Бабуся Бетман• 01 мая 2025
Допомога татовій дружині
Ситуація.
У батька була друга дружина.
З Моєю мамою вони були розлучені.
Моя мама померла давно.
Я єдина донька.
Батько багато років прожив з жінкою, не так давно в офіційному шлюбі.
Далі онко і помер.
Його дружина хороша жінка, була поруч до останнього дня.
Батько помер.
У нього були заощадження.
Вона поділила 50/50.
Тато мені сказав лишит їй 10%. Але я про це змовчала і прийняла 50/50.
Суть питання.
Я їй зараз допомагаю фінансово.
Регулярна допомога це оплата комуналки.
Одноголосно мені всі кажуть, що це зайве.
Звідси питання.
Ви б допомагали фінансово?
У батька була друга дружина.
З Моєю мамою вони були розлучені.
Моя мама померла давно.
Я єдина донька.
Далі онко і помер.
Батько помер.
У нього були заощадження.
Вона поділила 50/50.
Суть питання.
Я їй зараз допомагаю фінансово.
Регулярна допомога це оплата комуналки.
Звідси питання.
Ви б допомагали фінансово?
Результат:
вже голосів:
152 (43.68%)
Ні
134 (38.51%)
Так, це по-людськи
62 (17.82%)
Переглянути варіанти
Тумба-юмба• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
в оману в чому?
що вона не може претендувати на його 1/3 частину квартири, яку придбав він з першою дружиною за 20 років до шлюбу з другою дружиною?
Так вона може претендувати на його 1/3, в тому то й справа
Тумба-юмба• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
а як я ’не постеснялись женщину нагружать и в хвост и в гриву.’?
Фантазуйте, не зупиняйтесь...
Ну,якщо ви дійсно знаєте, що таке лікування і піклування за онкохворим і скільки коштують послуги помічниці, то ви так знатно зекономили і фінанси і свої фізичні сили
Тумба-юмба• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
про житло?
це було років 15 тому, коли вони вже з´їхались.
Батько сказав, що вони переговорили і вирішили, що як би там не склалось, але вона не претендуватиме на нашу квартиру, а я на її.
Офіційно вони одружились в 2021.
Справа в тому, що ви на їх квартиру ніяк претендувати і не можете, а от вона на квартиру свого чоловіка мала права претендувати, але ви їй заморозили голову, і змусили написати відмову
Тумба-юмба• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ні!
Мої батьки купили квартиру в 1993 році.
Розлучились в 2001.
Батько познайомився з другою дружиною в 2009 році, одружились в 2021 році..
Його друга дружина купила свою квартиру до 2000 року.
Моє щире переконання, що ніхто і не міг мати стосунку до квартир один одного.
Батько проговорив мені їхню розмову.
От і все.
Зате роздули тут і зафіксували, хто негідник і хто з якого розрахунку.
Мої батьки купили квартиру в 1993 році.
Розлучились в 2001.
Батько проговорив мені їхню розмову.
От і все.
Ні, дружина після смерті чоловіка як раз таки мала право на частку його майна,як спадкоємиця першої черги, незалежно від того, коли це майно чоловіком було придбано.
Тумба-юмба• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
дві пухлини.
першу видалили (разом з шлунком), готувались до другої операції
Але на жаль, батько не зміг відновитись через супутні захворювання
Хоча кожен онколог-хірург прогнозував високі шанси....
Високі шанси після видалення шлунку? Ну-ну....
З вишневого садка• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
В смішна. Звідки я знаю, на скільк и їх їх вистачить?
Цю суму ми витратили приблизно за 4-5 міс батькового лікування онкології.
Якщо не мати онкології і жити як мої свекри з їхніми болячками - до кінця життя може вистачити.
Вкотре повторюсь - питання було зовсім не в цьому.
тогда нафига вы ей сами помощь предложили, если у нее денег до конца жизни ? або ви щось не договорюете, або не сповна розуму.
Ответ дляБабуся Бетман
Я ніяк не можу (і не хочу!) претендувати на її квартиру до їх одруження.
Як і вона власне, не можу (і не планує!) претендувати на нашу з батьком квартиру до їх одруження.
Батько був дуже заощадливим, але СУТТЄВО приймав участь в їх спільному житті фінансово.
Жодної житрожопості.
До чого тут взагалі оте багато разів повторене ’дуже заощадливий’?
Якщо грошей обмаль, то що, наприклад, можна заощадити , яким би жлобом ти не був?
Ответ дляБабуся Бетман
вони домовились, що батькова квартира - моя (власне була куплена і приватизована на батькову першу сім´ю: на нього, мою маму і мене)
А її квартира (до якої батько не мав стосунку) лишається їй, і я не претендую.
А куплену квартиру ще й приватизувати потрібно? Цікаво)
Медсестричка• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
у неї дітей немає.
Лише улюблена племінниця-хрещениця (вона їй не допомагає, сама одинока мама, якій треба допомога).
Батькові заощадження були в її квартирі, де вони жили.
Звідси і доступ.
Батько колись мені показував, де все зберігає, але я не вважала за можливе самостійно все забрати з її квартири і поділити.
Звідси і доступ.
А батько Ваш не дуже. Прожив з жінкою в її квартирі, вона його доглядала в хворобі, і їй дулю?
Inconvenient• 02 мая 2025
Ответ дляСкляна миша
Как щедро с вашей стороны оставить женщине её квартиру. Бесподобно 😅
Отец на этой женщине хорошо проехался, сдавая квартиру. Она еще и ухаживала за ним. Мужья в таких случаях сразу же бросают заболевших жен.
Inconvenient• 02 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
Тобто батько жив і користувався їх квартирою, вона його доглядала, а він вважав за нормальне лишити їй лише 10%?
Таке було його ставлення до жінки.
Белочкой зови• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
У батька була квартира.
у нього 1/3, у мене 2/3 (моя частина і моєї покійної мами)
Жили вони в квартирі його другої дружини.
На яку я не претендую.
Так вони домовились, що вона не претендує на нашу, а я на її.
Та й логічно це.
На яку я не претендую.
Та й логічно це.
Ви в адекваті? Вона як дружина а має право на половину батькової долі квартири плюс 50% від заощаджень плюс ще половину від решти 50%. По суті ви її нагріли двічі - і прибравши до рук її частку в нерухомості і забравши її 25% накопичень.
Мовчу про моральний бік: людина довгий час прожила з батьком, доглядала за ним. А спадщина вам. Шикарно )
Белочкой зови• 02 мая 2025
Ответ дляТумба-юмба
Який тато, така й доця. Недарма ж тема на форумі.
Белочкой зови• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
не до кінця життя, але це дуже суттєва сума.
Батько був дуже економним. ДУЖЕ
То віддайте людині 25% від цієї суми, яку ви привласнили собі. І хай вона сама платить комуналку. До речі, а батько їй платив орендну плату за своє проживання? Бо цікаво виходить: своє житло здавав, гроші собі в кубишку, у жінки підживав, вона його доглядала і зараз має....
Inconvenient• 02 мая 2025
Ответ дляСладко-соленая
Суть не в том хотите вы или нет, а в том, что ваш отец ОБМАНУЛ ту женщину, навязав ей мысль, что вы имеете право претендовать
Не прикидываетесь непонимающей идиоткой. Ваш отец был чмом в отношении той женщины
я не понимаю женщин, которіе пускают к себе в квартиру таких наглючих потребителей и при єтом еще и досматривают их.
Белочкой зови• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
батько приймав участь у введені господарства 50/50.
в тому числі в ремонтах
І так, коли вже помирав, сказав, мені забрати готівку, але залишити їй близько 10% від суми
в тому числі в ремонтах
А коли його треба було доглядати, він не казав, щоб доглядали на 90% ви? А не казав сплатити жінці оренду за його багаторічне проживання на її площі?...
Белочкой зови• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Жодної житрожопості.
Звичайно що може претендувати на частку батька у його квартирі. І більше того, по закону мала її отримати, як непрацездатна. Людина відмовилася від нерухомості на вашу користь... Те, що батько був ДУЖЕ ощадливим, ми вже зрозуміли. Дуже ощадливо своє здавати і безкоштовно жити в іншому місці, при цьому заповідаючи АЖ 10% людині, яка пустила у своє житло і її гляділа.
Inconvenient• 02 мая 2025
Ответ дляSeehund
Ну мужик мог говорить женщине одно, а дочери другое. Какая дура стала бы досматривать, если бы ей сказали из наших общих средств получишь 10%, остальное все моей дочке, в ответ было бы сказано, ну пусть дочка и досматривают.
Не дура не стала бы с таким потребителем и скупердяем жить. 50% расходов на еду, большую часть которой он сам и съедал.
Inconvenient• 02 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Автор, если у вас есть финансовые возможности и у вас нормальные отношения с этой женщиной, то почему не помочь. Женщина потеряла мужа, осталась одна.
Если же для вас это финансово напряжно, то прекращайте или оплачивайте половину коммуналки (если у вас есть желание и побуждение вообще ей помогать).
В принципе это человек, которого любил ваш папа. И это нормально помочь, если с вас не убудет.
Да никого он не любил, просто использовал.
Белочкой зови• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
квартира моя і батька.
Аренда теж ділилась 50/50.
І хоч моїх 2/3, я вважала це справедливим, і коли батько захвоів від своїх 50% від аренди відмовилась.
Ви хоч приблизно розумієте, про які суми на лікування онкохвохрового йдеться?
Аренда теж ділилась 50/50.
Так жінка його ще й лікувала за свої?... Браво !
Белочкой зови• 02 мая 2025
Ответ дляДюймовочка
Я от читаю і дивуюся. Мій батько став жити з жінкою, коли мені було 43 роки, ну хай живуть, але утримувати ту жінку? З чого це?
Батько прожив х жінкою понад 15 років, вона доглядала його у важкій хворобі, витрачала спільні гроші, відмовилася від своєї частки у нерухомості покійного.
Цього всього мало?
Говорю-балакаю• 02 мая 2025
если ей нужна помощь и вы можете ее оказать, то почему нет? да, помогала бы.
Говорю-балакаю• 02 мая 2025
Ответ дляSeehund
И тем не менее зная его решение, вы не постеснялись женщину нагружать и в хвост и в гриву. Вы ничем не лучше своего отца.
эта женщина - его жена.
Жены нормальные не бросают мужей в болезни.
Говорю-балакаю• 02 мая 2025
почитала тему.
Не знаю, почему на вас так налетели? Почему многие считают, что вы ее нагрели?
Помощь все таки зависит от конкретики. От конкретных средств, на сколько ей самой сейчас тяжело жить, и материального положения вашего и ее.
Банка з медом• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ні!
Мої батьки купили квартиру в 1993 році.
Розлучились в 2001.
Батько проговорив мені їхню розмову.
От і все.
Мої батьки купили квартиру в 1993 році.
Розлучились в 2001.
Батько проговорив мені їхню розмову.
От і все.
Ви на квартиру дружини вашого батька не могли по закону претендувати, вона по закону могла претендувати на 1/2 від батькової частки у батьковій квартирі
Ширли-Мырли• 02 мая 2025
Все не читала. Автор, так Ви з нею по рівну отримали гроші. Кожна залишилась при своєму житлі. Чому Ви маєте оплачувати їй комуналку? Чому вона не оплачує її з грошей зі свого спадку? Тим паче, що ні дітей ні онуків не має. Якщо працює, то здоров´я ще не погане. А далі, будете доглядати, бо вона не кинула тата і Ви не кинете. Ви зараз не їй допомагаєте, а її родичці. У Вас діти є?
Пацелуйнитуда• 02 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
І що, 10 тисяч недостатньо? Мільйони людей живуть й на менше. Тим паче в неї ж гроші 50 відсотків від накопичень є. Ви впевнені, що вона Ваші гроші не віддає своїй родичці?
Конечно недостаточно. То что миллионы в нищете не значит что это достойная жизнь
НЛОша• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
не лишить 100%
Та й справа для мене не в ймовірній вигоді.
Тоді ви не мусите допомагати. Якийсь час дали їй оклигати після похорон, далі буде вже сама. Працює і пенсія і заощадження?- вистачає їй цілком
Сладко-соленая• 02 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
кожен баче те, що йому близьке
Оставьте свои манипуляции