Вумна, аж страшно• 02 мая 2025

Це тарган?? Не для гидливих (фото)

Спіймала на кухні, бігав в шафі. Ну по логіці, що ще може бігати на кухні, окрім таргана(( В живу я їх ніколи не бачила. А на картинках з інтернету ніби схожий. Піймала одного, більше не бачила. Не розумію, звідки взявся і кудою заліз. Фу, бридко так((((
Що зараз краще зробити, придбати якісь спеціальні пастки?((
курасаны• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Жесть(( оси теж не весело. Сьогодні закажу для них різної отрути і буду чекати інших в гості 👹
Той засіб, який Вам порадили, має типо як пролонговану дію. Потруїти разок і все, вони повинні дорогу до Вас забути )
П.с. Не тільки оси.. Минулим літом чую такий звук ніби дрон у квартиру залетів. Я мало не вмерла з переляку,а то шершень..
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Я колись винаймала приміщення під магазин. Перший поверх житлового будинку . Поруч мене зліва та праворуч теж магазини . Всі магазини не продуктові . В цьому ж будинку за 4 підʼїзди мінімаркет продуктовий . Таргани від того магазину по стінам приходили до нас . Коли вранці відчиняла двері з вулиці просто падали на голову .
Боже...аж мурахи по шкірі 😱
Там-тарарам• 02 мая 2025
Ответ дляФантазерша
Вот это средство лучшее что может быть. У родителей были тараканы, только после этого средства они пропали и больше не появляются.
Плюсуюсь, я його навіть за кордон замовляла. Єдиний дієвий засіб.
Ку ка ку ка ку• 02 мая 2025
наивные люди! вы считаете,что живете в герметичной коробочке,нигде ни щелочки?
понятное дело,что приполз откуда -то или с доставкой
(если пользуетесь).
выходите ближе 21-22 и к ночи и смотрите.
может там уже ого-го...
там от одной самки 50-70,точно не помню.
если деньги есть то покупайте то средство,но и порошка будет достаточно припудрить за мебелью.
вынужденный опыт имею как арендодатель.
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ длякурасаны
Ну, мабуть у вас гарне все ж таки місце для життя))) якщо всі комашки вас обирають)
Там-тарарам• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Розвідник? Тобто розвідує умови життя, а потім, якщо його влаштує, то приведе всю свою рідню?)
Ну це навіть цікаво, я про таке ніколи не чула. От тепер треба мабуть знайти кудою він проліз. Бо якщо проліз один розвідувати, то пролізе і інший(
Ви не знайдете. Вони лізуть через вентиляційні шахти у ванній, туалеті, через відчинені вікна влітку, з під´їзду через щілини між дверима і підлогою. Поки будуть сусіди, поки будуть і таргани, особливо якщо сусіди люблять свалку в хаті робить. Чистота вашої квартири ніяк не впливає на наявність тарганів, вони клей шпалерний на стінах жруть, тому цілком можуть жити без кришок і брудного посуду. Як будете труїти, то прибирайте на ніч собачу воду і їжу обов´язково.
Яичница с беконом• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
😱 який жах. Комусь дуже не повезло. Тут від одного вже стрес. Не уявляю, якщо їх толпа буде.
В нас в будинку під нами жив неблагополучний чоловік, і бувало приходили таргани.
От цікаво, якщо десь в якійсь квартирі вони жили, то за три роки могли розлізтися по всьому багатоквартирному будинку?
В будинку майже ніхто зараз не живе.
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
(если пользуетесь).
может там уже ого-го...
вынужденный опыт имею как арендодатель.
Ні, я не думаю, що все прям герметично. Але ж тарган не маленький, тобто і щілина має бути досить велика.
Я лягаю спати пізно, то виходжу на кухню і в 3 години ночі, поки помічені не були. А от сьогодні ще світло на вулиці, а воно бігає, як ні в чому не бувало.
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ дляТам-тарарам
Але ж вентиляція закрита сіткою, тудою вони навряд пролізуть. Тепер в мене буде фобія відкривати вікна)
У нас ніби всі сусіди адекватні, окрім одного. Він п´є безбожно, тому не здивуюсь, якщо там не тільки таргани. Хоча б тоді вони з´явилися у нас раніше. Ой, навіть не знаю..
А отруту по всій квартирі розкладати чи тільки на кухні?
Ку ка ку ка ку• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
ну, так и я вам расскажу.
приходишь выселять обычно часам к шести вечера,к семи уже и залог отдала,а тут часов в девять получаешь сюрприз.
а приехала без отравы,потому что сдавала чистую.
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ дляЯичница с беконом
В будинку майже ніхто зараз не живе.
Теоретично вже могли розселитися всюди. Але я в тарганах не спец) Бо тут писали, що вони жруть навіть клей від шпалер. Тому мабуть їм байдуже є запаси їжі чи немає
Яичница с беконом• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Все жруть, навіть чорнила з папіру
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
ну, так и я вам расскажу.
Ну, то справа навряд чи в жильцях)) Вони ж повзуть десь від сусідів чи ще звідкись.
А вам нічого за це не говорили? Бо я б хазяїв квартири мабуть попередила, що є таргани
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Все жруть, навіть чорнила з папіру
Ну це повна *опа) Треба все перемити, бо гидко від думки що він тут бігав по всьому 🤢 І терміноаво приймати міри, бо як я зрозуміла, що якщо розведуться, то хрін я їх потім виведу.
Ку ка ку ка ку• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
вы же понимаете,что если сдана чистая квартира,то за сансостояние и борьбу с тараканами несет ответственность квартирант.
а не я им ещё должна приехать и тараканов потравить.
увидели первого-сразу принимайте меры,а не кивать на соседей или инопланетян.
Там-тарарам• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Кухня я, ванна, туалет.
Я брала шматки фольги, хгтнала вдвічі і на них наносила крапочки отієї отрути, що вам радили. Розкладала на кухні на підлозі у 3-4 місцях, плюс у мийці. До тієї отрути і пробувала: олівець Машенька, отруту в порошку білого кольору (за словами продавця - ефективна, а по факту ні), ловушки пластикові (ото взагалі люкс для них був - хазяйка хату окрему підігнала. У мене був відчай. І лише після останньої отрути вони щезли в один день.
Viktoriia2024• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Оце мені головний біль буде)) А собачий корм вони їсти не будуть? Чи їм пофіг і краще прибрати тарілки з собачою їжею?(
У мене стояв котячий корм , але вони зникли , тому )
JannyMoney• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
осторожно если у вас животные. Лучше все обработать, вытереть насухо везде и уехать на несколько дней, чтобы собаки случайно не слизали эту отраву.
Есть еще всякие ультразвуковые отпугиватели, но я не знаю, насколько они эффективны.
Там-тарарам• 02 мая 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Тоді ви як власник квартири несете відповідальність за сусідів свого помешкання. Забезпечте адекватних сусідів, і квартиранти будуть підтримувати чистоту в квартирі. Якщо хтось труїть тарганів, то вони чемно біжать до сусідів. Чому ваші квартиранти мають вирішувати ці проблеми? Якщо у квартирантів в квартирі нема смітника, то шукайте засранців сусідів і розбирайтеся з ними.
П.С. я власник квартири, не орендар.
Ку ка ку ка ку• 02 мая 2025
Ответ дляТам-тарарам
П.С. я власник квартири, не орендар.
я такого ещё не слышала за всю жизнь.
это каким образом я должна соседей хороших обеспечить?
вы знаете с какой скоростью меняются соседи?
там старожилов по пальцам пересчитать.

вот вас первый таракан обеспокоил,а моих квартирантов нет.
Ку ка ку ка ку• 02 мая 2025
таких неадекватных мнений ещё не слышала,потому я с вами прощаюсь.
Там-тарарам• 02 мая 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
я такого ещё не слышала за всю жизнь.
там старожилов по пальцам пересчитать.

Я не автор теми)
Якщо ви висуваєте вимоги, що квартиранти відповідальні за боротьбу з тарганами, то забезпечте їм умови за яких виключений прихід тарганів ’зі сторони’, тобто адекватних сусідів. Якщо не можете - це ваша проблема. І ви як власник квартири маєте травити тарганів, блох, мурах і іншу живність, яка може прилізти/приповзти ззовні.
Ку ка ку ка ку• 02 мая 2025
Ответ дляТам-тарарам
Я не автор теми)
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Та ні. Якщо квартира була чиста, то звісно що квартиранти мали б з ними боротися, а не розводити. Просто бувають і інші випадки. Коли ніби квартира нормальна, а потім в перший день на кухні зустрічаєш тарганів, при чому не одного. А хазяйка робить вигляд що не знає про що мова)
Якщо говорити про себе, то мабуть я б не знімала квартиру, де з´являються таргани. Бо це жах((( Бо якщо є неадекватні сусіди, то вони з´являтимуться знову і знову. От в мене з´явився один і я просто не можу з´їхати 😁 Доведеться боротися.
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ дляJannyMoney
Ну, в принципі виїхати на вихідні не проблема.
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ дляТам-тарарам
Кухня я, ванна, туалет.
Дякую за поради. Я як раз дивилась в інтернеті оці пастки пластикові. Думала ще й їх натикати, бо ж зручно. Тепер не буду))
Ку ка ку ка ку• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
ну, так я знаю какую квартиру сдавала.
в промежутке между квартирантами я там несколько дней сама жила пока приводила в порядок,генералила и ремонтировала поломки.
там только вечер надо собирать всякие коробочки и баночки,выбрасывать их подушки,всё что оставляют мне...
автор Вумна, аж страшно • 02 мая 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
ну, так я знаю какую квартиру сдавала.
Дивно, що ваших квартирантів це не турбувало 😬 Не розумію, як можна жити з тарганами і нічого не робити((
Ку ка ку ка ку• 02 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
ну, вот так.
квартиру загадили и съехали в другую чистую.