабуся Бетман
• 07 мая в 16:53
Ответ дляПерша леді колгоспу
Кто лечение оплачивал?
на 80-90% - батькові заощадження.
Бабуся Бетман
• 07 мая в 16:54
Ответ дляМао_Мяо
Саме так, впевнена на 100%, що вона вже кончультувалась і їй пояснили, що вона ніяким боком до тої квартири. То, певно, начиталась порадниць, що маючи квитанції за комуналку, відбере. Ще й замаячила племінниця тої нещасної жінки, котру вона кинула на гроші, на горизонті
Ви кончена?
Бабуся Бетман
• 07 мая в 16:54
Ответ дляАноним Советчик
Та ніяк по закону ви не могли би претенддувати на її квартиру, а вона - лише на 1/6, тобто половина батькової частки, якщо не було заповіту
Заповіт на батькову 1/3 квартири на мене був.
Мао_Мяо• 07 мая в 16:56
Ответ дляБабуся Бетман
Ви кончена?
то Ви своє відображення в дзеркалі питаєте?
Бабуся Бетман
• 07 мая в 16:56
Ответ дляТумба-юмба
Який ще заповіт, коли він з´явився? Будь-який заповіт можна оскаржити. Ви так хотіли здатися хорошою, але чим далі....
Я хотіла почути думку з боку.
Але тут здатні тільки робити оцінку автору.
Бабуся Бетман
• 07 мая в 16:57
Ответ дляДюагональ
Автор, цікаво, якби жінка померла б перша ніж ваш батько, то квартира б її залишилася б вашому батькові тобто вам, думаю про цю домовленість йшла мова і ви б тіпа тоді не претендували на її квартиру , так?
була домовленість, якби батькова дружина померла першою, він би повернувся в нашу квартиру.
А що могли би бути інші варіанти?
Мао_Мяо• 07 мая в 16:58
Ответ дляБабуся Бетман
У вдови-пенсіонерки є безумовна частка, незалежно від заповіту. То хто тут кончений?
І змиріться, квитанції за комуналку не допоможуть вам прибрати до рук нерухомість татової вдови
Бабуся Бетман
• 07 мая в 16:58
Ответ дляСоня-сонятко
Если она была пенсионерка на момент смерти вашего отца - могла бы оспорить завещание. Толку с этого не много, но крови попила бы...
вона була пенсіонеркою на момент смерті батька.
Але не вважала за потрібне пити чиюсь кров
Бабуся Бетман
• 07 мая в 17:02
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я не вважаю, що надула. Взяла те, що належить по закону (не більше, не менше).Якщо тато так дійсно хотів, то треба було писати заповіт і там вже розподілити, як хоче.Якщо їй треба допомога, а ви це можете зробити, то чом би й ні?Може, вона як мати вже стала, ми ж не знаємо. і вас же ніхто не примушує це робити, але ви ж чогось це робите.
Чесно?
Бо щиро була поруч з батьком, в тому числі і в останній найважчий рік.
Питання тільки в тому, що у мене з´явились додаткові суттєві витрати (на утримання своєї бабусі і 50% на утримання бабусі чоловіка), і допомога татовій вдові зараз для мене досить обтяжлива. Навіть, якщо це умовні 25-30 тис грн/рік.
Бабуся Бетман
• 07 мая в 17:06
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Заповіта батькової вдови на племінницю немає.
Я взагалі їй радила зробити зараз дарчу.
Щодо комуналки.
Вже років 10 сплачую комуналку за ту квартиру.
Батько просив допомогти (компенсував завжди ті суми), бо їм це складно.
До слова, там платником завжди вказано її ПІП.
Щодо комуналки.
Бабуся Бетман
• 07 мая в 17:06
Ответ дляКрим мій
я вже сто раз пожалкувала, що написала
Бабуся Бетман
• 07 мая в 17:07
Ответ дляЮпитерная
Є таке непопулярне зараз слово ’порядність’ та ’милосердя’. Але більшість порадниць їх не знають. Ваша мачуха була порядною та милосердною по відношенню до Вашого батька. Якщо Вам ок, Ви можете продовжувати віддячувати їй за це. Якщо не ок, можете попередити, що далі оплачуватимете меншу вартість за комуналку.
В сусідній темі авторка допомагає утримувати іншу жінку, з якою взагалі не пов´язана жодними зв_язками спорідненості
Дякую за Ваш коментар
Бабуся Бетман
• 07 мая в 17:08
Ответ дляКрижана бурулька
от про таке чую вперше.
Правда.
Дякую, що написали
Правда.
Дякую, що написали
Бабуся Бетман
• 07 мая в 17:08
Ответ дляInconvenient
Захворіла на що?
Не фантазуйте
Черпак_для_фантазий• 07 мая в 17:26
Ответ дляБабуся Бетман
Чесно?
Ну так так їй і скажіть: Віра Іванівна,вибачте, але наразі немає змоги вам допомагати. Була можливість -допомагала, зараз не тягну. Все. Якщо людина нормальна, то повинна зрозуміти, що ви не зобов´язані покривати їй комуналку.