Яжбоматусяблін• 02 мая 2025
Дівчатка після 40 років, які ви приймаєте вітаміни та Бади
І для чого? Якщо приймаєте, то вам лікар призначив чи ви самі?
Шпондєр• 02 мая 2025
Ответ дляПерша на селі
Результаты супер, а вот первая неделя приёма не очень😀 из дому выйти нельзя, нужно чтобы туалет находился в свободном доступе в течение 5 секунд 😀
Ааа, я зрозуміла))) А розкажіть, будь ласка, який саме ефект від неї бачите? Я багато читала, але так і не приймала ніколи
Перша на селі• 02 мая 2025
Ответ дляШпондєр
Волосы меньше выпадают, цвет лица лучше, энергии больше, полностью прошло срк.
ХикориДикори• 27 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Пʼю вітаміни, які потрібно після здачі аналізів. Крім того колаген, магній і комплекс при менопаузі.
Що за комплекс?
ХикориДикори• 27 мая 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
А хтось вживає фітоестрогени? Які?
П´ю менопейс, в ньому соєві ізофлавони.
Шкідлива молекула• 28 мая 2025
Ответ дляХикориДикори
Що за комплекс?
Estromineral serena plus не знаю чи є вони в Україні. Купувала ще комплекс на iherb від каліфорнія голд, результату нуль. А ці мені подобаються.
ХикориДикори• 28 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Дякую. Я також на іherb купую. Мені тут порадили ,наприклад, Бетта аланін ( абьюфен) на айхерб купувати-виходить майже в 10 раз дешевше.
Шкідлива молекула• 28 мая 2025
Ответ дляХикориДикори
Я майже всі вітаміни купую на iherb. Просто саме цей комплекс не підійшов menopause support від каліфорнії. Випила більше половини і нічого. Я вночі прокидаюсь від того, що то в жар кидає, то колотить. Вдень це не так помітно. Комплекс серена ці симптоми не повністю, але прибирає добре.
ХикориДикори• 28 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Можно пожалуйста, фото или ссылку? Не могу найти
Шкідлива молекула• 28 мая 2025
ХикориДикори• 28 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Ось.
Дякую, знайщла ,я в Німеччині,він тут є. Гарний склад, спробую.
Від себе можу порекомендувати Бетта аланін. Не знаю,чи працює він наодинці ( приймаю паралельно з менопейс) ,але вже на третій день припливи значно зменшились. Я відчуваю, наче зараз буде приплив, але він не приходить. Дивно,як воно працює. Але принаймні вночі я від цього не прокидаюсь, стала гарно спати. Тільки перед сном і зранку трошки відчуваю ,вдень загалі пройшли ттт. А до цього кожну годину круглу добу
Крем для арбуза• 28 мая 2025
Ответ дляХикориДикори
Цікаво, а який берете на айхерб?
ХикориДикори• 28 мая 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Цікаво, а який берете на айхерб?
Я тільки замовила такий, мені його тут порекомендували. Поки що допиваю абьюфен.
ХикориДикори• 28 мая 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Цікаво, а який берете на айхерб?
Дозування однієї капсули приблизно в 2 рази більше, ніж в аб´юфен, тому можна по одній в день пити.