Мэри Попкинс• 02 мая в 09:53

Є ще такі які збираються виїжджати?

Була весь час вдома. Ми з Київської області. Страху натерпілись за ці роки. Напевно як усі. Та і досі сиджу на підлозі в туалеті по ночам а потім відходжу декілька днів. Мені 45. Донька закінчує 9 клас. Жалкую кожен день що на початку на вивезла дитину. Вона тоді була ще не така доросла а зараз вже має свою думку і нікуди не хоче. Але і тут після 9го зібралась хоча б куди аби не дома. Це вона так каже. Я як подумаю що вона після школи буде просто десь лазити з компаніями . Навчання нуль. Бо усі такі, так вона мені відповідає. Я дуже хочу щоб у неї все було добре. Як і усі мами. Буду вмовляти їх цим літом виїхати. Напевно Німеччина яка ще нас приймає. Щоб дати їй шанс на нормальне життя. Я вже стара і в будь якому випадку там нікому не потрібна. Хоча і тут теж. Для дитини не бачу перспектив на нормальне життя. Може там інше оточення, навчання та робота яка гідно оплачується. Буду вмовляти як зможу. У кого теж підлітки діти що ви думаєте робити ? Ну мами хлопчиків це зрозуміло, а дівчаток ?
БезПаспортаНеПродаю• 02 мая в 19:44
Ответ дляМэри Попкинс
Я решение приняла для себя. Но ее силой не потащу да и понимаю что даже если уговорю она может мне там устроить вырванные годы. Я хочу просто чтоб до нее дошло самостоятельно . Разговариваю каждый день с ней
Как она может понять, если не там? Пробуйте, образование в Украине, тоже прос..рают. у многих детей нет смысла учиться, что бы что? Идти воевать и отстраивать руины после войны, в ВУЗ с окопов заканчиаать? Или как учиться без денег и льгот, посиотрите гос.заказы, какие спецы нужны государству и сколько их...вот это стимул обучения и проживания здесь с подростком.
Белоснежко• 02 мая в 20:15
Автор, ДА , ехать обязательно. Вряд ли там ваша дочь заучится, но вкус денег,если пойдет работать может понравиться. Племянника отправили в 17,5 одного в Германию, тут бросил даже бурсу ,подторговьівал секондом- в Германии работает на стройке, зарабатьівает больше родителей вместе взятьіх в неполньіе 20
Мама Никитки-2• 02 мая в 20:15
Ответ дляМэри Попкинс
Она молодая. У нее есть шанс . Выучит язык
Якою мовою володіє на сьогодні? 9 років школи. Англійська кожен день, який рівень має?
Белоснежко• 02 мая в 20:15
Ответ дляМэри Попкинс
И без войны люди выезжали
Такие как вьі- нет
Белоснежко• 02 мая в 20:33
Ответ дляМэри Попкинс
По перше вона ще неповнолітня. По друге ревінь зп. У її однокласниці старша сестра. Пішла підробити. Посудомийки в кафе. Місяць зп 10 тис. Місяць вона відпрацювала. За цей час дві тарілки розбили. На руки дали 7 тис. Ще і наорали на дівчину і сказали що руки з одного місця . Ця дівчина 2 місяці вже за кордоном . В Чехії. Коли згадує досвід роботи в Україні, плаче
Перша зп моєї дочки була 7 років тому 150 грн година- правда, вона ходила додому до дитини викладати англійську і ще батьки дитини давали 50 грн на проїзд від себе. Нащо дитині йти посудомийкою,коли є значно приємніші способи заробітку?
Вообще не факт• 02 мая в 20:52
Ответ дляВсе до блиску
Разве в Англии есть какие-то льготы? Туда даже виза нужна
Так,для нероб тут повно бенефітів і соціального житла. У них ніколи не буде свого і доходів більше прожиткового мінімуму але це їх влаштовує. На данный момент 50% населення отримує різні бенефіти. Але вища освіта їм не доступна або якась кваліфікована праця,зараз ще хочуть забрали бенефіти якщо ти їздиш за кордон,ну і для українців на бенефітах 0 варіантів отримати паспорт.
66сезон666серия• 02 мая в 21:14
Посмотрела на своих знакомых, у кого девочки подобного возраста.
Все родители на момент выезда сказали ’надо’ и все.
Одни вернулись. Но там претензии к жизни огромные, дело не в ребёнке.
Остальные учиться, адаптируются, находят друзей, и, в целом, у них уже все нормально за 2-3 года.
sim_sims• 02 мая в 21:18
Ответ дляМэри Попкинс
Все залежить від оточення . Якщо в Україні зараз навчання взагалі нема то і вона все закинула. Погодьтесь що рівень життя різний і поки в неї юний вік , шансів більше. Є така передача Вещдок. Підсіла я на неї. Ну і там різні історії. 70-90х років. Так весь час люди намагалися виїхати . І хто це зробив мав гарне забезпечення життя і не пошкодували . Моїм батькам під 80. Вони зараз просто виживають на ті копійки. І рідна сестра мами яка ще в 84 році виїхала . Живе в Канаді . Вони з мамою близнюки. Вибачте але я плачу кожен раз коли дивлюсь на фото своєї мами і її
А що в неї за таке оточення?

Хто хоче, той вчиться будь-де.
Тут була безліч тем по те, що діти, які нормально вчилися в Україні, за кордоном не хочуть до школи ходити.
Шукаю трусики• 02 мая в 21:26
Да, автор, надо уезжать, тут хорошего не жду.
Свекруня• 02 мая в 21:28
На сейчас, родители должны оценить реально будущее
Даже послевоенная страна - это виживание для бедных, а отсутствие среднего класса будет проявляется во всех аспектах жизни
Тоесть, если ваша дочь или сын, не сын министра, депутата, военного в чинах, если вы не владеете заводами, вам и вашим детям ничего особо не светит, кроме рабства
Да, дурные деньги есть, они прям пахнут вокруг, но на это нужна железная хватка и знакомства, умение воровать и выбивать слабых
Если ваши дети не такие, им проще и легче будет, хотя бы не видеть этой картины
Beile• 02 мая в 23:02
Ответ дляЗубная фея
7 клас в Англії. Дали сайт де біля 200 віршів різних авторів, погруповані по складності і тематиці. До кожного пояснення/аналіз. Діти мали вибрати до душі вірш (в процесі вибору багато перечитали), вивчити і розказати на сцені перед школярами цього ж віку. Внутрішній конкурс, переможців записували на відео і посилали на національне змагання.
Ну так це цікаво, конкурс. А тут вчи уривок з Катерини і опиши її психологічний портрет. А діти не розуміють, в чому її трагедія- ну народила без чоловіка. Що в цьому такого? Інший час, їм то нецікаво...
Колдунья-вещунья• 02 мая в 23:55
Ответ дляКотя_люлю
Мені 43
Почала пʼятирічне навчання закордоном
До 50ти справлюся
Старою себе не вважаю
А на пенсию европейскую заработать хватит времени ?
ГоловнаЯ• 03 мая в 00:02
Ответ дляВстидаюся запитать
страшно то, что война вроде как началась совсем недавно. а уже 4й год пошел и дети успели существенно вырасти... вот это время быстротечно, а кажется застыло все в том же феврале 22го.
сори автор что не по теме
Для меня тоже застыло, я не могу перестроиться, некоторые влюбились, встречались долго, поженились, уже дети подросли, а я все там
Я шалунья• 03 мая в 00:08
Ответ дляСкиниУскачи!
Три года на это было
У вас уже С1 ?
СкиниУскачи!• 03 мая в 00:21
Ответ дляЯ шалунья
У вас уже С1 ?
Я в Германию не собираюсь)
Виправлялочка• 03 мая в 01:13
Ответ дляПетриківна
Потому, что столица
Про збиває ракету, коли вона летить і та падає, де прийдеться
Якщо збили на підльоті до столиці, то падає на передмістя
Якщо у місті, то падає на жилі будинки в тому числі
Трахтибидох• 03 мая в 08:27
Ответ дляСкиниУскачи!
За три года можно было выучить язык для быстрой адаптации. Никто не запрещает и сейчас учить
за три года моно было и войну закончить, почему не закончили?
Краля-Галя• 03 мая в 08:39
Ответ дляБілка в колесі
Ко мне едет. Школу и работу с сентября уже организовала
Кем будет работать сестра?кем Вы работаете?Благодарю
Білка в колесі• 03 мая в 09:25
Ответ дляКраля-Галя
Помощником в кухне сестра будет. Я секретарь в школе
Котя_люлю• 03 мая в 10:44
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так і не тільки на пенсію лікар в ЄС заробить
Одна_на_всей_планете• 03 мая в 10:48
Ви маєте розуміти, що тих коштів, які зараз платить Німеччина, буде ледь вистачати на елементарні потреби. Якщо Ви думаєте, що виїдете і покажете дитині світ, знаходячись на допомозі - помиляєтесь. Вас поселять, де буде вільно, а це, скоріш за все, в якесь віддалене від міста село. Будете по пів дня витрачати на дорогу до школи/на мовні курси. Повертатись і ще вчитись вдома. І виплати для новоприбулих зменшили на 150 євро. Тому це так лише на їжу та мінімальні кишенькові витрати.
Якщо Ви налаштовані йти працювати, маєте професію - це добре.
СкиниУскачи!• 03 мая в 11:37
Ответ дляТрахтибидох
Вам лишь бы поговорить?
Попробуйте сами выучить немецкий
Трахтибидох• 03 мая в 11:57
Ответ дляСкиниУскачи!
Вам лишь бы поговорить?
Попробуйте сами выучить немецкий
Удалено администрацией...
СкиниУскачи!• 03 мая в 13:33
Ответ дляТрахтибидох
Удалено администрацией...
Вы серьезно считаете «за три года моно было и войну закончить»?
Я вообще то автору советовала, пока вы не влезли со своими вопросами и рассуждениями
Колдунья-вещунья• 03 мая в 14:55
Ответ дляКотя_люлю
Ну это да, другим профессиям меньше повезло
автор Мэри Попкинс • 03 мая в 14:59
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А ви в Німеччині?
Котя_люлю• 03 мая в 16:54
Ответ дляКолдунья-вещунья
Може і вам пощастити
8 років навчання в Україні , потім 4 іспити іншою мовою , потім 5 років навчання - десь 15 років плюс мінус і обовʼязково щастить потім
Трахтибидох• 03 мая в 19:16
Ответ дляСкиниУскачи!
Удалено администрацией...
Колдунья-вещунья• 03 мая в 19:47
Ответ дляКотя_люлю
Може і вам пощастити
Я в курсе тернистого пусти медиков. Но одно когда ты после школы начинаешь этот путь...и совсем другое дело когда тебе 45+
Котя_люлю• 03 мая в 21:26
Ответ дляКолдунья-вещунья
В еміграції починаєш тоді коли виїхав - і 40+ і 50+ і починаєш доводити що ти не дурак