Мэри Попкинс• 02 мая в 09:53
Є ще такі які збираються виїжджати?
Була весь час вдома. Ми з Київської області. Страху натерпілись за ці роки. Напевно як усі. Та і досі сиджу на підлозі в туалеті по ночам а потім відходжу декілька днів. Мені 45. Донька закінчує 9 клас. Жалкую кожен день що на початку на вивезла дитину. Вона тоді була ще не така доросла а зараз вже має свою думку і нікуди не хоче. Але і тут після 9го зібралась хоча б куди аби не дома. Це вона так каже. Я як подумаю що вона після школи буде просто десь лазити з компаніями . Навчання нуль. Бо усі такі, так вона мені відповідає. Я дуже хочу щоб у неї все було добре. Як і усі мами. Буду вмовляти їх цим літом виїхати. Напевно Німеччина яка ще нас приймає. Щоб дати їй шанс на нормальне життя. Я вже стара і в будь якому випадку там нікому не потрібна. Хоча і тут теж. Для дитини не бачу перспектив на нормальне життя. Може там інше оточення, навчання та робота яка гідно оплачується. Буду вмовляти як зможу. У кого теж підлітки діти що ви думаєте робити ? Ну мами хлопчиків це зрозуміло, а дівчаток ?
Радикальная• 02 мая в 12:48
Ответ дляМУСЯкомарова
Украина уже выпала из этого круга(
Но тут всячески пытаются убедить в обратном - что детей ожидает сказочная жизнь в стране мечты - Украине
Ms. Откровенность• 02 мая в 12:52
Ответ дляМама Чели
А бывают же арабы, африка и тд
Это когда был наплыв украинцев - делали для них класс отдельный
Сейчас такое уже и не встретишь
(Мы не в Германии, если что).
Сейчас такое уже и не встретишь
(Мы не в Германии, если что).
почему не встретишь?
куда они делись ?
Ранковий базар• 02 мая в 12:58
Ответ дляВинник
творець майбутнього своєї дитини
Точно)
Своє майбутнє вже влаштувала, тепер за доньчине взялася.
Одяг та сумки• 02 мая в 13:01
мені 45 я молода собі нужна- донька закінчує 9тий. нікуди я їхати не буду - Донька вчиться відмінно, ал навіть вступ планує в Україні. В місті у нас теж не тихо(((( Моей некогда бездельно тниняться - спорт зал сомной 2 раза на тиждень + бассейн.Летом 3 будет + будет готовиться к нмт или что там для поступления зно..
Контрольница• 02 мая в 13:03
Советчица удивляет, то выезжайте все, в Украине нет будущего, то куда вы, сидите дома, за границей еще хуже🤯🤯🤯
Крим мій• 02 мая в 13:07
Ответ дляМэри Попкинс
Она училась в Украине на высокий бал до карантина. Я давала ответ на этот вопрос. Потом дистанционка. Все не учатся и она за ними . А говорить кто хочет тот учится везде это один ребенок на класс
Это вы сами себя так успокаиваете?
ЛижТолько• 02 мая в 13:08
Ответ дляПожарник
нормально, езжайте, с арабами подружится. те тоже такие, лазить где-то, ничего не делать.
Интересный у вас опыт
Виннипуховна• 02 мая в 13:10
Ответ дляЯкаКраля
Вы это вы, а я это я
Дело не в конкретной личности, а в целом.
СкиниУскачи!• 02 мая в 13:13
Ответ дляТрахтибидох
а сейчас все, запретили? и больше никто на белом свете не будет имть шансов выучить язык иностранный?
За три года можно было выучить язык для быстрой адаптации. Никто не запрещает и сейчас учить
СкиниУскачи!• 02 мая в 13:17
Ответ дляМэри Попкинс
Она молодая. У нее есть шанс . Выучит язык
Немецкий сложный, одноклассники моих детей три с половиной года в Австрии, до этого учили со 2го класса и жалуются
МУСЯкомарова• 02 мая в 13:57
Ответ дляВинник
я не переконую, мені взагалі по барабану шо вона вибере. вона ж навіть не слухає шо їй тут радять і має цілковите право на чергову помилку в її житті.
вона навіть на питання не відповідає ким вона зараз працює (а я впевнена шо не працює) і яка в неї загалом мотивація в житті без привʼязки «дати дитині майбутнє» (яке ніхто не заважав давати всі ці 15 чи 16 років, скільки там її доньці). яке коло спілкування, скільки мов знає, яка освіта і тп
А ви думаете, що який автор працювали чи знания мов її дитиною щось би змінило? Ну максимум покращило би настрій в школі, але це максимум. Це я з власного досвіду. І скільки не вливай в дітей, у них зараз вік такий (13-15 рокків ), що нічого не потрібно, гроші якось самі з´являться. І це я власним прикладом показую, що не треба сидіти склавши руки. Тому автору що тут, що там - єдино. Хай пробує
МУСЯкомарова• 02 мая в 13:59
Ответ дляРадикальная
А что им ещё делать? Ну реально? Подруга моя тоже расхввливает школу, её плюсы, КПИ и то как её сын будет IT. Ок. Надеюсь к тому времени война закончится, чтоб хоть в магазин можно было выйти спокойно
Слава Українi• 02 мая в 13:59
Ответ дляМэри Попкинс
а дотепер чого не вивчила бодай на базовому рівні? Ваша квіточка свою лінь, безвідповідальність і безалаберність повезе з собою всюди. Квіточка в такому віці вже повинна розуміти, якщо дієздатна, що крім ’хочу’, є ще й ’треба’. А от чому Ви їй, як мама, цього не привили змалку, це вже самі себе спитайте
Слава Українi• 02 мая в 13:59
Ответ дляПеремелица
Мені 45, я вже стара, дочка не хоче вчитися, тому думаю виїжджати, щоб в дочки був шанс....
Що я зараз прочитала?
тролятину прочитали
Дева Мария• 02 мая в 14:00
Ответ дляПетриківна
Я спросила, потому, что смотрю больше приграничные города обстреливают. Думала в Киеве ППО лучше должно быть
А при чем здесь ППО ?
Слава Українi• 02 мая в 14:02
Ответ дляВстидаюся запитать
ага. что то такое светлое, беззаботное осталось в прошлом. навсегда...
так і є.... і тому або приймати реалії і вчитись з ними жити, або міняти реалії
Автопортрет нурофена• 02 мая в 14:02
Ответ дляНеместная Я
Мамо, мені теж 45, маю доньку і сина 17 років, залишаємося дома, в Києві. Донька навчається у ввнз, і син туди вступати планує. Діти гарно навчаються, займаються спортом, і нема проблем як ви пишете ´Я як подумаю що вона після школи буде просто десь лазити з компаніями . Навчання нуль. Бо усі такі, так вона мені відповідає.´ Упустили ви щось у вихованні, власним прикладом не показали, як бути цілеспрямованою, свідомою...
Сыном я бы не рисковала. Есть вероятность, что границы не откроют ещё долго. Какой смысл закрывать ребёнка в клетке?
Дева Мария• 02 мая в 14:05
Ответ дляПетриківна
Потому, что столица
И что ? Хреначат через ночь шахеды беспрерывно
Пацаааааааан• 02 мая в 14:07
Ответ дляМэри Попкинс
На самом деле поздно уже выезжать в Германию. С апреля все меняется. Ну и да, вы упустили время. 9класс самый неудачный для переезда. Её уже вряд-ли возьмут в школу- отправят в беруфшуле получать какую-то простую профессию , где учатся одни мигранты, в основном арабы. Уж поверьте это совсем не добавит ей мотивации
Слава Українi• 02 мая в 14:10
Ответ дляРадикальная
я сьогодні почитала черговий перДл від зеленого кнура.... цікаво, вони зовсім людей за ідіотів тримають? На кого оце розраховано, на який рівень IQ?
Михайло Винницький: Вивезти сина у 17 років, бо його мобілізують – ця паніка абсолютно нераціональна, бо немає жодних підстав для зменшення мобілізаційного віку ( P.S. лиш закриті сидіти будуть)
20 тисяч українців здають НМТ з-за кордону, і це означає, що вони планують вступати саме до українських закладів вищої освіти.
Михайло Винницький стверджує, що українські університети дають кращу освіту і кар’єрні перспективи, ніж європейські.’
Пацаааааааан• 02 мая в 14:13
Уже насмотрелись на таких детей 9-10 класс в Германии. Те кто без мотивации приехали, те совсем съехали в учебе. Живут- ниху# не делают, родители пособие получают и они видят, что работать не надо, язык не учат совсем и тп. Вот те кто приехал с мотивацией, кто хорошо учились и в Украине и к чему-то стремяться- другой разговор. Но реально тут (в Германии) приходится прилагать им намного , в разы! Больше усилий
Слава Українi• 02 мая в 14:14
Ответ дляАвтопортрет нурофена
це не вєроятность, про це відверто було сказано. Але ті, кому замість обрізаного ’кінця’ ввижався кінець епохи бідності в 2019му, придумали собі нову казочку ’мирлюбойценой-границы откроют’
Инста_Богиня• 02 мая в 14:25
Ответ дляМУСЯкомарова
Капец, это ж надо быть так привязанный к короткам бетонным
капець бути такою як ви обмеженою, думаючи, що справа в бетоні
Краля-Галя• 02 мая в 14:28
Ответ дляБілка в колесі
Моя сестра вот только сейчас приняла решение. Дочка закончит 8 класс, уже тоже согласна
Куда они будут выезжать ?