Кружите меня,кружите• 02 мая в 13:53
Порадьте спрей для волосся із стійким ароматом
Іноді десь поруч проходять дівчата, і саме від волосся дуже круті аромати. А у мене на ньому, таке враження, взагалі ніц не тримається: ні спреї, ні парфуми 🥲 Лише якщо поливатися кожні півгодини. Можливо, маєте варіанти засобів із стійким та класним ароматом?
Цукрові вишні• 02 мая в 14:12
Все це залежить від власного запаху тіла, шампуня, бальзаму, кондиціонера, маски, флюїду, олійки, тоніку, скрабу, мусу, геля, піни, спрею, фарби для волосся, ампул і навіть від жорсткості води.
Далі це вже йдуть пахучі спреї.
Є багатий вибір:
- Парфум
- Парфумована вода
- Туалетна вода
- Димка
Я їх всі змішую. Пшикаю по разу різним. Всі завжди питають, чим я так гарно пахну.
Але ж у мене дуже багато різних складових, що в купі дає саме цей результат.
Ви маєте пробувати і самостійно винайти Свої аромати
Далі це вже йдуть пахучі спреї.
Є багатий вибір:
- Парфум
- Парфумована вода
- Туалетна вода
- Димка
Кружите меня,кружите
• 02 мая в 14:45
Ответ дляЦукрові вишні
Далі це вже йдуть пахучі спреї.
Є багатий вибір:
- Парфум
- Парфумована вода
- Туалетна вода
- Димка
Далі це вже йдуть пахучі спреї.
Є багатий вибір:
- Парфум
- Парфумована вода
- Туалетна вода
- Димка
Повністю погоджуюся) Теж використовую в різних комбінаціях засоби, аби досягнути потрібної атмосфери. Але думала, що, може, є якась магічна пігулка для запаху волосся)