Бабуся Бетман• 01 мая 2025
Допомога татовій дружині
Ситуація.
У батька була друга дружина.
З Моєю мамою вони були розлучені.
Моя мама померла давно.
Я єдина донька.
Батько багато років прожив з жінкою, не так давно в офіційному шлюбі.
Далі онко і помер.
Його дружина хороша жінка, була поруч до останнього дня.
Батько помер.
У нього були заощадження.
Вона поділила 50/50.
Тато мені сказав лишит їй 10%. Але я про це змовчала і прийняла 50/50.
Суть питання.
Я їй зараз допомагаю фінансово.
Регулярна допомога це оплата комуналки.
Одноголосно мені всі кажуть, що це зайве.
Звідси питання.
Ви б допомагали фінансово?
У батька була друга дружина.
З Моєю мамою вони були розлучені.
Моя мама померла давно.
Я єдина донька.
Далі онко і помер.
Батько помер.
У нього були заощадження.
Вона поділила 50/50.
Суть питання.
Я їй зараз допомагаю фінансово.
Регулярна допомога це оплата комуналки.
Звідси питання.
Ви б допомагали фінансово?
Результат:
вже голосів:
152 (43.68%)
Ні
134 (38.51%)
Так, це по-людськи
62 (17.82%)
Переглянути варіанти
Сладко-соленая• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Я ніяк не можу (і не хочу!) претендувати на її квартиру до їх одруження.
Як і вона власне, не можу (і не планує!) претендувати на нашу з батьком квартиру до їх одруження.
Батько був дуже заощадливим, але СУТТЄВО приймав участь в їх спільному житті фінансово.
Жодної житрожопості.
Она очень даже может претендовать на часть вашей с отцом квартиры. На половину его доли аж бегом. Это раз.
Вы выше писали, что участвовал он в быту на 50%. В каком месте это существенное участие?
Жил у жены, деньги от аренды собирал в кубышку, ей лишних трусов не покупал, бо был жлобом. И ещё АЖ 10% от накопленного разрешил ей оставить.
Мудак обычный. Хотели бы своей дочке такого мужа? Или себе?
Допоможіть знайти• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
У батька була квартира.
у нього 1/3, у мене 2/3 (моя частина і моєї покійної мами)
Жили вони в квартирі його другої дружини.
На яку я не претендую.
Так вони домовились, що вона не претендує на нашу, а я на її.
Та й логічно це.
На яку я не претендую.
Та й логічно це.
так ви на її квартиру і не можете претендувати за законом. А ось вона на частку батькової квартири може
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляУдачная
Це їх сумісні накопичення, ви розділили по совісті.щодо допомоги - ви молодець, але якщо ви не зможете допомогати, то не провина.
не сумісні.
Заощадження у них були окремі.
Але на утримання квартири, покупки, ремонт - вони складались 50/50
Заощадження у них були окремі.
Кондуктор троллейбуса• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Жодної житрожопості.
Вона могла б претендувати, хоч і на незначну частку. Як пенсіонерка і офіційна дружина. В неї повинна бути обов´язкова частка від батькової частки квартири. І якби претендувала, Вам довелося б сплатити їй гроші.
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
Свята жінка
чесно?
так, я її поважаю і дуже вдячна
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Обов’язку допомагати немає. Але ви мабуть відчуваєте борг і вдячність за батька.
Так
Кондуктор троллейбуса• 01 мая 2025
Ответ дляСладко-соленая
На четверть его доли , а не на половину. Половину от того, что причиталось бы ей, если б не было завещания на дочь.
Сладко-соленая• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
не сумісні.
Заощадження у них були окремі.
Удалено администрацией...
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляДівка в намисті
Жив в квартирі дружини, свою здавав, все складав в ничку собі. Автор сама пише, що тато був дуже економним, не важко здогадатись, що нічого зайвого не купив, ще і жінку пресував за кожну гривню. І заощадження на кінець вирішив не залишати тій, з якою разом жив і завдяки кому їх і накопичив. Але найбільше мені цікавить те, як йому вдалось так задурити голову, щоб переконати, що його дочка може претендувати на її квартиру?
як Ви читали, що вирішили, що я можу/хочу претендувати на чужу квартиру?
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
І що, 10 тисяч недостатньо? Мільйони людей живуть й на менше. Тим паче в неї ж гроші 50 відсотків від накопичень є. Ви впевнені, що вона Ваші гроші не віддає своїй родичці?
що вона робить з своїми заощадженнями - не моя справа
тим паче батько дуже добре ставився до її улюбленої племінниці
Попихтю та й годі• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
не сумісні.
Заощадження у них були окремі.
А гроші від оренди квартири ділили пополам чи як. Бо якщо ви живете в моїй квартирі, а свою здаєте, то ви 50відсотків користуєтеся моєю площею, значить, я маю право на 50 відсотків від оренди. Ну так по-чесному буде
Дівка в намисті• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ви не пам´ятаєте, що писали? Ось цитата.
’вони домовились, що батькова квартира - моя (власне була куплена і приватизована на батькову першу сім´ю: на нього, мою маму і мене)
А її квартира (до якої батько не мав стосунку) лишається їй, і я не претендую.’ Це ваші слова про домовленість, що ви не претендуєте на її квартиру. Що є маніпуляцією, бо ви ніяк на неї претендувати не можете.
Борисфенка• 01 мая 2025
Ответ дляДівка в намисті
Може, ми ж не знаємо. Але для чого ця маніпуляція про добру дочку, яка від чогось відмовилась, що навіть до неї стосунку немає?
Так мирно ж розійшлися, а це головне. Свята жінка і добра дочка порозумілися.
Хоча батько був скнарою, але вже який був.
Стриптизерка• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
я і не хочу
і не вважаю це за нормальне цього хотіти
Ви і не зможете. Як Вам в голову взагалі ця думка прийшла?
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляМусик Пусик
як ві могли б претендувати на її квартиру?
А ваш батько дуже щедрий і відданий: жінка його доглядала до останнього, а він їй аж 10% залишив, проживаючи в її квартирі.
Давайте не будемо чіпати мого батька.
Він не був негідником, щоб Ви могли про нього так говорити.
І якщо помираючи прийняв таке рішення і озвучив його мені, то явно не вважав цю суму несправдливою.
Питання не в рішенні мого батька.
Я питала про Вашу думку про моє рішення.
Питання не в рішенні мого батька.
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляСладко-соленая
Согласна
Мудачье обычное
кожен баче те, що йому близьке
Ответ дляБабуся Бетман
Давайте не будемо чіпати мого батька.
Питання не в рішенні мого батька.
И тем не менее зная его решение, вы не постеснялись женщину нагружать и в хвост и в гриву. Вы ничем не лучше своего отца.
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляДівка в намисті
Так дайте відповідь, як ви могли претендувати на її квартиру?
вже кілька разів писала
ще раз повторю - не хотіла і не збиралась претендувати на її квартиру!!!
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Якщо залишилася суттєва сума грошей, яку ви поділили навпіл, чому вона не може з них сплачувати комуналку?
Якби зовсім не було грошей і не працювала - допомогали б.
мені так всі говорять
надто часто чую цю думку.
Дівка в намисті• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
вже кілька разів писала
Ну ок. Тоді залишається загадкою, чим керувався і яку мету переслідував ваш батько, вводивши в оману жінку, переконуючи її, що ви можете претендувати, але не будете в обмін на її відмову від спадщини.
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляСладко-соленая
Вы достойная дочь своего отца
Дякую!
Все до блиску• 01 мая 2025
Автор, если у вас есть финансовые возможности и у вас нормальные отношения с этой женщиной, то почему не помочь. Женщина потеряла мужа, осталась одна.
Если же для вас это финансово напряжно, то прекращайте или оплачивайте половину коммуналки (если у вас есть желание и побуждение вообще ей помогать).
В принципе это человек, которого любил ваш папа. И это нормально помочь, если с вас не убудет.
Попихтю та й годі• 01 мая 2025
Ваше рішення оплачувати комунальні- щире і правильне. Бо по закону, та жінка мала б отримати 25 відсотків від батькової частки, навіть при наявності заповіту, бо вона вже пенсіонерка, однак, не зробила цього і написала відмову. Отже, ви суттєво зекономили, бо не будете сплачувати їй хоч і невелику, але частину від квартири.
Стосовно заощаджень: то інша б сказала: нічого не знаю, або ще за життя розтранжирили б на щось.
Але будьте також пильні: щоб не було так: ви оплачуєте комуналку, а вона по доброті душевній, зекономлене племінниці віддає.
Борисфенка• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
мені так всі говорять
надто часто чую цю думку.
І що ви відповідаєте?
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
А як же гроші від здачі житла?
квартира моя і батька.
Аренда теж ділилась 50/50.
І хоч моїх 2/3, я вважала це справедливим, і коли батько захвоів від своїх 50% від аренди відмовилась.
Ви хоч приблизно розумієте, про які суми на лікування онкохвохрового йдеться?
Аренда теж ділилась 50/50.
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляДівка в намисті
Хочете не хочете, ви цього просто не можете зробити, от і все. Ви з татом ввели в оману наївну жінку, вона відмовилась від своєї частки спадщини за батьком через те, що ви переконали її, що можете претендувати на її квартиру. Що є брехнею.
в оману в чому?
що вона не може претендувати на його 1/3 частину квартири, яку придбав він з першою дружиною за 20 років до шлюбу з другою дружиною?
Дівка в намисті• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
в оману в чому?
Якщо вони були в шлюбі, то могла претендувати. Тому і писала відмову, бо мала право на неї. Ви хоч трохи розберіться.
Попихтю та й годі• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
квартира моя і батька.
Аренда теж ділилась 50/50.
Я думала батько здавав сам, а якщо навпіл з вами, то тоді, інша ситуація.
До чого тут витрати на лікування? Ми ж за оплату комунальних говоримо.
Бабуся Бетман
• 01 мая 2025
Ответ дляSeehund
а як я ’не постеснялись женщину нагружать и в хвост и в гриву.’?
Фантазуйте, не зупиняйтесь...
Стриптизерка• 01 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
вже кілька разів писала
А навіщо Ви про це домовлялись з нею?