ВерСаСе• 02 мая в 14:23

Київ, міський транспорт, таксі

Їдемо на лікування у Київ. Підкажіть, які зручні додатки/сайти для підбору маршрутів по місту у Києві та для таксі.
Диверсификация• 02 мая в 14:24
Київ цифровий, Гугл карти. Таксі Болт, Уклон
Бабка_в_кедах• 02 мая в 14:26
Taximer показывает стоимость разных службы такси по одному маршруту (кроме Убера, Уклона и еще нескольких имеющих свое приложение)
Уклон и Убер само собой.
Для городского транспорта приложение EasyWay
Каркуша Клара• 02 мая в 14:26
https://www.eway.in.ua/ru/cities/kyiv/compile
Ізівей поставте в тел, гарно відслідковувати міський транспорт
Меряю от 0• 02 мая в 14:29
Ответ дляДиверсификация
ну в київ цифровий я вчора завантажила, глянула, нічого особливого (також треба в Київ). видалила. побудувала маршрут з пересадками по гугл-картах.
Бабуся мороз• 02 мая в 14:31
Транспорт - EasyWay

Такси - Болт та Уклон.
Де будете лікуватися?
вре_Динка• 02 мая в 14:36
Ответ дляМеряю от 0
Через київ цифровий ви зможете оплачувати автобуси, тролейбуси тощо
Меряю от 0• 02 мая в 14:37
Ответ длявре_Динка
а приват24 по qr коду не зможу? чи NFC? чи просто карткою з чіпом?
вре_Динка• 02 мая в 14:39
Ответ дляМеряю от 0
А в приват 24 є qr квитки на транспорт? Тоді може і зможете, не користуюся приватом тому не знаю
Пік Антна• 02 мая в 14:39
Найкраще easyway. Там в режимі реального часу навіть покажуть, де очікуваний транспорт їде.
Пік Антна• 02 мая в 14:40
Ответ длявре_Динка
Можна оплачувати проїзд карткою/телефоном напряму, просто приклавши до валідатора
автор ВерСаСе • 02 мая в 14:40
Ответ дляБабуся мороз
Транспорт - EasyWay

Такси - Болт та Уклон.
Де будете лікуватися?
Інститут Шалімова, жити на Райдужній (поки так плануємо)
Пік Антна• 02 мая в 14:41
Ответ дляМеряю от 0
Карткою і нфс зможете.
вре_Динка• 02 мая в 14:42
Ответ дляПік Антна
Дякую, давно не їздила, не знала, шо уже можна
Меряю от 0• 02 мая в 14:42
Ответ длявре_Динка
в додатку пр24 є зчитувач qr-кодів, якщо вони є в транспорті. відкриваєш додаток, на іконку коду, наводиш камеру на код і одразу вискакує скільки тобі білетів, якою картку обрати для оплати і платиш. я вже забула, коли квитки тримала в руках. і готівку також.
Пік Антна• 02 мая в 14:42
Ответ длявре_Динка
Так, було колись капець як незручно, тепер все ок.
Меряю от 0• 02 мая в 14:43
Ответ дляПік Антна
Карткою і нфс зможете.
дякую. на те і розраховувала.

кондукторів я так розумію в київському транспорті немає? і водії теж оплату не беруть?
вре_Динка• 02 мая в 14:44
Ответ дляПік Антна
А як провірять чи оплатив проїзд контролери? Раніше в кц треба ьуло показувати qr
Пік Антна• 02 мая в 14:46
Ответ длявре_Динка
Треба сказати 4 останні цифри картки, там у контролера список.
А хто кьаркодами з київцифровий платив чи електронного учнівського - заново сканують.
А хто карткою київцифровий чи фізичним учнівським користувався, той наново сканує на пристрої контролера. Ціла система
вре_Динка• 02 мая в 14:47
Ответ дляМеряю от 0
дякую. на те і розраховувала.

Угу, це давно вже. Раніше треба будо через КЦ купувати qr, потім вже його вкладувати - прямо дуже незручно, особливо для приїжджих
Пік Антна• 02 мая в 14:48
Ответ дляМеряю от 0
дякую. на те і розраховувала.

Нема і не беруть.
вре_Динка• 02 мая в 14:49
Ответ дляПік Антна
Прикольно, дякую
Я нещодавно мала проїхати пару зупинок автобусом- бо таксі довго викликати не могла, то по-старинці купувала qr в КЦ, навіть не знала, що уже не треба
Меряю от 0• 02 мая в 14:54
Ответ дляПік Антна
Нема і не беруть.
слава богу, що хоч столиця відійшла від цього неподобства.
Пік Антна• 02 мая в 14:56
Ответ дляМеряю от 0
Я тут нещодавно в Кишиневі випадково побувала, так там і кондуктори є і нема можливості оплатити проїзд картою. Прям машина часу :)
Меряю от 0• 02 мая в 14:56
Ответ дляПік Антна
це кошмар був би для мене.
Пік Антна• 02 мая в 14:58
Ответ дляМеряю от 0
це кошмар був би для мене.
Ми пішли в банкомат, наміняли 50 лей. І заплатили комісію 50 лей :)
автор ВерСаСе • 02 мая в 15:02
Ответ дляПік Антна
Карткою і нфс зможете.
А готівкою не можна розраховуватися?
Треба ознайомитися з цим...
Бабуся мороз• 02 мая в 15:04
Ответ дляВерСаСе
Це ж Вам з лівого на правий берег іздити :(
Чи це Райдужна на Соф. Борщагівці?
Диверсификация• 02 мая в 15:18
Ответ дляМеряю от 0
В Київ цифровому зручно відслідковувати міський транспорт в реальному часі і розуміти,як довго тобі його чекати, бачити наглядно маршрут, планувати пересадку. В мене навіть діти його активно в користовують
автор ВерСаСе • 02 мая в 15:18
Ответ дляБабуся мороз
Чи це Райдужна на Соф. Борщагівці?
Я не знаю, зовсім не орієнтуюсь. Знаю, що до метро треба трохи під´їхати автобусом
Пік Антна• 02 мая в 15:42
Ответ дляВерСаСе
А готівкою не можна розраховуватися?
Треба ознайомитися з цим...
Ні, ніякої готівки