Пошаманю• 31 марта в 00:47

Розкажіть, якими шампунями користуєтесь.

Мені жоден не промиває, бо жирна шкіра .Хочеться відчуття свіжості.
КонФФетОшка• 31 марта в 00:48
хеденшолдерс
Почемучечка• 31 марта в 00:48
Мачеки маск
кнопкодав• 31 марта в 00:48
У меня тоже жирная кожа головы. Два намыливания - любой шампунь справляется, даже с самыми дешевыми проблем не возникало
кнопкодав• 31 марта в 00:49
Покажите ваш автор
автор Пошаманю • 31 марта в 00:49
Ответ дляКонФФетОшка
хеденшолдерс
Якраз сьогодні ним мила.Взяла як завжди цитрусовий.Вони змінили запах колір теж, не миє так як колись.Брала в Єві
Тут надолго• 31 марта в 00:49
Пілінг купіть собі. А шампуні у мене від фірми Styx,поки це найкраще що я знайшла для свого жирного типу шкіри
Кредитная• 31 марта в 00:49
Keune
все по ГОСТу!• 31 марта в 00:50
Apivita для жирных волос
автор Пошаманю • 31 марта в 00:50
Ответ дляТут надолго
А який пілінг і шампуні? Дайте фото будь-ласка.
Ні за холодну воду• 31 марта в 00:52
Відкрила для себе в Єві помаранчевий корейський для пошкодженого волосся і бальзам це просто казка.
Тут надолго• 31 марта в 00:54
Ответ дляПошаманю
Пілінг від орайзінг хороший. А шампуні там всі круті, єдине треба ловити по знижкам,бо без знижок якась космічна ціна. Люблю з хною і кропива/хміль
автор Пошаманю • 31 марта в 00:55
Дівчатка якби ще фото всюди прикріплювали то було б супер.Тактлегше шукати в гуглі.Бо справді хочу щось нову спробувати.
Ні за холодну воду• 31 марта в 00:56
Ответ дляПошаманю
автор Пошаманю • 31 марта в 00:56
Ответ дляТут надолго
дякую Вам. Але ціна мені дуже завелика.а бютжетне щось можете порадити?
Тут надолго• 31 марта в 00:58
Ответ дляПошаманю
Не підкажу. Ще інший пілінг пробувала, але він теж дорогий. Шампунь по акції в районі 350 гривень. Ви б написали спочатку який Ваш бюджет, бо дівчата можуть радити досить дорогі шампуні.
Ні за холодну воду• 31 марта в 01:00
Отакий ще дуже класно вимиває і волосся просто супер.
автор Пошаманю • 31 марта в 01:01
Ответ дляТут надолго
Мені щось таке 200-300 грн
автор Пошаманю • 31 марта в 01:01
Ответ дляНі за холодну воду
Дякую
Дама_с_коготками• 31 марта в 01:05
Мені цей промиває до скрипу. Можливо, і вам підійде
автор Пошаманю • 31 марта в 01:12
Ответ дляДама_с_коготками
Пробувала ним мити,не миє мені.От Шампту мив добре,але його давно нема в продажі.
ЛолитаНеРазлита• 31 марта в 01:13
Ответ дляПошаманю
Мені щось таке 200-300 грн
Вот этот очень классный, ещё этой же марки с глиной. У меня такая же проблема как и у вас, этот все отлично моет и есть свежесть.
Стильна штучка• 31 марта в 01:16
Ответ дляПошаманю
Мені щось таке 200-300 грн
Та візьміть будь-який шампунь без силіконів. Навіть найдешевший, вони все вимиють аж до скрипу.
Ваш Хедендшоудерс з силіконамм, тому і жирнить
автор Пошаманю • 31 марта в 01:16
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Мила я від марки Оберіг, але той що з глиною,то жах страшний.Волосся як дротики жостке і жирне.Спробую ще цей.
Швидкоруч• 31 марта в 01:17
Ответ дляПошаманю
Deeply
автор Пошаманю • 31 марта в 01:18
Якби ви знали скільки я перепробувала і все не то.Хербал есенсес ще трошки краще миє.
Ні за холодну воду• 31 марта в 01:20
Ответ дляПошаманю
Я теж перепрошувала тупо вагон, тепер мию унітаз всім цим добром. Підібрала собі два, і реально там в чорній бцтилці його треба граминку щоб він спінився.
автор Пошаманю • 31 марта в 01:21
Ответ дляНі за холодну воду
Дякую, спробую
Куратор дебошей• 31 марта в 11:28
сейчас виши