люблю_тортики• 02 мая в 11:28
Яке таксі викликати у Кишиневі?
Буду вперше летіти через Кишинів. Побачила, що нема ні убера, ні уклону там. Тільки .яндекс( може ще інша служба є онлайн нормальна?
Переміщення по типу: вокзал-готель, готель-аеропорт
Поумничка• 02 мая в 11:36
Таксі letz користуємося.
Але весь 2024 рік, коли приїжджали в Кишинів, стояли в таксі постійно в пробках
Останнього разу я просто вже розпитала на ресепшені в готелі і мені пояснили, що швидше буде їхати громадським транспортом - у нього окрема полоса руху. І таки так - тролейбусом реально швидко доїхали з готелю до автовокзала.